Eladó ház 20 millióig (5202 friss hirdetés)
REGISZTRÁCIÓ

Eladó ház 20 millióig

rétköz vagyonértékelő banner
Összes találat: 5 202 db
Eladó Mátraterenyei családi ház hirdetés (39449285)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
7
Már
megnézted
Alapterület: 70 m2
Telekterület: 1000 m2
Szobaszám: 3
A Mátra és a Medves-hegység között elterülő Mátraterenyén kínálunk eladásra egy 3 szobás, felújítandó állapotban lévő családi h...
12 900 000 HUF
184 285 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Parádi családi ház hirdetés (11329414)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
8
Már
megnézted
Alapterület: 80 m2
Telekterület: 632 m2
Szobaszám: 2+ 1 fél
A Mátra hegység északi oldalán, a turisztikailag kedvelt kirándulóhelyen, Parádon elhelyezkedő, 80 nm-es, 3 szobás, felújítandó...
17 500 000 HUF
218 750 Ft / m2
🚀 Egyszerű, gyors, felhasználóbarát hirdetésfeladás
Eladó Parádi családi ház hirdetés (28499932)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
8
Már
megnézted
Alapterület: 50 m2
Telekterület: 451 m2
Szobaszám: 2
A Mátra hegység északi oldalán, a turisztikailag kedvelt kirándulóhelyen, Parádon elhelyezkedő, 50 nm-es, 2 szobás, felújítandó...
12 900 000 HUF
258 000 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Mátraderecskei családi ház hirdetés (53674327)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: 98 m2
Telekterület: 1750 m2
Szobaszám: 3
A Mátra északi lábánál található kiránduló- és gyógyfürdőhelyen, Mátraderecskén kínálunk eladásra egy felújítandó állapotban lé...
7 900 000 HUF
80 612 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Mátraderecskei családi ház hirdetés (63539523)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 90 m2
Telekterület: 1800 m2
Szobaszám: 3
A Mátra északi lábánál található kiránduló- és gyógyfürdőhelyen, Mátraderecskén kínálunk eladásra egy 1800 nm-es telken elhelye...
19 900 000 HUF
221 111 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Mátraderecskei családi ház hirdetés (97273994)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
16
Már
megnézted
Alapterület: 110 m2
Telekterület: 1310 m2
Szobaszám: 4
A Mátra északi lábánál található kiránduló- és gyógyfürdőhelyen, Mátraderecskén kínálunk eladásra egy 1310 nm-es telken elhelye...
16 000 000 HUF
145 454 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Recski családi ház hirdetés (99537386)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
9
Már
megnézted
Alapterület: 110 m2
Telekterület: 828 m2
Szobaszám: 3
Az Egertől 24 km távolságra, Parád szomszédságában elhelyezkedő Recsken kínálunk eladásra egy felújítandó állapotban lévő, 4 sz...
13 700 000 HUF
124 545 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Recski családi ház hirdetés (81397248)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
7
Már
megnézted
Alapterület: 90 m2
Telekterület: 907 m2
Szobaszám: 2
Az Egertől 24 km távolságra, Parád szomszédságában elhelyezkedő Recsken kínálunk eladásra egy felújítandó állapotban lévő, 2 sz...
13 900 000 HUF
154 444 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Mátraderecskei családi ház hirdetés (54953893)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
6
Már
megnézted
Alapterület: 47 m2
Telekterület: 509 m2
Szobaszám: 1+ 1 fél
A Mátra északi lábánál található kiránduló- és gyógyfürdőhelyen, Mátraderecskén kínálunk eladásra egy 509 nm-es telken elhelyez...
14 000 000 HUF
297 872 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Mátraderecskei családi ház hirdetés (32438418)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
14
Már
megnézted
Alapterület: 138 m2
Telekterület: 1079 m2
Szobaszám: 3
A Mátra északi lábánál található kiránduló- és gyógyfürdőhelyen, Mátraderecskén kínálunk eladásra egy 1079 nm-es telken elhelye...
17 900 000 HUF
129 710 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Tarnaszentmáriai családi ház hirdetés (53324798)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
8
Már
megnézted
Alapterület: 60 m2
Telekterület: 1196 m2
Szobaszám: 2
A Mátra délkeleti oldalán, a Tarna völgyében fekvő Tarnaszentmárián kínálunk eladásra, egy felújítandó állapotban lévő, 60 nm-e...
11 000 000 HUF
183 333 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Bükkszéki családi ház hirdetés (75193544)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: 80 m2
Telekterület: 850 m2
Szobaszám: 3
A Mátra és a Bükk lábánál, Egertől 20 kilométerre fekvő, gyógyfürdőjéről és gyógyvizéről híres Bükkszéken kínálunk eladásra egy...
17 800 000 HUF
222 500 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Vérteskethelyi családi ház hirdetés (42447594)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
7
Már
megnézted
Alapterület: 140 m2
Telekterület: 2210 m2
Szobaszám: 4
Komárom-Esztergom vármegyében Kisbértől 7-8 percre található Vérteskethelyen kínálok eladásra nagy méretű családi házat! A tök...
19 500 000 HUF
139 285 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Diósviszlói családi ház hirdetés (77745133)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 86 m2
Telekterület: 1750 m2
Szobaszám: 3
Eladó családi ház Diósviszlón, Baranya megyében! Diósviszló községben kínálunk megvételre egy 3 szobás, komfortos, gázfűtéses...
12 500 000 HUF
145 348 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Kétpói családi ház hirdetés (69113875)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
14
Már
megnézted
Alapterület: 80 m2
Telekterület: 1409 m2
Szobaszám: 1+ 2 fél
Felújítás Alatt Álló Családi Ház Eladó Kétpón, Nagy Telekkel! Keres egy barátságos, élhető otthont egy aktív közösségben, aho...
14 900 000 HUF
186 250 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Tiszaföldvári családi ház hirdetés (34833257)