Eladó családi ház (47870 friss hirdetés)

rétköz vagyonértékelő banner
Összes találat: 47 870 db
Eladó Győri családi ház hirdetés (58444356)
4 napja a megveszLAK-on
képek száma
24
Már
megnézted
Alapterület: 92 m2
Telekterület: 200 m2
Szobaszám: 3
Eladó családi ház Győr-Újvárosban, könnyen gondozható telekkel Győr-Újváros fejlődő, csendes utcájában eladó egy 92 m²-es csal...
64 900 000 HUF
705 434 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest II. kerületi családi ház hirdetés (23843623)
4 napja a megveszLAK-on
képek száma
24
Már
megnézted
Alapterület: 292 m2
Telekterület: 492 m2
Szobaszám: 5
Budapest II. kerületének zöldövezeti részén kínálunk megvételre egy 292 m²-es, háromszintes, panorámás családi házat. - Az inga...
279 000 000 HUF
955 479 Ft / m2
🚀 Egyszerű, gyors, felhasználóbarát hirdetésfeladás
Eladó Szigetszentmiklósi családi ház hirdetés (88934337)
4 napja a megveszLAK-on
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 193 m2
Telekterület: 395 m2
Szobaszám: 7
Kétgenerációs családi ház Szigetszentmiklóson – Kiváló lehetőség összeköltözőknek! Eladó egy nettó 157m2-es tágas, téglából é...
99 999 000 HUF
518 129 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XXI. kerületi családi ház hirdetés (43483362)
4 napja a megveszLAK-on
képek száma
27
Már
megnézted
Alapterület: 110 m2
Telekterület: 517 m2
Szobaszám: 3
Csepelen az Erdősoron eladó egy hitelezhető, jogilag rendezett, bővítési lehetőséggel rendelkező, saját igényre formálható csal...
108 990 000 HUF
990 818 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Kállói családi ház hirdetés (31443633)
4 napja a megveszLAK-on
képek száma
19
Már
megnézted
Alapterület: 180 m2
Telekterület: 1200 m2
Szobaszám: 5
Eladó 2 generációs ház Kállón! Kálló központi, mégis csendes és panorámás részén kínálunk megvételre egy 1200 nm-es telken el...
45 000 000 HUF
250 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Kiskunlacházai családi ház hirdetés (29743373)
4 napja a megveszLAK-on
képek száma
21
Már
megnézted
Alapterület: 146 m2
Telekterület: 890 m2
Szobaszám: 6+ 2 fél
Eladó kétgenerációs ház Kiskunlacháza csendes részén. Ez a 211 négyzetméteres Ytongból épült két lakórésszel rendelkező család...
79 900 000 HUF
547 260 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Ceglédi családi ház hirdetés (22354287)
4 napja a megveszLAK-on
képek száma
20
Már
megnézted
Alapterület: 131 m2
Telekterület: 419 m2
Szobaszám: 3
Eladó Cegléd központi részén egy 131 m² alapterületű, teljes körű felújításon átesett családi ház. Az ingatlan az 1960-as évekb...
74 990 000 HUF
572 442 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Hatvani családi ház hirdetés (28921874)
4 napja a megveszLAK-on
képek száma
16
Már
megnézted
Alapterület: 112 m2
Telekterület: 822 m2
Szobaszám: 4
Csok+, 3%-os hitelre alkalmas, Prémium Új építésű önálló családi ház 822 nm-es telken eladó! ! ! Hatvanban, kertvárosi, hangula...
114 900 000 HUF
1 025 892 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Tápióbicskei családi ház hirdetés (39294417)
4 napja a megveszLAK-on
képek száma
24
Már
megnézted
Alapterület: 160 m2
Telekterület: 906 m2
Szobaszám: 3
Prémium minőségben kivitelezett, számos térrel és bővítési lehetőséggel teli családi házat keres reális áron? Megtalálta! Pest ...
79 900 000 HUF
499 375 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Ceglédberceli családi ház hirdetés (55259437)
4 napja a megveszLAK-on
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 97 m2
Telekterület: 737 m2
Szobaszám: 3
Eladó családi ház Ceglédbercel frekventált részén! Eladásra kínálunk egy teljesen felújított, összközműves 83 nm-es családi ház...
65 900 000 HUF
679 381 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Tápiószecsői családi ház hirdetés (46334495)
4 napja a megveszLAK-on
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 150 m2
Telekterület: 662 m2
Szobaszám: 3
Gyönyörű, hibátlan, azonnal költözhető! Két generáció összeköltözésére alkalmas lehet! 1/1 - Es tulajdon, tehermentes! Igényese...
118 500 000 HUF
790 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Tápiószecsői családi ház hirdetés (16257797)
4 napja a megveszLAK-on
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 150 m2
Telekterület: 662 m2
Szobaszám: 3
118 500 000 HUF
790 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Tokodi családi ház hirdetés (19453995)
4 napja a megveszLAK-on
képek száma
26
Már
megnézted
Alapterület: 200 m2
Telekterület: 476 m2
Szobaszám: 2
Eladó modern családi ház Tokod központi, mégis csendes részén! A 2019-ben téglából épült, igényes kivitelezésű 200 nm-es inga...
109 000 000 HUF
545 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Kesztölci családi ház hirdetés (69552898)
4 napja a megveszLAK-on
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 221 m2
Telekterület: 2023 m2
Szobaszám: 6
Új élet vagy vállalkozás a festői Kesztölcön, a Pilisi hegyek ölelésében! Kivételes lehetőség ez az egyedi hangulatú, 2002-be...
135 000 000 HUF
610 859 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Epöli családi ház hirdetés (44342927)
4 napja a megveszLAK-on
képek száma
16
Már
megnézted
Alapterület: 72 m2
Telekterület: 910 m2
Szobaszám: 3
Eladó családi ház Epölön! Eladásra kínálok Epölön egy 72 m²-es családi házat, amely egy 910 m²-es, dupla telken helyezkedik e...
35 900 000 HUF
498 611 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Esztergomi családi ház hirdetés (34133583)
4 napja a megveszLAK-on
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: 120 m2
Telekterület: 561 m2
Szobaszám: 3+ 1 fél
Eladó családi ház Esztergom szívének közelében a Bazilikától mindössze 10 perc sétára! Ha egy nyugodt, mégis kiváló elhelyezke...
85 000 000 HUF
708 333 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XII. kerületi családi ház hirdetés (94334347)
4 napja a megveszLAK-on
képek száma
3
Már
megnézted
Alapterület: 178 m2
Telekterület: 1245 m2
Szobaszám: 5
Kissvábhegyen zöld környezetben családi ház vagy telek ELADÓ! Fedezze fel a Kissvábhegy varázslatos világát egy olyan lokációba...
548 000 000 HUF
3 078 651 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest III. kerületi családi ház hirdetés (37227363)
4 napja a megveszLAK-on
képek száma
19
Már
megnézted