Eladó családi ház (47870 friss hirdetés)

rétköz vagyonértékelő banner
Összes találat: 47 870 db
Eladó Marcali családi ház hirdetés (93349942)
3 napja a megveszLAK-on
képek száma
24
Már
megnézted
Alapterület: 105 m2
Telekterület: 1945 m2
Szobaszám: 3+ 1 fél
1. Magyar leírás Marcali központjához közel vált eladóvá ez a tágas, összközműves, 105 m²-es családi ház, amely elhelyezkedése...
44 900 000 HUF
427 619 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Inkei családi ház hirdetés (16396856)
3 napja a megveszLAK-on
képek száma
23
Már
megnézted
Alapterület: 83 m2
Telekterület: 5752 m2
Szobaszám: 3
1. Magyar leírás Somogy megye szívében, Inke településen kínálunk megvételre egy rendezett állapotú, folyamatosan karbantartot...
29 900 000 HUF
360 240 Ft / m2
🚀 Egyszerű, gyors, felhasználóbarát hirdetésfeladás
Eladó Szigetszentmiklósi családi ház hirdetés (37493387)
3 napja a megveszLAK-on
képek száma
24
Már
megnézted
Alapterület: 180 m2
Telekterület: 370 m2
Szobaszám: 5
Szigetszentmiklós keresett részén, azonnal birtokba VEHETŐ, optimális méretű, 370 m²-es telken, folyamatosan karbantartott, n...
109 000 000 HUF
605 555 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budakeszi családi ház hirdetés (49816283)
3 napja a megveszLAK-on
képek száma
22
Már
megnézted
Alapterület: 320 m2
Telekterület: 819 m2
Szobaszám: 5
Keresett beosztás, optimális méretek, tökéletes elhelyezkedés! ! ! Budakeszi egyik legszebb részén, új építésű családi házak k...
229 000 000 HUF
715 625 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Szarvasi családi ház hirdetés (85337728)
3 napja a megveszLAK-on
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 119 m2
Telekterület: 511 m2
Szobaszám: 4+ 1 fél
Szarvas, legkedveltebb részén eladó egy 119nm-es nappali + 4 szobás családi ház EXTRÁKKAL! Az ingatlan nem csak állandó lakha...
89 900 000 HUF
755 462 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
élő (live) videós bemutatás Eladó Kalocsai családi ház hirdetés (37868647)
3 napja a megveszLAK-on
képek száma
23
Már
megnézted
Alapterület: 250 m2
Telekterület: 1852 m2
Szobaszám: 5
Kalocsa Negyvenszálláson eladó egy kivételes adottságokkal rendelkező ingatlan, a nyugalom és természet szerelmeseinek! a közel...
79 900 000 HUF
319 600 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Kecskeméti családi ház hirdetés (54472793)
3 napja a megveszLAK-on
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: 107 m2
Telekterület: 493 m2
Szobaszám: 4
Bács-Kiskun vármegye, Kecskemét Alsószéktó részén 95, 7 m2 hasznos nettó alapterületű, 107, 51 m2 bruttó alapterületű új építés...
86 990 000 HUF
812 990 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Pilisvörösvári családi ház hirdetés (99898498)
3 napja a megveszLAK-on
képek száma
18
Már
megnézted
Alapterület: 131 m2
Telekterület: 366 m2
Szobaszám: 3
Ritka lehetőség Pilisvörösvár szívében - két ház egy telken Pilisvörösvár szívében kínálunk megvételre egy sokoldalúan hasznosí...
95 000 000 HUF
725 190 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
élő (live) videós bemutatás Eladó Gulácsi családi ház hirdetés (95873427)
3 napja a megveszLAK-on
képek száma
5
Már
megnézted
Alapterület: 93 m2
Telekterület: 2098 m2
Szobaszám: 3
Eladásra kínálunk egy egyedülálló adottságokkal rendelkező családi házat Fehérgyarmattól 15 percre autóval, amely nemcsak ottho...
36 900 000 HUF
396 774 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
élő (live) videós bemutatás Eladó Nyíregyházai családi ház hirdetés (24929198)
3 napja a megveszLAK-on
képek száma
29
Már
megnézted
Alapterület: 86 m2
Telekterület: 598 m2
Szobaszám: 3
Van egy hely Nyíregyházán, ahol a város közelsége és az otthon nyugalma tökéletes egyensúlyban találkozik. A kertváros egyik ...
