Eladó családi ház (47870 friss hirdetés)

rétköz vagyonértékelő banner
Összes találat: 47 870 db
Eladó Szegedi családi ház hirdetés (49393333)
3 napja a megveszLAK-on
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: 116 m2
Telekterület: 250 m2
Szobaszám: 5
Modern prémium otthon, saját ízlésre szabva- kulcsrakészen! Eladó egy modern megjelenésű, már szerkezetkész családi ház, amel...
119 000 000 HUF
1 025 862 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Pécsi családi ház hirdetés (53899744)
3 napja a megveszLAK-on
képek száma
21
Már
megnézted
Alapterület: 164 m2
Telekterület: 1000 m2
Szobaszám: 4
Modern családi ház Pécs Újhegyen napelemmel és dupla garázzsalPécs Újhegy csendes részén, a Barázda utcában eladó egy 2010-ben ...
174 900 000 HUF
1 066 463 Ft / m2
🚀 Egyszerű, gyors, felhasználóbarát hirdetésfeladás
Eladó Pécsi családi ház hirdetés (35242367)
3 napja a megveszLAK-on
képek száma
21
Már
megnézted
Alapterület: 164 m2
Telekterület: 1000 m2
Szobaszám: 4
Modern családi ház PécsÚjhegyen napelemmel és dupla garázzsalPécs Újhegy csendes részén, a Barázda utcában eladó egy 2010-ben é...
174 900 000 HUF
1 066 463 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Bakonyszombathelyi családi ház hirdetés (94531194)
3 napja a megveszLAK-on
képek száma
16
Már
megnézted
Alapterület: 76 m2
Telekterület: 2158 m2
Szobaszám: 3
Kis családi ház Bakonyszombathelyen! Az ingatlankeresők egyik kedvelt településén kínálok megvételre egy 76 m2 alapterületű, ...
39 000 000 HUF
513 157 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XI. kerületi családi ház hirdetés (81275785)
3 napja a megveszLAK-on
képek száma
1
Már
megnézted
Alapterület: 100 m2
Telekterület: 829 m2
Szobaszám: 3
Kizárólag irodánk kínálatában! Sasad egyik csendes, zöldövezeti részén, a Bodajk utcában kínálunk megvételre egy kb 100 nm-es...
320 000 000 HUF
3 200 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Dabasi családi ház hirdetés (77732239)
3 napja a megveszLAK-on
képek száma
7
Már
megnézted
Alapterület: 70 m2
Telekterület: 845 m2
Szobaszám: 2+ 1 fél
Dabason kellemes, rendezett környezetben, központi részen, értékesítésre kínálok egy 70 m2-es felújítandó kisházat. Az épület a...
45 000 000 HUF
642 857 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Dabasi családi ház hirdetés (43775373)
3 napja a megveszLAK-on
képek száma
2
Már
megnézted
Alapterület: 100 m2
Telekterület: 760 m2
Szobaszám: 3+ 1 fél
Most felépítenek  Önnek bomba áron  ( br. 1. 050. 000. Ft /m2 ), Dabas  központi részén, 100 m2-es vagy igény szerint akár nagy...
105 000 000 HUF
1 050 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Üllői családi ház hirdetés (29797223)
3 napja a megveszLAK-on
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 130 m2
Telekterület: 1057 m2
Szobaszám: 4
**A legendás „6 ház” egyike – különleges családi otthon Üllő szívében** Üllő központjában, kiváló megközelítéssel kínálok megv...
63 100 000 HUF
485 384 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Csévharaszti családi ház hirdetés (95568363)
3 napja a megveszLAK-on
képek száma
9
Már
megnézted
Alapterület: 102 m2
Telekterület: 850 m2
Szobaszám: 4
**Modern, új építésű családi ház nagy telekkel Csévharaszton – természetközeli élet, nyugodt környezetben** Ha olyan otthont k...
85 000 000 HUF
833 333 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Maglódi családi ház hirdetés (25779822)
3 napja a megveszLAK-on
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: 80 m2
Telekterület: 300 m2