Eladó családi ház (47871 friss hirdetés)

rétköz vagyonértékelő banner
Összes találat: 47 871 db
Eladó Kecskeméti családi ház hirdetés (69749392)
9 napja a megveszLAK-on
képek száma
27
Már
megnézted
Alapterület: 150 m2
Telekterület: 692 m2
Szobaszám: 4
Eladó Kecskemét Hunyadivárosban lakberendező által felújított 150nm-es nappali + 3 szobás, napelemes családi ház, pincével, med...
199 000 000 HUF
1 326 666 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Kecskeméti családi ház hirdetés (29357355)
9 napja a megveszLAK-on
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 230 m2
Telekterület: 316 m2
Szobaszám: 6
Tágas, sokoldalú otthon Máriaváros szívében ritka lehetőség! Eladó egy háromszintes, téglaépítésű családi ház 210 m² lakótérrel...
83 990 000 HUF
365 173 Ft / m2
🚀 Egyszerű, gyors, felhasználóbarát hirdetésfeladás
Eladó Kecskeméti családi ház hirdetés (77561634)
9 napja a megveszLAK-on
képek száma
26
Már
megnézted
Alapterület: 128 m2
Telekterület: 2102 m2
Szobaszám: 5
Kadafalva előtt a Hotel Granada szomszédságában eladó, kiváló állapotú, 128nm-es családi ház, lakható melléképülettel. Jellemző...
99 000 000 HUF
773 437 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Lajosmizsei családi ház hirdetés (87979389)
9 napja a megveszLAK-on
képek száma
9
Már
megnézted
Alapterület: 90 m2
Telekterület: 1500 m2
Szobaszám: 4
Teljesen felújított családi ház eladó Lajosmizse szélén! Eladásra kínálunk Lajosmizse nyugodt, kertvárosias részén, a település...
53 000 000 HUF
588 888 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Izsáki családi ház hirdetés (43783687)
9 napja a megveszLAK-on
képek száma
17
Már
megnézted
Alapterület: 74 m2
Telekterület: 1163 m2
Szobaszám: 3
Izsákon a felsővárosban 74 nm felújított családi ház 1163 nm telken eladó! Ingatlan jellemzői:- 3 szoba, konyha+étkező, fürdő, ...
44 990 000 HUF
607 972 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Jakabszállási családi ház hirdetés (73737975)
9 napja a megveszLAK-on
képek száma
20
Már
megnézted
Alapterület: 60 m2
Telekterület: 173000 m2
Szobaszám: 3
Képzeljen el egy helyet, ahova elbújna az emberektől, ahol kikapcsolódna; egy helyet, ahova munka után hazaérhet, vagy ahol dol...
179 000 000 HUF
2 983 333 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Kecskeméti családi ház hirdetés (81583112)
9 napja a megveszLAK-on
képek száma
23
Már
megnézted
Alapterület: 89 m2
Telekterület: 5570 m2
Szobaszám: 3
Kecskeméten az autópálya nyugati kijárójától 4. 7 Km-re, 2025-ben épült, 65 nm-es, nappali + 2 szobás családi ház, 24 nm-es ter...
79 900 000 HUF
897 752 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Kecskeméti családi ház hirdetés (94957773)
9 napja a megveszLAK-on
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 90 m2
Telekterület: 794 m2
Szobaszám: 3
Kecskemét kedvelt kertvárosi részen a Vacsiközben eladó, egy két rendbeli családi ház, nagyobb műhellyel, 794 nm-es telken. Főé...
89 000 000 HUF
988 888 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Kecskeméti családi ház hirdetés (53847253)
9 napja a megveszLAK-on
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: 99 m2
Telekterület: 140 m2
Szobaszám: 4
Eladó Kecskeméten a Hunyadivárosban egy 2 szintes, nappali + 3 szobás, 2 fürdőszobás, sorházi lakás, garázzsal, kis előkerttel,...
