Eladó családi ház (47883 friss hirdetés)

rétköz vagyonértékelő banner
Összes találat: 47 883 db
Eladó Nyíregyházai családi ház hirdetés (75178379)
1 napja a megveszLAK-on
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: 85 m2
Telekterület: 1688 m2
Szobaszám: 2+ 1 fél
Nyíregyháza Nyírszőlős központjában, Felújított, 85 nm-es, 3 Szobás Családi Ház eladó. A ház 2025-ben teljes körű felújításon...
64 900 000 HUF
763 529 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Nyíregyházai családi ház hirdetés (73645732)
1 napja a megveszLAK-on
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: 104 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Nyíregyházán- Kőlaposon, eladásra kínálok Új építésű, Nappali + 3 szobás, 104 nm-es, önálló családi házat, 11 nm-es fedett tera...
87 500 000 HUF
841 346 Ft / m2
🚀 Egyszerű, gyors, felhasználóbarát hirdetésfeladás
Eladó Nyíregyházai családi ház hirdetés (33184377)
1 napja a megveszLAK-on
Már
megnézted
Alapterület: 84 m2
Telekterület: 695 m2
Szobaszám: 3
Nyíregyháza Borbánya központjának csendes utcájában, 84 nm-es, 3 külön nyíló szobás, járólap és parketta burkollattal, fa nyílá...
52 900 000 HUF
629 761 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Nyíregyházai családi ház hirdetés (77823376)
1 napja a megveszLAK-on
képek száma
9
Már
megnézted
Alapterület: 84 m2
Telekterület: 695 m2
Szobaszám: 3
Nyíregyháza Borbánya csendes, rendezett részén eladó egy 695 nm-es, szépen karbantartott telken fekvő, 84 nm-es családi ház. Az...
52 900 000 HUF
629 761 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Szigetszentmiklósi családi ház hirdetés (51483257)
1 napja a megveszLAK-on
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 110 m2
Telekterület: 1037 m2
Szobaszám: 2
Szigetszentmiklóson, a tököli Tesco közelében, csendes, nyugodt utcában található ez a szomszédok nélküli pompás családi otthon...
80 000 000 HUF
727 272 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Balatongyöröki családi ház hirdetés (27873349)
1 napja a megveszLAK-on
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 215 m2
Telekterület: 2000 m2
Szobaszám: 5
Prémium új építésű családi ház részben balatoni panorámával – Balatongyörök egyik legszebb részén Balatongyörök északi, új épí...
255 000 000 HUF
1 186 046 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Érdi családi ház hirdetés (54444422)
1 napja a megveszLAK-on
képek száma
21
Már
megnézted
Alapterület: 125 m2
Telekterület: 575 m2
Szobaszám: 5
Érd Parkváros kedvelt részén eladóvá vált egy nagyon barátságos, praktikus elrendezésű otthon. a ház könnyűszerkezetes, kívül-b...
114 000 000 HUF
912 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Előszállási családi ház hirdetés (37729621)
1 napja a megveszLAK-on
képek száma
23
Már
megnézted
Alapterület: 91 m2
Telekterület: 2197 m2
Szobaszám: 3+ 1 fél
Négy szobás családi ház eladó Fejér vármegyében, Előszálláson eladóvá vált egy csendes környezetben fekvő 90 négyzetméteres la...
16 500 000 HUF
181 318 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Előszállási családi ház hirdetés (75478512)
1 napja a megveszLAK-on
képek száma
23
Már
megnézted
Alapterület: 91 m2
Telekterület: 2197 m2
Szobaszám: 3+ 1 fél
16 500 000 HUF
181 318 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Győrújbaráti családi ház hirdetés (35673246)
1 napja a megveszLAK-on
képek száma
25
Már
megnézted
Alapterület: 160 m2
Telekterület: 744 m2
Szobaszám: 4
Győrújbarát rendkívül kedvelt részén, új építésű családi házak szomszédságában, csendes, szinte átmenő forgalom mentes zsákutcá...
