Eladó ház 20 millióig (5208 friss hirdetés)
REGISZTRÁCIÓ

Eladó ház 20 millióig

rétköz vagyonértékelő banner
Összes találat: 5 208 db
Eladó Gyöngyösi családi ház hirdetés (46947356)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
4
Már
megnézted
Alapterület: 30 m2
Telekterület: 500 m2
Szobaszám: 1
Heves megye, Gyöngyös, felsővárosi részén kínálok eladásra 500 m2 telken lévő, kivett épület udvar besorolású ingatlant, telek ...
14 000 000 HUF
466 666 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Kisújszállási családi ház hirdetés (33773171)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: 88 m2
Telekterület: 702 m2
Szobaszám: 3
Eladó családi ház Kisújszálláson egy igazi lehetőség a nyugalomra vágyóknak vagy gazdálkodni szeretőknek! Szolnoktól 50 km-re,...
15 000 000 HUF
170 454 Ft / m2
🚀 Egyszerű, gyors, felhasználóbarát hirdetésfeladás
Eladó Kisújszállási családi ház hirdetés (74648899)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: 120 m2
Telekterület: 731 m2
Szobaszám: 2
Eladó családi ház Kisújszálláson egy igazi lehetőség a nyugalomra vágyóknak vagy gazdálkodni szeretőknek! Szolnoktól 50 km-re, ...
15 000 000 HUF
125 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Homokszentgyörgyi családi ház hirdetés (87547245)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
20
Már
megnézted
Alapterület: 76 m2
Telekterület: 2839 m2
Szobaszám: 2
Homokszentgyörgy nyugodt, barátságos részén eladásra kínálunk egy 76 m²-es, téglaépítésű családi házat, amely egy tágas, 2839 m...
16 990 000 HUF
223 552 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Kunszentmártoni családi ház hirdetés (94387474)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
21
Már
megnézted
Alapterület: 132 m2
Telekterület: 815 m2
Szobaszám: 2
Jász-Nagykun-Szolnok Vármegye. Eladásra kínálunk Kunszentmárton központi részén, rendezett utcában egy 132 m2-es, 3 szobás kert...
17 500 000 HUF
132 575 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Orosházai családi ház hirdetés (62515775)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
27
Már
megnézted
Alapterület: 110 m2
Telekterület: 1097 m2
Szobaszám: 2+ 1 fél
Figyelem! ! ! Eladó több mint 100 m2-ES családi ház Orosházán! Orosháza, Békés megye NY-i szélén, belterületen, a település sz...
17 900 000 HUF
162 727 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Bödeházai családi ház hirdetés (71473468)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
16
Már
megnézted
Alapterület: 101 m2
Telekterület: 4231 m2
Szobaszám: 3
Bödeházán eladó egy lakható, de teljesen felújítandó családi ház. a házban három szoba, egy étkező, egy fürdőszoba, egy közleke...
17 800 000 HUF
176 237 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Borotai családi ház hirdetés (27739573)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
29
Már
megnézted
Alapterület: 118 m2
Telekterület: 1068 m2
Szobaszám: 2
Bács-Kiskun megye Borota, csendes, nyugodt környéken, 118 nm-es családi ház eladó. a vegyes falazatú ingatlanban kettő szoba, n...
17 990 000 HUF
152 457 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Battonyai családi ház hirdetés (83753698)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: 90 m2
Telekterület: 1126 m2
Szobaszám: 2
Eladó családi ház Battonyán! Battonya központjához közel, egy csendes, kisforgalmú utcában eladó egy 90 nm-es, részben felújí...
7 500 000 HUF
83 333 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Kevermesi családi ház hirdetés (89814538)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
8
Már
megnézted
Alapterület: 110 m2
Telekterület: 1438 m2
Szobaszám: 2
Kevermesen eladó egy erős szerkezetű, masszív falazatú, 110 m²-es családi ház, amely egy közel 1500 m²-es telken helyezkedik el...
4 900 000 HUF
44 545 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Kevermesi családi ház hirdetés (33422646)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 120 m2
Telekterület: 1363 m2
Szobaszám: 3
Eladó családi ház Kevermesen – Tágas életteret és nagy lehetőségeket kínál! Kevermes központjában eladó egy jó alapú, háromsz...
6 900 000 HUF
57 500 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Kevermesi családi ház hirdetés (83627854)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
9
Már
megnézted
Alapterület: 90 m2
Telekterület: 1439 m2
Szobaszám: 2
Felújításra váró családi ház hatalmas telekkel – Befektetők és magánszemélyek figyelem! Kemervesen eladó egy teljes körű felú...
4 000 000 HUF
44 444 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Lőkösházai családi ház hirdetés (74496892)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
19
Már
megnézted
Alapterület: 240 m2
Telekterület: 3141 m2
Szobaszám: 5
Tágas otthon határtalan lehetőségekkel – Lőkösházán eladó kétgenerációs családi ház! Lőkösházán, egy csendes, barátságos körn...
18 000 000 HUF
75 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Lőkösházai családi ház hirdetés (54492442)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
14
Már
megnézted
Alapterület: 126 m2
Telekterület: 2935 m2
Szobaszám: 3
Eladó egy különleges hangulatú, háromszobás családi ház Lőkösházán, közel 3000 négyzetméteres, tágas telken. Az ingatlan szerke...
13 000 000 HUF
103 174 Ft / m2
drágább lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Derekegyházi családi ház hirdetés (77389353)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
27
Már
megnézted
Alapterület: 98 m2
Telekterület: 1438 m2
Szobaszám: 3+ 1 fél
Kizárólag az OTP Ingatlanpont kínálatában! Eladásra kínálunk Csongrád-Csanád vármegyében, Derekegyházán egy jó adottságokkal re...
16 000 000 HUF
163 265 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Orosházai családi ház hirdetés (29843323)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
27
Már
megnézted
Alapterület: 110 m2
Telekterület: 1097 m2
Szobaszám: 2+ 1 fél
17 900 000 HUF
162 727 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Orosházai családi ház hirdetés (97733618)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
27
Már
megnézted
Alapterület: 110 m2
Telekterület: 1097 m2
Szobaszám: 2+ 1 fél
17 900 000 HUF
162 727 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Pusztaszemesi családi ház hirdetés (77343655)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
16
Már
megnézted
Alapterület: 70 m2
Telekterület: 3845 m2
Szobaszám: 1
Pusztaszemesen eladó egy családi ház. a 3845 nm -es telken elhelyezkedő, 1970-es években épült ház 70 nm alapterületű. Az inga...
19 900 000 HUF
284 285 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Zagyvarékasi családi ház hirdetés (51428843)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
21
Már
megnézted
Alapterület: 78 m2
Telekterület: 810 m2
Szobaszám: 2
Jász-Nagykun Szolnok Vármegyében 10 km-re Szolnoktól, kiváló közlekedéssel, eladásra kínálunk Zagyvarékas településen egy felúj...
16 500 000 HUF
211 538 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Pétervásárai családi ház hirdetés (57444926)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
19
Már
megnézted
Alapterület: 86 m2
Telekterület: 1140 m2
Szobaszám: 2
Eladó 86 nm-es családi ház Pétervásárán – panorámás, zöldövezeti környezetben! Csendes, tiszta és rendezett mellékutcában kín...
15 100 000 HUF
175 581 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
hirdetésfigyelő
Nem találtál most kedvedre való eladó házat?
Túl sok a találat. Szűkítsd a keresést.
© megveszLAK.hu - Az egyszerűen jó ingatlan hirdetési oldal