Eladó csúsztatott zsalus lakás Százhalombatta Pannónia-lakótelep

Település:
Városrész: Százhalombatta - Pannónia-lakótelep

rétköz vagyonértékelő banner
Összes találat: 0 db
A megadott feltételekkel jelenleg nincs aktív hirdetés, ezért a kereséshez kapcsolódó további ingatlanokból kerestünk Neked olyanokat, amik érdekelhetnek.
Eladó Százhalombattai tégla lakás hirdetés (84439779)
78 napja a megveszLAK-on
képek száma
1
Már
megnézted
Alapterület: 34 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Százhalombatta Város Önkormányzata Képviselő-Testülete 94/2026. (Ii. 17. ) Ök. Számú határozata alapján az Önkormányzat nyilván...
33 000 000 HUF
970 588 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Százhalombattai tégla lakás hirdetés (49995864)
78 napja a megveszLAK-on
képek száma
1
Már
megnézted
Alapterület: 54 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
52 000 000 HUF
962 962 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Százhalombattai panel lakás hirdetés (71173343)
33 napja a megveszLAK-on
képek száma
9
Már
megnézted
Alapterület: 47 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1+ 1 fél
Százhalombattán a Déli lakótelepen kínálunk megvételre egy első emeleti, 47 nm nagyságú, jó állapotú, napfényes, 1+1/2 szobás, ...
53 500 000 HUF
1 138 297 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Százhalombattai panel lakás hirdetés (55899779)
1 napja a megveszLAK-on
képek száma
22
Már
megnézted
Alapterület: 54 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Százhalombatta, Erkel Ferenc körúton 54 nm-es, 2 szobás, 1. emeleti, erkélyes, összkomfortos, panellakás ELADÓ! Azonnal költö...
54 900 000 HUF
1 016 666 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Százhalombattai panel lakás hirdetés (53531372)
25 napja a megveszLAK-on
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: 55 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Eladásra kináljuk két szobás panel lakásunkat Százhalombattán a Déli lakótelepen. A lakás csendes, tiszta lépcsőház első emele...
55 000 000 HUF
1 000 000 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Százhalombattai panel lakás hirdetés (25339997)
31 napja a megveszLAK-on
képek száma
21
Már
megnézted
Alapterület: 55 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Eladó 2 szobás lakás Százhalombatta déli lakótelepén! Eladóvá vált Százhalombatta kedvelt részén, a déli lakótelepen egy 55 n...
56 000 000 HUF
1 018 181 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Százhalombattai tégla lakás hirdetés (99789293)
33 napja a megveszLAK-on
képek száma
19
Már
megnézted
Alapterület: 54 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Eladó, egy karbantartott, rendezett, nagyon hangulatos 2 szobás lakás Százhalombattán, a városközpont közelében! Fedezze fel ez...
59 400 000 HUF
1 100 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Százhalombattai panel lakás hirdetés (43925933)
18 napja a megveszLAK-on
képek száma
19
Már
megnézted
Alapterület: 54 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
59 400 000 HUF
1 100 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Százhalombattai panel lakás hirdetés (74522772)
59 napja a megveszLAK-on
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: 54 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Leírás JÓ állapotú - panelprogramos - zöldre-néző PANORÁMA - szép, meleg OTTHON - konyha ABLAKOS - folyamatosan karbantartott...
59 900 000 HUF
1 109 259 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Százhalombattai panel lakás hirdetés (28412949)
56 napja a megveszLAK-on
képek száma
14
Már
megnézted
Alapterület: 52 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Eladó 2 szobás, loggiás lakás Százhalombattán, a Déli lakótelepen! Százhalombatta kedvelt részén, a Déli lakótelepen kínálunk...
59 900 000 HUF
1 151 923 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Százhalombattai panel lakás hirdetés (35346574)
54 napja a megveszLAK-on
képek száma
8
Már
megnézted
Alapterület: 50 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Világos és költözhető Erkélyes otthon az Erkel Ferenc körúton Százhalombatta közkedvelt részén, az Erkel Ferenc körúton keresi ...
59 900 000 HUF
1 198 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Százhalombattai panel lakás hirdetés (49737437)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: 64 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2+ 1 fél
Százhalombatta központjában kínálunk megvételre egy napfényes, jó elosztású, második emeleti, 62 nm alapterületű, erkélyes laká...
62 500 000 HUF
976 562 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Százhalombattai panel lakás hirdetés (97332581)
52 napja a megveszLAK-on
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: 52 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Százhalombatta déli lakótelepén kínálunk megvételre egy harmadik emeleti 50 nm nagyságú, 2 szobás tágas, napfényes, erkélyes la...
62 800 000 HUF
1 207 692 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Százhalombattai egyéb lakás hirdetés (38973233)
22 napja a megveszLAK-on
képek száma
14
Már
megnézted
Alapterület: 56 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Százhalombattán csendes utcában, 4 emeletes, 14 lakásos társasház 3. emeletén, 56 m2-es, 2 szobás, DNY-i tájolású, felújított á...
64 900 000 HUF
1 158 928 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Százhalombattai panel lakás hirdetés (27382767)
6 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 65 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Átlagos belső - praktikus elosztás - alacsony REZSI - praktikus belső elosztás - folyamatosan karbantartott lakás - redőny szi...
65 900 000 HUF
1 013 846 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
hirdetésfigyelő
Nem találtál kedvedre való eladó lakást Százhalombattán?
© megveszLAK.hu - Az egyszerűen jó ingatlan hirdetési oldal