Eladó ház 20 millióig (5202 friss hirdetés)
REGISZTRÁCIÓ

Eladó ház 20 millióig

rétköz vagyonértékelő banner
Összes találat: 5 202 db
Eladó Körösladányi családi ház hirdetés (83792997)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
14
Már
megnézted
Alapterület: 120 m2
Telekterület: 1012 m2
Szobaszám: 3
Eladó családi ház Körösladány városközpontjában, kiváló elhelyezkedéssel! 120 M²-es, felújítást igénylő ingatlan várja új tul...
10 500 000 HUF
87 500 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Sajóbábonyi családi ház hirdetés (35772233)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 80 m2
Telekterület: 969 m2
Szobaszám: 2+ 1 fél
Sajóbábony csendes részén eladó egy felújítandó, 2, 5 szobás, verandás családi ház, amely kőből és téglából épült. Az ingatlan ...
19 000 000 HUF
237 500 Ft / m2
🚀 Egyszerű, gyors, felhasználóbarát hirdetésfeladás
Eladó Kisújszállási családi ház hirdetés (57224967)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: 86 m2
Telekterület: 521 m2
Szobaszám: 2
Eladóvá vált, Jász-Nagykun-Szolnok vármegyében, Szolnoktól 50 km-re, Karcagtól 18 km-re, a 4-es főút mentén (épülő M4-es autó ú...
14 700 000 HUF
170 930 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Karcagi családi ház hirdetés (33613353)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 72 m2
Telekterület: 1126 m2
Szobaszám: 1+ 1 fél
Leendő tulajdonosát keresi Jász Nagykun Szolnok vármegyében Karcagon, ez a felújítandó családi ház a Kisföldek városrészben. Ha...
13 500 000 HUF
187 500 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Harsányi családi ház hirdetés (79425416)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 150 m2
Telekterület: 1200 m2
Szobaszám: 2
Felújítandó Két Szintes Ház Harsány Szívében! Alakítsd Saját Álmaid Otthonává! Eladó Harsány frekventált főutcáján egy 150 m2...
15 990 000 HUF
106 600 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Szendrői családi ház hirdetés (83343975)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
19
Már
megnézted
Alapterület: 82 m2
Telekterület: 1404 m2
Szobaszám: 3
Zendrő település csendes utcájában kínálok eladásra egy 82 nm-es, tehermentes, 3 szobás családi házat, amely egy 1404 nm-es tel...
13 700 000 HUF
167 073 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Battonyai családi ház hirdetés (42333445)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
18
Már
megnézted
Alapterület: 85 m2
Telekterület: 1473 m2
Szobaszám: 3
Eladó Békés vármegyében, a román határ szomszédságában, Battonya város belvárosában, a Körforgalomhoz közel, egy 80 m2-es, átla...
15 000 000 HUF
176 470 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Sajópetri családi ház hirdetés (95463427)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 150 m2
Telekterület: 1125 m2
Szobaszám: 3
Eladó Sajópetri egyik nyugodt, családias utcájában egy 150 nm-es, egyszintes családi ház, amely 1 125 nm-es, sarki telken helye...
17 900 000 HUF
119 333 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Mezőtúri családi ház hirdetés (77972718)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
21
Már
megnézted
Alapterület: 80 m2
Telekterület: 498 m2
Szobaszám: 2
Jász-Nagykun-Szolnok vármegyében, Mezőtúr csendes környékén eladó egy vegyes falazatú, összközműves, hangulatos 80 nm-es család...
16 850 000 HUF
210 625 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Somoskőújfalui családi ház hirdetés (93774278)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
16
Már
megnézted
Alapterület: 70 m2
Telekterület: 393 m2
Szobaszám: 3
Somoskőújfaluban eladó egy 70 négyzetméteres, összkomfortos családi ház. Az ingatlan gázfűtéssel, csatornával valamint vízzel k...
