rétköz vagyonértékelő banner
Összes találat: 0 db
A megadott feltételekkel jelenleg nincs aktív hirdetés, ezért a kereséshez kapcsolódó további ingatlanokból kerestünk Neked olyanokat, amik érdekelhetnek.
élő (live) videós bemutatás Eladó Salgótarjáni tégla lakás hirdetés (37264923)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
24
Már
megnézted
Alapterület: 48 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1+ 2 fél
Salgótarjánban, a Zöldfa utcában 2. emeleti, 48 nm-es, 1 + 2 félszobás, gázkonvektoros, korábban felújított, korábban jó állagú...
2 300 000 HUF
47 916 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
élő (live) videós bemutatás Eladó Salgótarjáni tégla lakás hirdetés (76425739)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
20
Már
megnézted
Alapterület: 48 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1+ 2 fél
Salgótarjánban, a Zöldfa utcában 3. emeleti, 48 nm-es, 1 + 2 félszobás, gázkonvektoros, felújított, jó állagú lakás eladó a csa...
4 700 000 HUF
97 916 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Salgótarjáni tégla lakás hirdetés (97623274)
6 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
8
Már
megnézted
Alapterület: 47 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Eladó felújítás alatt álló, 2 szobás földszinti lakás Salgótarjánban! Salgótarjánban, a belvárostól nem messze, eladó egy föl...
5 900 000 HUF
125 531 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
élő (live) videós bemutatás Eladó Salgótarjáni tégla lakás hirdetés (51384537)
6 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 30 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Jelenleg albérlővel együtt is! Befektetésnek: bérleti díj jelenleg 70 000 Ft! ! Salgótarjánban a Hársfa úton, eladásra kínál...
6 250 000 HUF
208 333 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Salgótarjáni panel lakás hirdetés (37347493)
2 napja a megveszLAK-on
képek száma
7
Már
megnézted
Alapterület: 55 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Földszinti, erkélyes, 2 szobás lakás eladó Salgótarjánban, Zagyvapálfalván! Salgótarjánban, a Déryné úton kínálunk eladásra e...
6 990 000 HUF
127 090 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Salgótarjáni panel lakás hirdetés (98392787)
2 napja a megveszLAK-on
képek száma
1
Már
megnézted
Alapterület: 28 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Eladó 1 szobás, földszinti lakás Salgótarján déli részén! Salgótarjánban, a Déryné úton kínálunk eladásra egy déli tájolású, ...
8 900 000 HUF
317 857 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Salgótarjáni tégla lakás hirdetés (21373367)
6 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 32 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Eladó felújított, azonnal költözhető 1 szobás lakás Salgótarjánban, az Acélgyári úton – befektetésnek is kiváló Salgótarjánban...
9 490 000 HUF
296 562 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Salgótarjáni tégla lakás hirdetés (74846373)
5 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
6
Már
megnézted
Alapterület: 34 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Salgótarján közkedvelt, jól megközelíthető részén eladásra kínálok egy második emeleti, 32 m² alapterületű, 1 szobás, felújítan...
10 900 000 HUF
320 588 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Salgótarjáni tégla lakás hirdetés (46384797)
2 napja a megveszLAK-on
képek száma
8
Már
megnézted
Alapterület: 51 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Salgótarjánban a Salgó út csendes részén eladóvá vált 51 nm-es, 2. emeleti, 2 szobás, felújítandó állapotú tégla szerkezetű lak...
11 200 000 HUF
219 607 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
élő (live) videós bemutatás Eladó Salgótarjáni tégla lakás hirdetés (29397967)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
24
Már
megnézted
Alapterület: 62 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Salgótarján, Acélgyári út felső részén, parkos környezetben, eladásra kínálok, egy polgári stílusú, félemeleti, parkra néző, fe...
11 500 000 HUF
185 483 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
élő (live) videós bemutatás Eladó Salgótarjáni tégla lakás hirdetés (34873346)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
25
Már
megnézted
Alapterület: 55 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Salgótarjánban az Acélgyári úton az óvoda közelében kínálok eladásra egy félemeleti, részben felújított, 2 szobás lakást az óvo...
11 500 000 HUF
209 090 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Salgótarjáni tégla lakás hirdetés (31979232)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 52 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Eladásra kínálok Salgótarján van, a Salgó utcában egy 1. emeleti, 52 mm-es lakást. Teljes mértékben felújítandó. Jelenleg bérlő...
11 500 000 HUF
221 153 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Salgótarjáni tégla lakás hirdetés (87178754)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
9
Már
megnézted
Alapterület: 60 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Megvételre kínálok, Salgótarján központi részén, 12 lakásos, tégla építésű társasházban, egy 62 nm-es, 1 szobás, jelenleg felúj...
11 500 000 HUF
191 666 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Salgótarjáni tégla lakás hirdetés (77578784)
9 napja a megveszLAK-on
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: 35 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Eladásra kínálok Salgótarján belvárosában, a Lőwy Sándor úton egy 35 nm-es, 3. emeleti téglalakást a Gyémánt Ingatlaniroda kíná...
11 900 000 HUF
340 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Salgótarjáni tégla lakás hirdetés (45491291)
6 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
7
Már
megnézted
Alapterület: 50 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1+ 2 fél
Eladó Salgótarján Budapesti úton, 1+2-szobás erkélyes lakás! Eladásra kínálom kizárólag a Gyémánt Ingatlaniroda portfóliójából...
12 300 000 HUF
246 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Salgótarjáni tégla lakás hirdetés (48263886)
67 napja a megveszLAK-on
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 52 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Eladásra kínálok kizárólag a Sion Ingatlan kínálatából Salgótarján városában, a Salgó út közelében egy 52 négyzetméteres, 4. em...
12 500 000 HUF
240 384 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Salgótarjáni tégla lakás hirdetés (13722334)
8 napja a megveszLAK-on
képek száma
7
Már
megnézted
Alapterület: 50 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Eladó 2 szobás, erkélyes lakás Salgótarján -Zagyvapálfalva! A Déryné úton kínálunk eladásra egy 50 m²-es, földszinti, tégla é...
12 500 000 HUF
250 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Salgótarjáni tégla lakás hirdetés (13827622)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
5
Már
megnézted
Alapterület: 52 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Eladó Salgótarján szívében egy 52 négyzetméteres földszinti lakás, amely ideális választás lehet első otthon keresőknek vagy be...
12 700 000 HUF
244 230 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Salgótarjáni tégla lakás hirdetés (43143426)
3 napja a megveszLAK-on
képek száma
5
Már
megnézted
Alapterület: 54 m2