rétköz vagyonértékelő banner
Összes találat: 0 db
A megadott feltételekkel jelenleg nincs aktív hirdetés, ezért a kereséshez kapcsolódó további ingatlanokból kerestünk Neked olyanokat, amik érdekelhetnek.
Eladó Hatvani tégla lakás hirdetés (34944795)
25 napja a megveszLAK-on
képek száma
17
Már
megnézted
Alapterület: 64 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Városi élet, vidéki nyugalom - Hatvanban! Hatvan Kis Boldogi városrészén eladó jól megközelíthető tégla falazatú két szobás t...
22 000 000 HUF
343 750 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Jászberényi tégla lakás hirdetés (35944897)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
16
Már
megnézted
Alapterület: 55 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Felújítandó téglalakás Eladó Jászberényben! Eladásra kínálok egy 55 m²-es, felújítandó téglalakást Jászberény, jól megközelít...
23 990 000 HUF
436 181 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Jászberényi panel lakás hirdetés (97429593)
36 napja a megveszLAK-on
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 31 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Eladóvá vált egy garzonlakás Jászberény központjához közel a Pesti utca elején, amely tökéletes választás lehet egyedülállóknak...
24 900 000 HUF
803 225 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Jászberényi tégla lakás hirdetés (65266443)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
16
Már
megnézted
Alapterület: 55 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Eladóvá vált egy hangulatos tégla lakás Jászberény szívében, a Piac környékén, amely ideális választás lehet családoknak vagy f...
29 900 000 HUF
543 636 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Jászberényi tégla lakás hirdetés (85987371)
13 napja a megveszLAK-on
képek száma
17
Már
megnézted
Alapterület: 51 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1+ 1 fél
Elhelyezkedése: Belterület Emeleti elhelyezkedés: Emeleten Emelet száma: 1 Épület emeleteinek száma: 2 Tájolása: Déli tájolású ...
30 000 000 HUF
588 235 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Jászberényi tégla lakás hirdetés (82392937)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
24
Már
megnézted
Alapterület: 54 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
A Casanetwork Jászberényi Ingatlaniroda megvételre kínál Jászberényben, 54 m2-es, 3 szobás, felújított, tégla lakást, műanyag h...
30 900 000 HUF
572 222 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Jászberényi panel lakás hirdetés (36431494)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
9
Már
megnézted
Alapterület: 54 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
A  CasaNetWork Ingatlaniroda megvételre kínál Jászberényben a városközponthoz közel egy, felújított, 3. emeleti 54 nm-es lakást...
31 490 000 HUF
583 148 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Hatvani panel lakás hirdetés (44382836)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 54 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Eladó Heves vármegyében, Hatvan város központi részén egy 4. emeleti, felújítandó lakás! Kialakításra került benne két tágas, v...
33 000 000 HUF
611 111 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Hatvani egyéb lakás hirdetés (73927262)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: 58 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
A Budapesttől 55 km-re elhelyezkedő, jelentős ipari parkkal rendelkező Hatvan város központjában tulajdonostól eladó egy panelp...
34 500 000 HUF
594 827 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Jászberényi tégla lakás hirdetés (94754973)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: 62 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2+ 1 fél
Jász-Nagykun-Szolnok megyében, Jászberényben Budapesttől 86 km-re eladó egy 62 nm-es második emeleti lakás. a lakás három szobá...
36 500 000 HUF
588 709 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Jászberényi tégla lakás hirdetés (57863249)
6 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
17
Már
megnézted
Alapterület: 82 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
A jászberényi CasaNetWork ingatlaniroda megvételre kínál egy jól megközelíthető, mégis csendes 1. emeleti téglalakást Jászberén...
36 500 000 HUF
445 121 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Hatvani egyéb lakás hirdetés (54777929)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 58 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2+ 1 fél
Hatvan központjában azonnal költözhető 1+2 félszobás lakás eladó! Eladó Heves vármegyében, Hatvan városában egy 58 nm-es, neg...
36 990 000 HUF
637 758 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Hatvani csúsztatott zsalus lakás hirdetés (56448637)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 58 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2+ 1 fél
36 990 000 HUF
637 758 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Hatvani tégla lakás hirdetés (35253752)
6 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
14
Már
megnézted
Alapterület: 60 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Hatvan belváros közelében ajánlom figyelmébe ezt a felójított lakást. A lépcsőház rendezett, karbantartott, lakás tehermentes...
37 500 000 HUF
625 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Hatvani panel lakás hirdetés (13667995)
25 napja a megveszLAK-on
képek száma
8
Már
megnézted
Alapterület: 31 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Eladó igényesen felújított, bútorozott lakás Hatvan belvárosában minden karnyújtásnyira. - 31 M²-es otthon, csendes pihenés a b...
37 900 000 HUF
1 222 580 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Jászberényi tégla lakás hirdetés (23835982)
13 napja a megveszLAK-on
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: 52 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Jászberény központjától 5 perc távolságra elérhető ez a teljeskörűen felújított, 1. emeleti, 52 m2-es, 2 szobás társasházi laká...
38 500 000 HUF
740 384 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Jászberényi egyéb lakás hirdetés (77879944)
13 napja a megveszLAK-on
képek száma
14
Már
megnézted
Alapterület: 59 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Elhelyezkedése: Belterület Emeleti elhelyezkedés: Emeleten Emelet száma: 2 Épület emeleteinek száma: 4 Tájolása: észak-nyugati ...
39 900 000 HUF
676 271 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Hatvani tégla lakás hirdetés (15397272)
24 napja a megveszLAK-on
képek száma
9
Már
megnézted
Alapterület: 250 m2
Telekterület: n/a