Eladó ház 20 millióig (5169 friss hirdetés)
REGISZTRÁCIÓ

Eladó ház 20 millióig

rétköz vagyonértékelő banner
Összes találat: 5 169 db
Eladó Békésszentandrási családi ház hirdetés (94437752)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 100 m2
Telekterület: 1432 m2
Szobaszám: 2
Békésszentandrás délkeleti zöldövezeti részén, 86nm hasznos alapterületű összkomfortos családi ház eladó!  Az ingatlan tégla a...
17 000 000 HUF
170 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Mátraderecskei családi ház hirdetés (23458453)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 64 m2
Telekterület: 681 m2
Szobaszám: 2
Eladásra kínálom a Gyémánt Ingatlaniroda portfóliójából Heves vármegyében, Mátraderecske településen lévő 64 nm-es felújított c...
18 900 000 HUF
295 312 Ft / m2
🚀 Egyszerű, gyors, felhasználóbarát hirdetésfeladás
Eladó Bárnai családi ház hirdetés (37152254)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
3
Már
megnézted
Alapterület: 120 m2
Telekterület: 844 m2
Szobaszám: 4
Eladásra kínálom Kizárólag a Gyémánt Ingatlaniroda portfóliójából Nógrád vármegye Észak-keleti részén Salgótarjántól mindössze ...
10 500 000 HUF
87 500 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Karancskeszi családi ház hirdetés (35227723)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 122 m2
Telekterület: 1343 m2
Szobaszám: 4
Eladásra kínálom a Gyémánt Ingatlaniroda portfóliójából Karancskeszi Marakodipuszta részén lévő, nettó 122 nm-es családi házat,...
13 500 000 HUF
110 655 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Mátranováki családi ház hirdetés (59475977)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
7
Már
megnézted
Alapterület: 139 m2
Telekterület: 521 m2
Szobaszám: n/a
Eladó családiház Mátranovákon! Eladásra kínálom kizárólag a Gyémánt Ingatlaniroda portfóliójából Mátranovákon a Köztársaság út...
12 500 000 HUF
89 928 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Egyházasgergei családi ház hirdetés (91373524)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: 78 m2
Telekterület: 2602 m2
Szobaszám: 2
Eladásra kínálok Egyházasgergén egy összességében 78 m2-es családi házat. Az ingatlan első részében 2 szoba, konyha, fürdőszo...
9 000 000 HUF
115 384 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Jászberényi családi ház hirdetés (72792324)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
14
Már
megnézted
Alapterület: 50 m2
Telekterület: 379 m2
Szobaszám: 2
Felújít, bővít vagy Újat Épít, Ön dönt! Kiválló elosztású, 379nm-es sarok telken található, ez a felújítandó kis parasztház, ...
13 600 000 HUF
272 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Bácsalmási családi ház hirdetés (45249671)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
25
Már
megnézted
Alapterület: 136 m2
Telekterület: 580 m2
Szobaszám: 6
Bács-Kiskun megye Bácsalmás, felújított, összközműves, hat szobás, 136 nm-es családi ház eladó. a vegyes falazatú ingatlanban t...
19 000 000 HUF
139 705 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Bácsalmási családi ház hirdetés (89493337)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
20
Már
megnézted
Alapterület: 173 m2
Telekterület: 367 m2
Szobaszám: 4
Bács-Kiskun megye Bácsalmás, csendes, nyugodt környéken  173nm-es családi ház eladó. Az ingatlant tégla szerkezetű. a 125nm-es ...
16 490 000 HUF
95 317 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Kőteleki családi ház hirdetés (96235759)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
14
Már
megnézted
Alapterület: 88 m2
Telekterület: 1799 m2
Szobaszám: 3
Egy Tiszamenti kis településen, Kőtelken eladásra kínálok, egy 88 nm-s, azonnal költözhető családi házat! Amit az ingatlanról...
10 500 000 HUF
119 318 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Sümegi családi ház hirdetés (15955329)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
4
Már
megnézted
Alapterület: 48 m2
Telekterület: 1071 m2
Szobaszám: 2
Kizárólag irodánkat bízták MEG! A lido home Tapolca eladásra kínál sümegi kertes HÁZÁT. A lido home által kínált sümegi kerte...
15 000 000 HUF
312 500 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Kertai családi ház hirdetés (64468739)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 91 m2
Telekterület: 860 m2
Szobaszám: 2
A lido home Tapolca eladásra kínál családi ház/üzlethelyiséget/kocsmát KERTÁN A lido home Tapolca által kínált kertai családi h...
14 000 000 HUF
153 846 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Ukki családi ház hirdetés (31249537)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
22
Már
megnézted
Alapterület: 55 m2
Telekterület: 3634 m2
Szobaszám: 2
A lido home Tapolca eladásra kínál egy felújítandó, autentikus ukki családi HÁZAT. A lido home Tapolca által kínált ukki csalá...
4 900 000 HUF
89 090 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Gógánfai családi ház hirdetés (94649238)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: 53 m2
Telekterület: 1109 m2
Szobaszám: 2
Kizárólag irodánkat bízták MEG! A lido home eladásra kínálja gógánfai kertes HÁZÁT. A lido home által kínált kertes ház jelle...
13 990 000 HUF
263 962 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Somogysárdi családi ház hirdetés (35867334)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
16
Már
megnézted
Alapterület: 78 m2