Rendezés:

Kattintással választhatsz kerületet is: Eladó lakás budapest I. kerületbenEladó lakás Budapest II. kerületbenEladó lakás Budapest III. kerületbenEladó lakás Budapest IV. kerület (Újpest)Eladó lakás Budapest V. kerületbenEladó lakás Budapest VI. kerület, TerézvárosEladó lakás Budapest VII. kerület, ErzsébetvárosEladó lakás Budapest VIII. kerületbenEladó lakás Budapest IX. kerületbenEladó lakás Budapest X. kerületbenEladó lakás Budapest XI. kerületbenEladó lakás Budapest XII. kerületbenEladó lakás Budapest XIII. kerületbenEladó lakás Budapest XIV. kerületbenEladó lakás Budapest XV. kerületbenEladó lakás Budapest XVI. kerületbenEladó lakás Budapest XVII. kerületbenEladó lakás Budapest XVIII. kerületbenEladó lakás Budapest XIX. kerületbenEladó lakás Budapest XX. kerületbenEladó lakás Budapest XXI. kerület, CsepelEladó lakás Budapest XXII. kerületbenEladó lakás Budapest XXIII. kerületben
rétköz vagyonértékelő banner
Összes találat: 7 db
Eladó Budapest XIV. kerületi csúsztatott zsalus lakás hirdetés (77457721)
10 napja a megveszLAK-on
képek száma
19
Már
megnézted
Alapterület: 65 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3+ 1 fél
Zugló egyik keresett, frekventált részén, az Egressy tér közelében kínálunk megvételre egy kiváló állapotú, magasföldszinti elh...
88 900 000 HUF
1 367 692 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XIV. kerületi csúsztatott zsalus lakás hirdetés (39363775)
13 napja a megveszLAK-on
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: 65 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 4
Otthon start hitellel is elérhető! Zugló közkedvelt részén, az Egressy térnél kínálok megvételre egy magasföldszinti, 65 m²-e...
88 900 000 HUF
1 367 692 Ft / m2
🚀 Egyszerű, gyors, felhasználóbarát hirdetésfeladás
Eladó Budapest XIV. kerületi csúsztatott zsalus lakás hirdetés (85334747)
13 napja a megveszLAK-on
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 49 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Minimalista elegancia és zöld panoráma Zugló szívében Zugló egyik legkedveltebb, parkos részén eladó egy 49 nm-es, belsőépítés...
73 500 000 HUF
1 500 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XIV. kerületi csúsztatott zsalus lakás hirdetés (57686992)
15 napja a megveszLAK-on
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 54 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Igényesen felújított, 54 m²-ES lakás zugló kedvelt, zöldövezeti részén – ideális első OTTHONNAK! Eladó egy 54 m²-es, 1+2 félsz...
70 500 000 HUF
1 305 555 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XIV. kerületi csúsztatott zsalus lakás hirdetés (94759754)
21 napja a megveszLAK-on
képek száma
18
Már
megnézted
Alapterület: 54 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1+ 2 fél
Kiváló befektetés zugló zöld szívében – azonnal költözhető, felújított lakás! Eladó Budapest XIV. kerületének egyik legkedvel...
70 500 000 HUF
1 305 555 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XIV. kerületi csúsztatott zsalus lakás hirdetés (83245374)
78 napja a megveszLAK-on
képek száma
18
Már
megnézted
Alapterület: 50 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
1. XIV. kerületben, az Írottkő parkban eladó egy 50m2-es, loggiás (4 m2), 2 szobás, csendes, világos, felújítandó, parkra néző ...
67 000 000 HUF
1 340 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XIV. kerületi csúsztatott zsalus lakás hirdetés (73234838)
6 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
14
Már
megnézted
Alapterület: 56 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Földszinti keresők! Akadálymentesített házban, külön bejáraton keresztül akadálymentesen megközelíthető földszinti lakást kíná...
78 900 000 HUF
1 408 928 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
A megadott feltételekkel 7 hirdetést találtunk, ezért a kereséshez kapcsolódó további ingatlanokból kerestünk Neked olyanokat, amik érdekelhetnek.
Eladó Budapest XIV. kerületi tégla lakás hirdetés (34958333)
29 napja a megveszLAK-on
képek száma
1
Már
megnézted
Alapterület: 36 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Bp. 14. Ker. Zugló 36nm önkormányzati vízórás szobakonya 14m ft Zugló központ, Utcai (világos Déli panorámás), száraz. Burkola...