165 000 000 HUF
1 031 250 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Százhalombattai családi ház hirdetés (23456828)
1 napja a megveszLAK-on
képek száma
22
Már
megnézted
Alapterület: 110 m2
Telekterület: 636 m2
Szobaszám: 2
Új tulajdonosát keresi Százhalombatta Dunafüredi városrészében egy hangulatos, retró stílusú kétszobás, 110 m2-es alapterületű ...
74 900 000 HUF
680 909 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Hajdúsámsoni családi ház hirdetés (43311389)
1 napja a megveszLAK-on
képek száma
14
Már
megnézted
Alapterület: 123 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Hajdúsámson-Sámsonkert csendes, nyugodt részén eladó egy kiváló adottságokkal rendelkező, összesen 1634 m²-es telken fekvő, aká...
105 000 000 HUF
853 658 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Kecskeméti családi ház hirdetés (93351437)
1 napja a megveszLAK-on
képek száma
6
Már
megnézted
Alapterület: 100 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 4
Kecskemét, Katonatelepen, néhány éve épült, egyszintes 3 szobás + nappalis-étkezős igényes, szép családi ház nagy terasszal, al...
85 000 000 HUF
850 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Debreceni családi ház hirdetés (43958959)
1 napja a megveszLAK-on
képek száma
21
Már
megnézted
Alapterület: 195 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 5
Debrecenben, a Liget lakóparkban egy nappali+4 szobás családi ház eladó! A ingatlan alapterülete 195 nm és egy 360 nm-es telk...
189 900 000 HUF
973 846 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Tokaji családi ház hirdetés (76732688)
1 napja a megveszLAK-on
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 240 m2
Telekterület: 950 m2
Szobaszám: 6
Eladó igényes családi ház Tokaj történelmi belvárosában, dupla telekkel! Tokaj szívében, a történelmi belvárosban kínálunk elad...
180 000 000 HUF
750 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Gyáli családi ház hirdetés (73393866)
1 napja a megveszLAK-on
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 177 m2
Telekterület: 677 m2
Szobaszám: 6
Kétgenerációs, felújított családi ház Gyál kedvelt részén – CSOK Pluszra és Otthon Start hitelre is alkalmas! Gyál frekventál...
116 000 000 HUF
655 367 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Szigetszentmiklósi családi ház hirdetés (56168452)
1 napja a megveszLAK-on
képek száma
23
Már
megnézted
Alapterület: 68 m2
Telekterület: 700 m2
Szobaszám: 3
Szigetszentmiklóson, a Duna közelében felújított családi ház eladó! Szigetszentmiklós kedvelt, természetközeli részén, a Duna...
79 000 000 HUF
1 161 764 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Érsekcsanádi családi ház hirdetés (33746381)
1 napja a megveszLAK-on
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: 120 m2
Telekterület: 712 m2
Szobaszám: 4
Érsekcsanádon családi ház ELADÓ! Ne hagyja ki ezt a remek lehetőséget! Érsekcsanád csendes, rendezett részén eladó egy 120 nm-e...
35 000 000 HUF
291 666 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Érsekcsanádi családi ház hirdetés (73321792)
1 napja a megveszLAK-on
képek száma
22
Már
megnézted
Alapterület: 145 m2
Telekterület: 1888 m2
Szobaszám: 4
ÉrseÉrsekcsanádon 145 m2-es 4 szobás családi ház nagy telekkel csendes, központi helyen eladó. a környékrőla település Budapest...
18 990 000 HUF
130 965 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Garai családi ház hirdetés (41844175)
1 napja a megveszLAK-on
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 81 m2
Telekterület: 1009 m2
Szobaszám: 3
Eladásra kínálok Bács-Kiskun Vármegyében Garán a központban egy családi házat. Az 1950-es években vegyes falazattal épült ingat...
14 000 000 HUF
172 839 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
hirdetésfigyelő
Nem találtál most kedvedre való eladó házat?
Túl sok a találat. Szűkítsd a keresést.
© megveszLAK.hu - Az egyszerűen jó ingatlan hirdetési oldal