Település:
Városrész: Budapest XVII. kerület - Rákoskert

Rendezés:

Kattintással választhatsz kerületet is: Eladó lakás budapest I. kerületbenEladó lakás Budapest II. kerületbenEladó lakás Budapest III. kerületbenEladó lakás Budapest IV. kerület (Újpest)Eladó lakás Budapest V. kerületbenEladó lakás Budapest VI. kerület, TerézvárosEladó lakás Budapest VII. kerület, ErzsébetvárosEladó lakás Budapest VIII. kerületbenEladó lakás Budapest IX. kerületbenEladó lakás Budapest X. kerületbenEladó lakás Budapest XI. kerületbenEladó lakás Budapest XII. kerületbenEladó lakás Budapest XIII. kerületbenEladó lakás Budapest XIV. kerületbenEladó lakás Budapest XV. kerületbenEladó lakás Budapest XVI. kerületbenEladó lakás Budapest XVII. kerületbenEladó lakás Budapest XVIII. kerületbenEladó lakás Budapest XIX. kerületbenEladó lakás Budapest XX. kerületbenEladó lakás Budapest XXI. kerület, CsepelEladó lakás Budapest XXII. kerületbenEladó lakás Budapest XXIII. kerületben
rétköz vagyonértékelő banner
Összes találat: 0 db
A megadott feltételekkel jelenleg nincs aktív hirdetés, ezért a kereséshez kapcsolódó további ingatlanokból kerestünk Neked olyanokat, amik érdekelhetnek.
Eladó Budapest XVII. kerületi panel lakás hirdetés (76453743)
12 napja a megveszLAK-on
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: 27 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Az uszoda környékén parkos környezetben, négy emeletes házban várja új tulajdonosát ez a 4. emeleti garzon lakás. Konyhája abla...
44 900 000 HUF
1 662 962 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XVII. kerületi egyéb lakás hirdetés (59714364)
4 napja a megveszLAK-on
képek száma
21
Már
megnézted
Alapterület: 50 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Panellakás áráért hosszú távon megtérülő vásárlás! Rákoscsabán kínálok a boldog békeidőkben épült vegyesfalazatú házban kétszob...
48 900 000 HUF
978 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XVII. kerületi panel lakás hirdetés (32949743)
1 napja a megveszLAK-on
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: 58 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Eladó a XVII. kerületben 58nm-es panel lakás! Rákoskeresztúr központjában, négyemeletes panelház harmadik emeletén találhat az ...
50 000 000 HUF
862 068 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XVII. kerületi panel lakás hirdetés (36354777)
7 napja a megveszLAK-on
képek száma
5
Már
megnézted
Alapterület: 50 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1+ 2 fél
Eladó 50 m2-es 1+2 félszobás lakás az Újlak utcában! Képzeld el: minden este gyönyörű naplementét nézel a saját nappalid kény...
52 500 000 HUF
1 050 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XVII. kerületi tégla lakás hirdetés (44833784)
6 napja a megveszLAK-on
képek száma
9
Már
megnézted
Alapterület: 35 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Központi elhelyezkedés, csendes otthon – liftes tégla házban, azonnal költözhető garzon a XVII. kerületben Ritka az olyan laká...
53 990 000 HUF
1 542 571 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XVII. kerületi panel lakás hirdetés (74382957)
56 napja a megveszLAK-on
képek száma
14
Már
megnézted
Alapterület: 36 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Csendes erkélyes lakás eladó! Eladásra kínálok Rákoskeresztúron, a Borsó utcában, egy a nyolcvanas évek közepén épült, négyem...
54 300 000 HUF
1 508 333 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XVII. kerületi csúsztatott zsalus lakás hirdetés (39954747)
56 napja a megveszLAK-on
képek száma
18
Már
megnézted
Alapterület: 36 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Ngatlanközvetítőként kínálom eladásra ezt a ritka adottságokkal rendelkező, 1. emeleti, azonnal költözhető lakást a XVII. kerül...
54 800 000 HUF
1 522 222 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XVII. kerületi panel lakás hirdetés (79282944)
14 napja a megveszLAK-on
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: 36 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Eladó a XVII. kerületben a Borsó utcában egy 36nm-es, egy szobás, I. emeleti, jó állapotú, alacsony rezsivel rendelkező lakás, ...
54 800 000 HUF
1 522 222 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XVII. kerületi panel lakás hirdetés (34726733)
20 napja a megveszLAK-on
képek száma
18
Már
megnézted
Alapterület: 47 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Eladó belső kétszintes, 2 szobás lakás Rákoskeresztúron Eladásra kínálunk a XVII. kerületi Újlak utcában egy 47 nm-es, belső ké...
54 900 000 HUF
1 168 085 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XVII. kerületi panel lakás hirdetés (71423485)
30 napja a megveszLAK-on
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 51 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
XVII. kerület központi részén, 10 perc távolságra az Örs vezér tértől található az ingatlan, egy panelprogramon átesett, felújí...
55 500 000 HUF
1 088 235 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XVII. kerületi tégla lakás hirdetés (69385945)
6 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
18
Már
megnézted
Alapterület: 96 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 4
XVII. kerületben Rákoscsabán csendes mellékutcában kínálunk megvásárlásra egy földszinti, 88 nm-es lakást (jelenleg egy 40 nm-e...
59 900 000 HUF
623 958 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XVII. kerületi panel lakás hirdetés (65575932)
76 napja a megveszLAK-on
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 54 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Eladó XVII. kerület kedvelt részén, Rákoskeresztúron 54nm-es, 2 szobás, erkélyes lakás. Eladó egy kiváló lokációval rendelkez...
63 000 000 HUF
1 166 666 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XVII. kerületi panel lakás hirdetés (55252528)
9 napja a megveszLAK-on
képek száma
14
Már
megnézted
Alapterület: 51 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1+ 2 fél
Szigetelt, 10 emeletes panelház 9. emeletén kínálunk megvételre egy 1+2 szobás, felújított, szép állapotú lakást. Az ingatlan...
63 500 000 HUF
1 245 098 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XVII. kerületi panel lakás hirdetés (35824958)
29 napja a megveszLAK-on
képek száma
1
Már
megnézted
Alapterület: 51 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: + 2 fél
Eladó tulajdonostól a 17. Ker-ben egy 51nm-es 1+2fél szobás erkélyes, klímás jó állapotú panel lakás!
65 000 000 HUF
1 274 509 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XVII. kerületi tégla lakás hirdetés (99777483)
86 napja a megveszLAK-on
képek száma
14
Már
megnézted
Alapterület: 70 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Eladó Budapest XVII. kerületében, Rákoscsaba Újtelepen, csendes mellékutcában egy kétszintes ház földszinti, 70 nm-es, napfénye...
65 900 000 HUF
941 428 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
hirdetésfigyelő
Nem találtál kedvedre való eladó lakást Budapest XVII. kerületben?
© megveszLAK.hu - Az egyszerűen jó ingatlan hirdetési oldal