66 900 000 HUF
777 906 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
élő (live) videós bemutatás Eladó Nyíregyházai családi ház hirdetés (54693958)
3 napja a megveszLAK-on
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 177 m2
Telekterület: 1365 m2
Szobaszám: 5
Eladó egy kivételes adottságokkal rendelkező, tágas családi ház Nyíregyházán, Császárszállás irányába! Ez a ház nem csupán fa...
68 000 000 HUF
384 180 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Adonyi családi ház hirdetés (53373559)
3 napja a megveszLAK-on
képek száma
5
Már
megnézted
Alapterület: 104 m2
Telekterület: 1000 m2
Szobaszám: 4
Budapesttől 45 km-re, Adony központjában kínálok megvételre egy új építésű földszintes, teljesen önálló családi otthont! a nett...
84 900 000 HUF
816 346 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Kunszentmiklósi családi ház hirdetés (68744247)
3 napja a megveszLAK-on
képek száma
7
Már
megnézted
Alapterület: 125 m2
Telekterület: 3436 m2
Szobaszám: 4
Kunszentmiklóson kínálunk megvételre egy 3436 nm-es telken elhelyezkedő, kb 125 nm alapterületű felújítandó parasztházat. Az ...
38 300 000 HUF
306 400 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Tassi családi ház hirdetés (42223213)
3 napja a megveszLAK-on
képek száma
17
Már
megnézted
Alapterület: 200 m2
Telekterület: 417 m2
Szobaszám: 5+ 2 fél
Eladó családi ház Tass központjában, kiváló lehetőségekkel! ! Tass központi részén eladó egy 200 nm-es, felújítandó családi há...
47 500 000 HUF
237 500 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Dömsödi családi ház hirdetés (44545774)
3 napja a megveszLAK-on
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 288 m2
Telekterület: 11331 m2
Szobaszám: 11
Pest megyében Dömsödön eladó egy 11331 m2-es belterületi birtok három lakóházzal és egy kb 165 m2-es gazdasági épülettel (géptá...
119 000 000 HUF
413 194 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Kiskunlacházai családi ház hirdetés (95737977)
3 napja a megveszLAK-on
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 132 m2
Telekterület: 1770 m2
Szobaszám: 2+ 1 fél
Kiskunlacházán van egy 132 nm, 2 +1 szobás ház hatalmas, levegős terekkel, 3 méteres belmagassággal. Az a fajta otthon, ahol az...
78 000 000 HUF
590 909 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Nagykátai családi ház hirdetés (72435433)
3 napja a megveszLAK-on
képek száma
27
Már
megnézted
Alapterület: 101 m2
Telekterület: 732 m2
Szobaszám: 4
Többgenerációs családi ház eladó Nagykátán, Budapesttől mintegy 50 percre, mindössze 50 km-re! Pest vármegye egyik legkedvelt...
44 900 000 HUF
444 554 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Hódmezővásárhelyi családi ház hirdetés (89352257)
3 napja a megveszLAK-on
képek száma
29
Már
megnézted
Alapterület: 116 m2
Telekterület: 590 m2
Szobaszám: 4
Az Openhouse Szeged Ingatlaniroda kínálatában eladó a #181706 hivatkozási számú hódmezővásárhelyi családi ház. Eladó teljeskö...
88 000 000 HUF
758 620 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Maglódi családi ház hirdetés (94547724)
3 napja a megveszLAK-on
képek száma
24
Már
megnézted
Alapterület: 88 m2
Telekterület: 1068 m2
Szobaszám: 4+ 1 fél
Maglód csendes utcájában kínálok megvételre önálló telken elhelyezkedő, jelenleg két lakrészből álló családi házat. Az ingatlan...
85 000 000 HUF
965 909 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Pilisi családi ház hirdetés (93428462)
3 napja a megveszLAK-on
képek száma
4
Már
megnézted
Alapterület: 73 m2
Telekterület: 1843 m2
Szobaszám: 4
Pilis csendes részén 4 szobás családi ház nagy telekkel eladó! Eladó Pilisen, nyugodt és csendes környezetben egy 73 nm-es, 4...
19 900 000 HUF
272 602 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
hirdetésfigyelő
Nem találtál most kedvedre való eladó házat?
Túl sok a találat. Szűkítsd a keresést.
© megveszLAK.hu - Az egyszerűen jó ingatlan hirdetési oldal