Eladó családi ház (47881 friss hirdetés)

rétköz vagyonértékelő banner
Összes találat: 47 881 db
Eladó Székesfehérvári családi ház hirdetés (59969633)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 278 m2
Telekterület: 1087 m2
Szobaszám: 6
Exkluzív lehetőség családi ház és telephely vásárlására Maroshegy központjában! a ház 1970-ben épült azóta folyamatosan felújít...
172 900 000 HUF
621 942 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Csibráki családi ház hirdetés (44354943)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 80 m2
Telekterület: 2877 m2
Szobaszám: 2
A ház hasznos alapterülete kb. 80 Nm, telek terület 2877 nm. Felujjitásra szorul, két szoba, nappali konyha, fürdőszoba, külön ...
7 000 000 HUF
87 500 Ft / m2
🚀 Egyszerű, gyors, felhasználóbarát hirdetésfeladás
Eladó Székesfehérvári családi ház hirdetés (67469954)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
25
Már
megnézted
Alapterület: 136 m2
Telekterület: 757 m2
Szobaszám: 4+ 1 fél
A vezér utcákban eladó, egy 136 nm hasznos alapterülettel rendelkező kertes családi ház. Az árba első vagy második emelti tégl...
89 900 000 HUF
661 029 Ft / m2
drágább lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Székesfehérvári családi ház hirdetés (45482424)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
17
Már
megnézted
Alapterület: 66 m2
Telekterület: 1081 m2
Szobaszám: 2
Kisfalud csendes utcájában eladó, egy teljesen felújított vegyes falazatú családi ház szép rendezett kertel. a ház az 50-es 60-...
68 900 000 HUF
1 043 939 Ft / m2
drágább lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Mohácsi családi ház hirdetés (74576573)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
18
Már
megnézted
Alapterület: 136 m2
Telekterület: 720 m2
Szobaszám: 5
Akció! Árcsökkenés! ! ! Felújított családi ház + külön üzlethelyiség és garázs Mohácson – otthon és vállalkozás egyben! Mohá...
99 000 000 HUF
727 941 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Mohácsi családi ház hirdetés (54284584)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
25
Már
megnézted
Alapterület: 108 m2
Telekterület: 1033 m2
Szobaszám: 4
Árcsökkenés! ! ! Mohácson nagy potenciálú családi ház nagy telekkel – saját ízlés szerint alakítható! Mohács kedvelt részén ...
24 000 000 HUF
222 222 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Lánycsóki családi ház hirdetés (46526224)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
14
Már
megnézted
Alapterület: 87 m2
Telekterület: 3113 m2
Szobaszám: 3
Csendes faluszéli ház Lánycsókon – stabil alap, szabadon alakítható jövő Lánycsókon, a falu szélén, nyugodt, természet közeli k...
9 200 000 HUF
105 747 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Mohácsi családi ház hirdetés (55829456)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
18
Már
megnézted
Alapterület: 101 m2
Telekterület: 836 m2
Szobaszám: 3+ 1 fél
Árcsökkenés! ! ! Hangulatos, jó állapotú lakóház Mohácson, a Szőlőhegyen – panorámás környezetben Mohács Szőlőhegyen szép álla...
21 000 000 HUF
207 920 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Dunaszekcsői családi ház hirdetés (25222249)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
20
Már
megnézted
Alapterület: 68 m2
Telekterület: 1330 m2
Szobaszám: 3
Családi ház eladó Dunaszekcsőn – akár azonnal költözhető állapotban! Eladásra kínálunk egy részben felújított, karbantartott ...
14 500 000 HUF
213 235 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Sombereki családi ház hirdetés (87944832)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
21
Már
megnézted
Alapterület: 202 m2
Telekterület: 910 m2
Szobaszám: 8
Sombereken két lakrészes, részben felújított családi ház eladó! A fotók digitálisan takarított állapotot mutatnak, a jelenlegi...
