Eladó csúsztatott zsalus lakás Budapest (548 friss hirdetés)

Rendezés:

Kattintással választhatsz kerületet is: Eladó lakás budapest I. kerületbenEladó lakás Budapest II. kerületbenEladó lakás Budapest III. kerületbenEladó lakás Budapest IV. kerület (Újpest)Eladó lakás Budapest V. kerületbenEladó lakás Budapest VI. kerület, TerézvárosEladó lakás Budapest VII. kerület, ErzsébetvárosEladó lakás Budapest VIII. kerületbenEladó lakás Budapest IX. kerületbenEladó lakás Budapest X. kerületbenEladó lakás Budapest XI. kerületbenEladó lakás Budapest XII. kerületbenEladó lakás Budapest XIII. kerületbenEladó lakás Budapest XIV. kerületbenEladó lakás Budapest XV. kerületbenEladó lakás Budapest XVI. kerületbenEladó lakás Budapest XVII. kerületbenEladó lakás Budapest XVIII. kerületbenEladó lakás Budapest XIX. kerületbenEladó lakás Budapest XX. kerületbenEladó lakás Budapest XXI. kerület, CsepelEladó lakás Budapest XXII. kerületbenEladó lakás Budapest XXIII. kerületben
rétköz vagyonértékelő banner
Összes találat: 548 db
Eladó Budapest XXI. kerületi csúsztatott zsalus lakás hirdetés (93869242)
6 napja a megveszLAK-on
képek száma
24
Már
megnézted
Alapterület: 70 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 4
Világos, erkélyes, 2+2 félszobás lakás eladó budapest 21. kerületének zöldövezeti, csendes részén, az Erdősoron, szigetelt társ...
66 900 000 HUF
955 714 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest X. kerületi csúsztatott zsalus lakás hirdetés (35737389)
6 napja a megveszLAK-on
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: 63 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Kívételes lehetőség Kőbánya szívéven - felújított, szaunás lakás eladó! Budapest x. kerületének kedvelt részén, a Kőbánya – V...
64 900 000 HUF
1 030 158 Ft / m2
🚀 Egyszerű, gyors, felhasználóbarát hirdetésfeladás
Eladó Budapest XIII. kerületi csúsztatott zsalus lakás hirdetés (45439993)
6 napja a megveszLAK-on
képek száma
14
Már
megnézted
Alapterület: 51 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
2 Szobás lakás a Göncz Árpád városközpont közelében Ha jó közlekedésű, világos lakást keresel frekventált környéken, ezt érdem...
64 900 000 HUF
1 272 549 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XX. kerületi csúsztatott zsalus lakás hirdetés (49663744)
6 napja a megveszLAK-on
képek száma
14
Már
megnézted
Alapterület: 49 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Panorámás, kiváló állapotú 49 m²-es lakás a XX. kerületben extra lehetőséggel - ugyanis a szemben lévő lakás is eladó egy tulaj...
63 000 000 HUF
1 285 714 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest II. kerületi csúsztatott zsalus lakás hirdetés (17798664)
6 napja a megveszLAK-on
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 63 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2+ 1 fél
Budapest II. kerület, víziváros legjobb részén eladó LAKÁS! RITKA lehetőség, kiváló VÉTEL! Budapest II. kerületének Víziváro...
109 990 000 HUF
1 745 873 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XIV. kerületi csúsztatott zsalus lakás hirdetés (43363984)
6 napja a megveszLAK-on
képek száma
18
Már
megnézted
Alapterület: 65 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3+ 1 fél
Zugló egyik keresett, frekventált részén, az Egressy tér közelében kínálunk megvételre egy kiváló állapotú, magasföldszinti elh...
88 900 000 HUF
1 367 692 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XX. kerületi csúsztatott zsalus lakás hirdetés (94638545)
7 napja a megveszLAK-on
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: 51 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Eladásra kínálunk egy 51 nm-es, 2 szobás, erkélyes lakást nyugodt, parkos környezetben, amely ideális választás lehet akár sajá...