88 000 000 HUF
888 888 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Kecskeméti családi ház hirdetés (46739591)
9 napja a megveszLAK-on
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 87 m2
Telekterület: 832 m2
Szobaszám: 4
Kecskemét Beretvás közben 82 nm lakóterületű családi ház 832 nm telken eladó! Ingatlan jellemzői:- 3 szoba+ nappali, étkező, ko...
99 900 000 HUF
1 148 275 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Kecskeméti családi ház hirdetés (44243943)
9 napja a megveszLAK-on
képek száma
16
Már
megnézted
Alapterület: 142 m2
Telekterület: 601 m2
Szobaszám: 4
2026 Májusában költözhető, prémium, tégla építésű családi ház Kecskemét, Vacsiközben alacsony rezsivel, extra felszereltséggel!...
179 900 000 HUF
1 266 901 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Kecskeméti családi ház hirdetés (54843651)
9 napja a megveszLAK-on
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 150 m2
Telekterület: 2158 m2
Szobaszám: 4
Kecskemét kedvelt kertvárosi részén, Kadafalván kínálok eladásra egy 150 nm-es, nappali+ 3 szobás családi házat! Külön mellékép...
150 000 000 HUF
1 000 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Lajosmizsei családi ház hirdetés (74433329)
9 napja a megveszLAK-on
képek száma
20
Már
megnézted
Alapterület: 172 m2
Telekterület: 1428 m2
Szobaszám: 5
Eladó Lajosmizsén központi elhelyezkedésű, összesen nappali + 4 szobás, 172nm-es, 2 szintes családi ház, kétrendbeli használatr...
64 900 000 HUF
377 325 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Nagykőrösi családi ház hirdetés (38454543)
9 napja a megveszLAK-on
képek száma
14
Már
megnézted
Alapterület: 142 m2
Telekterület: 395 m2
Szobaszám: 4
Eladó családi ház Nagykőrösön! Nagykőrösön eladásra kínálunk egy 395 nm -es telek elhelyezkedő, 142 nm -es alapterületű, jó elr...
52 900 000 HUF
372 535 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Kecskeméti családi ház hirdetés (44792747)
9 napja a megveszLAK-on
képek száma
9
Már
megnézted
Alapterület: 77 m2
Telekterület: 536 m2
Szobaszám: 3
Kecskeméti rezsibiztos otthon Felújítva, klímával, külön lakrésszel! Eladó Kecskemét egyik csendes részén egy összközműves, 197...
69 900 000 HUF
907 792 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Kecskeméti családi ház hirdetés (93959753)
9 napja a megveszLAK-on
képek száma
26
Már
megnézted
Alapterület: 91 m2
Telekterület: 462 m2
Szobaszám: 4
Újépítésű, önálló családi ház saroktelken prémium műszaki tartalommal, azonnali költözésselHa egy valóban átgondolt, modern ott...
85 000 000 HUF
934 065 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Lajosmizsei családi ház hirdetés (55342994)
9 napja a megveszLAK-on
képek száma
27
Már
megnézted
Alapterület: 180 m2
Telekterület: 642 m2
Szobaszám: 5
* * * Kizárólag irodánk kínálatában * * *Eladásra kínálunk Lajosmizse rendezett részén egy nappali + 4 szobás, tágas terekkel r...
69 900 000 HUF
388 333 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Kecskeméti családi ház hirdetés (94643944)
9 napja a megveszLAK-on
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 140 m2
Telekterület: 846 m2
Szobaszám: 3
Kecskemét- Hunyadivárosban, eladó egy kiváló elhelyezkedésű, kényelmes életteret nyújtó családi ház. Az ingatlant 1980-ban, 846...
93 000 000 HUF
664 285 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Nagykőrösi családi ház hirdetés (42541559)
9 napja a megveszLAK-on
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: 90 m2
Telekterület: 206 m2