45 000 000 HUF
222 772 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Leányfalui családi ház hirdetés (44349519)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
8
Már
megnézted
Alapterület: 125 m2
Telekterület: 900 m2
Szobaszám: 3
Leányfalu – Dunaparti életérzés saját kishajó kikötővel! Eladó Leányfalun egy különleges adottságú, háromszintes, modern csal...
150 000 000 HUF
1 200 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Ürömi családi ház hirdetés (33119329)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
28
Már
megnézted
Alapterület: 236 m2
Telekterület: 823 m2
Szobaszám: 5
Azonnal költözhető, panorámás ház Ürömön A kulcs nálam van, flexibilisen tudom mutatni a házat. Üröm Rókahegy csendes zsákut...
229 000 000 HUF
970 338 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Koroncói családi ház hirdetés (44762321)
5 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
5
Már
megnézted
Alapterület: 89 m2
Telekterület: 620 m2
Szobaszám: 4
Koroncón lehet az új otthonotok, egy 620 nm-es telken, nappali +3 szobás családi házat építünk számotokra. Fűtéskész átadás a...
69 000 000 HUF
775 280 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Sürgős!
Eladó Nyíregyházai családi ház hirdetés (24535495)
5 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
17
Már
megnézted
Alapterület: 126 m2
Telekterület: 2083 m2
Szobaszám: 4
Minden ingatlannak története van… Van egy ház Nyíregyházán, a Csongor utcáról nyíló csendes mellékutcában, amely nem a zajról,...
92 000 000 HUF
730 158 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Lánycsóki családi ház hirdetés (29445596)
6 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: 93 m2
Telekterület: 1317 m2
Szobaszám: 3
Árcsökkennés! Felújított, azonnal költözhető családi ház eladó Lánycsókon! Lánycsókon Baranya megyében, Mohácstól mindössze ...
26 000 000 HUF
279 569 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Solymári családi ház hirdetés (21173799)
6 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
20
Már
megnézted
Alapterület: 245 m2
Telekterület: 720 m2
Szobaszám: 5
Modern luxus, lélegzetelállító panorámával Solymáron! Eladó Solymár egyik legszebb, panorámás domboldalán egy új építésű, pré...
320 000 000 HUF
1 306 122 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Szentendrei családi ház hirdetés (67248842)
6 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 190 m2
Telekterület: 719 m2
Szobaszám: 6
Szentendre Pismányban 190 nm-es családi ház eladó. Telek mérete: 719 nm. Terasz és erkély mérete: 30 nm. Az ingatlan lakó...
149 900 000 HUF
788 947 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Szentendrei családi ház hirdetés (78643573)
6 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
18
Már
megnézted
Alapterület: 111 m2
Telekterület: 1010 m2
Szobaszám: 4
Szentendre belvárosában 182, 71 nm-es, 1940-ben épült nagypolgári ingatlan eladó.  Nettó lakóterület: 111 nm. Telek mérete: ...
147 900 000 HUF
1 332 432 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest II. kerületi családi ház hirdetés (24727338)
6 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
23
Már
megnézted
Alapterület: 270 m2
Telekterület: 716 m2
Szobaszám: 6+ 2 fél
Panorámás, belső medencés családi ház Máriaremetén! Csendes, családi házas környezetben, közel a természethez eladó egy 270 n...
249 000 000 HUF
922 222 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Dunaszekcsői családi ház hirdetés (54766933)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
9
Már
megnézted
Alapterület: 98 m2
Telekterület: 559 m2
Szobaszám: 4
Árcsökkenés! ! ! Dunaszekcsőn felújított családi ház eladó! Dunaszekcsőn kínálunk eladásra egy jó állapotú, gondosan karbant...
16 000 000 HUF
163 265 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
hirdetésfigyelő
Nem találtál most kedvedre való eladó házat?
Túl sok a találat. Szűkítsd a keresést.
© megveszLAK.hu - Az egyszerűen jó ingatlan hirdetési oldal