53 900 000 HUF
1 056 862 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XX. kerületi csúsztatott zsalus lakás hirdetés (73274934)
7 napja a megveszLAK-on
képek száma
5
Már
megnézted
Alapterület: 48 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Világos, praktikus elosztású, erkélyes lakás Budapest XX. kerületének közkedvelt részén, a Topánka utcában, Pesterzsébet városk...
58 000 000 HUF
1 208 333 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest III. kerületi csúsztatott zsalus lakás hirdetés (68994733)
7 napja a megveszLAK-on
képek száma
16
Már
megnézted
Alapterület: 50 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Budapest egyik közkedvelt részén, a III. kerületben, a Raktár utcában kínálunk megvételre egy 50 nm alapterületű, 2 szobás, pan...
64 900 000 HUF
1 298 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest X. kerületi csúsztatott zsalus lakás hirdetés (78462543)
7 napja a megveszLAK-on
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 63 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Budapest x. kerületének Kőbánya - Városközpont részén, 63 nm nagyságú, teljes körűen felújított lakás eladó! Három külön nyíl...
64 900 000 HUF
1 030 158 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XXI. kerületi csúsztatott zsalus lakás hirdetés (49843336)
7 napja a megveszLAK-on
képek száma
25
Már
megnézted
Alapterület: 70 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 4
Tökéletes családi otthon a 21. kerület zöldövezetében! AZONNAL költözhető lakás! Budapest 21. kerületének egyik legcsendesebb,...
66 900 000 HUF
955 714 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XV. kerületi csúsztatott zsalus lakás hirdetés (33774446)
7 napja a megveszLAK-on
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: 55 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Eladó lakás Rákospalotán, a Szilas parkban. Eladó egy 55 nm-es, 1. emeleti, 2 szobás, világos, átlagos állapotú lakás Rákospal...
64 900 000 HUF
1 180 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest IX. kerületi csúsztatott zsalus lakás hirdetés (93765245)
7 napja a megveszLAK-on
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 55 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2+ 1 fél
***Ha olyan otthont keresel, ahová csak költözni kell, ahol világos, csendes és élhető környezet vesz körül, akkor ezt a lakást...
84 900 000 HUF
1 543 636 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XVI. kerületi csúsztatott zsalus lakás hirdetés (12849629)
7 napja a megveszLAK-on
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 58 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2+ 1 fél
Napfényes, erkélyes, jó állapotú lakás, a centenáriumi lakótelep új RÉSZÉN! 3 %-Os osp hitelre ALKALMAS! ! ! XVI. kerület, ...
69 990 000 HUF
1 206 724 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest II. kerületi csúsztatott zsalus lakás hirdetés (48444947)
7 napja a megveszLAK-on
képek száma
27
Már
megnézted
Alapterület: 62 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Rózsadombi panoráma, napfény és nyugalom egy helyen! Szeretne minden reggel lélegzetelállító panorámára ébredni, miközben cse...
129 000 000 HUF
2 080 645 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XXII. kerületi csúsztatott zsalus lakás hirdetés (93697556)
7 napja a megveszLAK-on
képek száma
18
Már
megnézted
Alapterület: 56 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Eladó napfényes lakás Budapest XXII. kerületében, nagytétény csendes UTCÁJÁBAN! Megvételre kínálok egy kiváló elhelyezkedésű, 5...
70 900 000 HUF
1 266 071 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XIV. kerületi csúsztatott zsalus lakás hirdetés (37923326)
8 napja a megveszLAK-on
képek száma
21
Már
megnézted
Alapterület: 54 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
XIV. kerület törökőr részén, a handzsár utcában erkélyes, világos lakás ELADÓ! Zugló egyik csendes, mégis kiváló infrastruktú...
74 900 000 HUF
1 387 037 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XX. kerületi csúsztatott zsalus lakás hirdetés (42644442)