Eladó csúsztatott zsalus lakás Dunaújváros
REGISZTRÁCIÓ

Eladó csúsztatott zsalus lakás Dunaújváros

rétköz vagyonértékelő banner
Összes találat: 6 db
Eladó Dunaújvárosi csúsztatott zsalus lakás hirdetés (41376584)
14 napja a megveszLAK-on
képek száma
21
Már
megnézted
Alapterület: 53 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Eladó tulajdonostól Dunaújváros közkedvelt felső dunaparti részén egy 53 m-es, 2 szobás, 1. emeleti, világos, erkélyes lakás! ...
38 900 000 HUF
733 962 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Dunaújvárosi csúsztatott zsalus lakás hirdetés (77494473)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 51 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Dunaújváros, Krúdy Gyula soron szép, jó állapotú, 51 m2-es lakás eladó. a lakás a 9. emeleten található, szépen megvigyázott, f...
32 500 000 HUF
637 254 Ft / m2
🚀 Egyszerű, gyors, felhasználóbarát hirdetésfeladás
Eladó Dunaújvárosi csúsztatott zsalus lakás hirdetés (79433643)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 51 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
32 500 000 HUF
637 254 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Dunaújvárosi csúsztatott zsalus lakás hirdetés (28841674)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 51 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
32 500 000 HUF
637 254 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Dunaújvárosi csúsztatott zsalus lakás hirdetés (31463348)
5 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 51 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Dunaújváros, Krúdy Gyula soron szép, jó állapotú, 51 m2-es lakás eladó. A lakás a 9. emeleten található, szépen megvigyázott,...
32 500 000 HUF
637 254 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Dunaújvárosi csúsztatott zsalus lakás hirdetés (74236469)
5 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 51 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
32 500 000 HUF
637 254 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
A megadott feltételekkel 6 hirdetést találtunk, ezért a kereséshez kapcsolódó további ingatlanokból kerestünk Neked olyanokat, amik érdekelhetnek.
Eladó Dunaújvárosi egyéb lakás hirdetés (38565443)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
1
Már
megnézted
Alapterület: 33 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1+ 1 fél
ÁlomOtthon ingatlan és hiteliroda kínálja megvételre ezt a Dunaújváros belvárosában található 33 nm-es üzlethelyiséget. Az inga...
8 900 000 HUF
269 696 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Dunaújvárosi tégla lakás hirdetés (46932595)
28 napja a megveszLAK-on
képek száma
16
Már
megnézted
Alapterület: 187 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 5
166 m2-es beépítetlen, nyers tetőtéri lehetőség Dunaújváros szívében. Alakítsa saját igényére! Dunaújváros frekventált övezet...
9 000 000 HUF
48 128 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Dunaújvárosi tégla lakás hirdetés (74122452)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
9
Már
megnézted
Alapterület: 46 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1+ 1 fél
Eladó Dunaújvárosban egy 46 nm-es, 1+1 félszobás, 1. emeleti, jó állapotú tégla lakás ÁlomOtthon Ingatlan és Hiteliroda kínálj...
22 500 000 HUF
489 130 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Dunaújvárosi tégla lakás hirdetés (83695465)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
4
Már
megnézted
Alapterület: 23 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Eladó Dunaújváros Belvárosában található 23 nm-es, 1 szobás tégla építésű lakás. Tulajdoni lap szerinti besorolása üzlet, de ál...
23 000 000 HUF
1 000 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Dunaújvárosi tégla lakás hirdetés (94898233)
6 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
9
Már
megnézted
Alapterület: 41 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Dunaújváros, Technikum városrészben eladó zöldövezeti, tégla építésű ház tetőterében lévő 41 m2-es, 1 szobás lakás. A lakás fe...
23 000 000 HUF
560 975 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Dunaújvárosi panel lakás hirdetés (75393591)
35 napja a megveszLAK-on
képek száma
9
Már
megnézted
Alapterület: 35 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Dunaújváros belvárosában, a Vasmű úton kínálunk megvételre egy 8. emeleti, 1 szoba + étkezős panellakást, amely ideális választ...
23 900 000 HUF
682 857 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Dunaújvárosi panel lakás hirdetés (53946128)
70 napja a megveszLAK-on
képek száma
7
Már
megnézted
Alapterület: 35 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1+ 1 fél
Eladó Dunaújvárosban egy 35 nm-es, 1 szoba + étkezős, 4. emeleti, jó állapotú, azonnal költözhető panel lakás. ÁlomOtthon Ing...
26 900 000 HUF
768 571 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Dunaújvárosi tégla lakás hirdetés (95373843)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
18
Már
megnézted
Alapterület: 101 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2+ 4 fél
Remek lehetőség várja önt. . . Elérhető ÁRON Eladó Dunaújvárosban egy 101 nm-es, földszinti, felújítandó tégla építésű ingatla...
26 990 000 HUF
267 227 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Dunaújvárosi tégla lakás hirdetés (87989245)
85 napja a megveszLAK-on
képek száma
7
Már
megnézted
Alapterület: 38 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Eladóvá vált egy szobás, fürdőszobás tároló helyiséggel rendelkező lakásom, amihez saját pincerész is tartozik. a lakás közeléb...
27 000 000 HUF
710 526 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Dunaújvárosi tégla lakás hirdetés (32221541)
15 napja a megveszLAK-on
képek száma
5
Már
megnézted
Alapterület: 38 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Eladó Dunaújváros Belvárosához közel egy 38 nm-es, 1 szobás, földszinti, tégla építésű lakás, amit saját izlésére újíthat fel. ...
27 000 000 HUF
710 526 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Dunaújvárosi panel lakás hirdetés (14279996)
72 napja a megveszLAK-on
képek száma
6
Már
megnézted
Alapterület: 57 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Eladó Dunaújvárosban egy 57 nm-es, 2 szobás, 5. emeleti, erkélyes panel lakás. ÁlomOtthon Ingatlan és Hiteliroda kínálja megv...
27 800 000 HUF
487 719 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Dunaújvárosi panel lakás hirdetés (23653424)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
5
Már
megnézted
Alapterület: 30 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Eladó Dunaújvárosban egy 30 nm-es, 1 szobás, felújított panel lakás ÁlomOtthon Ingatlan és Hiteliroda kínálja megvételre ezt a...
27 900 000 HUF
930 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Dunaújvárosi panel lakás hirdetés (75365322)
64 napja a megveszLAK-on
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 59 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Eladó Dunaújvárosban egy dunai panorámás, 59 nm-es, 2 szoba + hallos, 10. emeleti, erkélyes, felújítandó panel lakás. ÁlomOtt...
27 900 000 HUF
472 881 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Dunaújvárosi panel lakás hirdetés (49632697)
72 napja a megveszLAK-on
képek száma
9
Már
megnézted
Alapterület: 53 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Eladó Dunaújvárosban egy 53 nm-es, 2 szobás, erkélyes, 4. emeleti, jó állapotú panel lakás. ÁlomOtthon Ingatlan és Hiteliroda...
27 990 000 HUF
528 113 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
hirdetésfigyelő
Nem találtál kedvedre való eladó lakást Dunaújvárosban?
© megveszLAK.hu - Az egyszerűen jó ingatlan hirdetési oldal