9 500 000 HUF
135 714 Ft / m2
drágább lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Salgótarjáni családi ház hirdetés (34847587)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
8
Már
megnézted
Alapterület: 124 m2
Telekterület: 375 m2
Szobaszám: 4
Eladásra kínálok Salgótarján belvárosa határán elhelyezkedő, kétgenerációs családi házat amit nem csak családok, hanem befektet...
14 800 000 HUF
119 354 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Salgótarjáni családi ház hirdetés (37733532)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
7
Már
megnézted
Alapterület: 65 m2
Telekterület: 351 m2
Szobaszám: 3
Eladásra kínálunk Salgótarján egyik csendes utcájában lévő, három szobás családi házat. Az ingatlanban három szoba, étkező+kon...
12 500 000 HUF
192 307 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Salgótarjáni családi ház hirdetés (13143674)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: 65 m2
Telekterület: 840 m2
Szobaszám: 2
Eladásra kínálunk Salgótarjánban, 841 nm telken lévő kétszobás családi házat! Az ingatlanban két szoba, előszoba, konyha+étkez...
13 600 000 HUF
209 230 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Bátonyterenyei családi ház hirdetés (93492555)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 72 m2
Telekterület: 142 m2
Szobaszám: 2
Bátonyterenyén 2 szobás felújítandó ház melléképülettel eladó! a felújítás folyamatban van, a villanyóra, a vízóra, a víz és cs...
6 900 000 HUF
95 833 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Kunmadarasi családi ház hirdetés (76264714)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
18
Már
megnézted
Alapterület: 100 m2
Telekterület: 903 m2
Szobaszám: 4+ 1 fél
Felújítandó családi ház  Kunmadarason – hatalmas telekkel és rengeteg lehetőséggel!  ELADÓ egy 100 m²-es, téglaépítésű felújít...
13 400 000 HUF
134 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Újszászi családi ház hirdetés (32743468)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
8
Már
megnézted
Alapterület: 67 m2
Telekterület: 1050 m2
Szobaszám: n/a
Újszászon, a Béke körúton eladásra kínálok egy 67 nm-es, 3 szobás, felújítandó családi házat. Jellemzői: -67 nm-es vegyes (v...
11 900 000 HUF
177 611 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Dunaegyházai családi ház hirdetés (43454523)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
9
Már
megnézted
Alapterület: 50 m2
Telekterület: 407 m2
Szobaszám: 2
Dunaegyházán található vályogból épült családi ház eladó. Az ingatlan 407 nm-es telken helyezkedik el, lakórésze 50 nm-es. a fö...
12 000 000 HUF
240 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Szabadszállási családi ház hirdetés (55723458)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
19
Már
megnézted
Alapterület: 75 m2
Telekterület: 600 m2
Szobaszám: 3
Bács-Kiskun vármegye Szabadszállás településen eladásra kínálok egy beton alapra épült, vegyes falazatú 75, 2 m2-es családi ház...
16 000 000 HUF
213 333 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Soltszentimrei családi ház hirdetés (18553324)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: 65 m2
Telekterület: 1333 m2
Szobaszám: 2
Bács-Kiskun vármegye Soltszentimre település központi részén megvételre kínálok egy 65, 25 m2- es vegyes falazatú családi házat...
17 900 000 HUF
275 384 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Kaposvári családi ház hirdetés (96398413)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
17
Már
megnézted
Alapterület: 50 m2
Telekterület: 5554 m2
Szobaszám: 2
Somogy vármegye Kaposvár-Kaposszentjakab, zártkerti részén 2 zárkert 50 m? -Es lakható téglaépítésű házzal egyben eladó! a két ...
7 500 000 HUF
150 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
hirdetésfigyelő
Nem találtál most kedvedre való eladó házat?
Túl sok a találat. Szűkítsd a keresést.
© megveszLAK.hu - Az egyszerűen jó ingatlan hirdetési oldal