14 000 000 HUF
388 888 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XIV. kerületi tégla lakás hirdetés (83435359)
68 napja a megveszLAK-on
képek száma
3
Már
megnézted
Alapterület: 16 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Eladó hangulatos mini garzon Zugló kertvárosi részén tökéletes első lakásnak vagy befektetésnek! Zugló egyik legkedveltebb, ker...
29 900 000 HUF
1 868 750 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XIV. kerületi tégla lakás hirdetés (21933377)
24 napja a megveszLAK-on
képek száma
7
Már
megnézted
Alapterület: 9 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Eladó újszerű, berendezett mini-garzon zuglóban! (1/1 Tulajdon) Budapest 14. kerületében (Alsórákos), a Kassai térhez közel kín...
29 900 000 HUF
3 322 222 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XIV. kerületi egyéb lakás hirdetés (23498731)
11 napja a megveszLAK-on
képek száma
1
Már
megnézted
Alapterület: 15 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Megvételre kínáljuk Zugló csendes, zöld utcájában található, teljeskörűen felújított és újjáépített, 15 m²-es (9 m² alsó + 6 m²...
29 900 000 HUF
1 993 333 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XIV. kerületi tégla lakás hirdetés (75483477)
2 napja a megveszLAK-on
képek száma
2
Már
megnézted
Alapterület: 15 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Eladó a 14. kerületben, a Stubnyai utcában egy állógalériás garzonlakás. Az alsó szint 9 nm, az állógaléria további 6 nm-rel nö...
29 900 000 HUF
1 993 333 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XIV. kerületi tégla lakás hirdetés (76415455)
6 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
17
Már
megnézted
Alapterület: 40 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
XIV. kerület egyik legalacsonyabb négyzetméter árú lakása ELADÓ! Budapest XIV. kerületében, a Hungária körúton eladó ez a 40 ...
33 000 000 HUF
825 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XIV. kerületi tégla lakás hirdetés (72683292)
19 napja a megveszLAK-on
képek száma
9
Már
megnézted
Alapterület: 39 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
XIV. kerület Alsórákos kedvelt részén, a Balázs utcában kínálunk megvételre egy 4 lakásos, téglaépítésű társasházban található,...
33 500 000 HUF
858 974 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XIV. kerületi tégla lakás hirdetés (73826763)
6 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 26 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
XIV. Zuglóban, a Korong utcában, csendes, zöld, parkos környezetben kínálok egy 26 nm-es alapterületű szuterén lakást. - Kis ...
33 990 000 HUF
1 307 307 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XIV. kerületi tégla lakás hirdetés (23513349)
30 napja a megveszLAK-on
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 24 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Csak nálunk Budapest XIV. kerületében, Alsórákoson, a Czobor utcában eladó egy rendezett házban található, 24 nm-es, felújítot...
34 999 000 HUF
1 458 291 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XIV. kerületi tégla lakás hirdetés (77264713)
2 napja a megveszLAK-on
képek száma
9
Már
megnézted
Alapterület: 28 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
XIV. Zugló központi részén, Bosnyák tértől pár perces sétára kínálunk megvételre egy földszintes, udvari bejáratos, 28 nm-es, k...
37 900 000 HUF
1 353 571 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XIV. kerületi tégla lakás hirdetés (23823321)
16 napja a megveszLAK-on
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 32 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Eladásra kínálunk Zugló egyik csendes, mégis kiváló infrastruktúrával rendelkező részén egy 25 m²-es (bruttó 32 m²), földszinti...
38 900 000 HUF
1 215 625 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XIV. kerületi tégla lakás hirdetés (34776443)
9 napja a megveszLAK-on
képek száma
9
Már
megnézted
Alapterület: 25 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Kertkapcsolatos garzon zugló csendes, zöldövezeti részén---5 perc a bosnyák tér, alacsony REZSI! Eladó Budapest XIV. kerületébe...
38 900 000 HUF
1 556 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
hirdetésfigyelő
Nem találtál kedvedre való eladó lakást Budapest XIV. kerületben?
© megveszLAK.hu - Az egyszerűen jó ingatlan hirdetési oldal