Eladó ház 30 millióig (9540 friss hirdetés)
REGISZTRÁCIÓ

Eladó ház 30 millióig

rétköz vagyonértékelő banner
Összes találat: 9 540 db
Eladó Nyíregyházai családi ház hirdetés (91264685)
30 napja a megveszLAK-on
képek száma
21
Már
megnézted
Alapterület: 55 m2
Telekterület: 2200 m2
Szobaszám: 2
Kiemelkedő adottságú ingatlan nagy telekkel - ritka fejlesztési lehetőség Sóstóhegyen Nyíregyháza Sóstóhegy városrészében, a N...
24 900 000 HUF
452 727 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Tiszalöki családi ház hirdetés (95723883)
30 napja a megveszLAK-on
képek száma
8
Már
megnézted
Alapterület: 114 m2
Telekterület: 1037 m2
Szobaszám: 2+ 1 fél
Tiszalök nyugodt és rendezett részén, a Honvéd utcában kínálunk megvételre egy két és fél szobás családi házat. Az ingatlan tág...
11 900 000 HUF
104 385 Ft / m2
🚀 Egyszerű, gyors, felhasználóbarát hirdetésfeladás
Eladó Csanyteleki családi ház hirdetés (44493294)
30 napja a megveszLAK-on
képek száma
22
Már
megnézted
Alapterület: 91 m2
Telekterület: 4552 m2
Szobaszám: 3
Kitűnő lehetőség Csanyteleken! Csak az OTP Ingatlanpontnál! Megvételre kínálok egy jó szerkezeti állapotú családi házat Csanyt...
15 900 000 HUF
174 725 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Csanyteleki családi ház hirdetés (32643663)
30 napja a megveszLAK-on
képek száma
22
Már
megnézted
Alapterület: 91 m2
Telekterület: 4552 m2
Szobaszám: 3
15 900 000 HUF
174 725 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Csongrádi családi ház hirdetés (44571393)
30 napja a megveszLAK-on
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: 102 m2
Telekterület: 330 m2
Szobaszám: 1+ 1 fél
Csongrád szívéhez közel kínálunk megvételre egy kb. 100 Nm-es, tornácos, vegyes falazatú parasztházat, igazi kis kerttel. Pár é...
12 900 000 HUF
126 470 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Tiszaugi családi ház hirdetés (48183579)
30 napja a megveszLAK-on
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: 49 m2
Telekterület: 250 m2
Szobaszám: 1+ 2 fél
Közvetlen vízparti nyaraló eladó tiszaugon az élő tisza partján! Az ingatlan Tiszaug üdülő övezeten található, csendes, madár...
19 900 000 HUF
406 122 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Sajóbábonyi családi ház hirdetés (59347284)
30 napja a megveszLAK-on
képek száma
23
Már
megnézted
Alapterület: 91 m2
Telekterület: 1211 m2
Szobaszám: 3
Sajóbábony nyugodt, csendes utcájában eladó egy felújított belső terekkel rendelkező, 3 szobás, 91 nm-es családi ház 1211 nm te...
22 000 000 HUF
241 758 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Gesztelyi családi ház hirdetés (34444438)
30 napja a megveszLAK-on
képek száma
20
Már
megnézted
Alapterület: 70 m2
Telekterület: 1063 m2
Szobaszám: 3
Eladó takaros családi ház Gesztely szívében Megvételre kínálunk egy tehermentes, a teljes vételár kifizetését követően azonnal...
21 990 000 HUF
314 142 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Nagyoroszi családi ház hirdetés (47754543)
30 napja a megveszLAK-on
képek száma
16
Már
megnézted
Alapterület: 82 m2
Telekterület: 900 m2
Szobaszám: 3
Nagyoroszi egyik mellékutcájában vált eladóvá egy 900m2-es telken elhelyezkedő, két generációs, összesen 82m2 hasznos alapterül...
17 000 000 HUF
207 317 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Zagyvarékasi családi ház hirdetés (11539244)
30 napja a megveszLAK-on
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 67 m2
Telekterület: 535 m2
Szobaszám: 2
Eladó Zagyvarékas központhoz közeli részén egy teljes körüen felújított 67 nm-s családi ház! Amit az ingatlanról tudni érdeme...
25 800 000 HUF
385 074 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Tószegi családi ház hirdetés (35933442)
30 napja a megveszLAK-on
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 97 m2
Telekterület: 332 m2
Szobaszám: 5
Eladó Tószeg  csendes részén  egy 3+2 szobás családi ház! Amit az ingatlanról  tudni érdemes: - vegyes falazatú - hagyományos ...
16 000 000 HUF
164 948 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Bőcsi családi ház hirdetés (41349843)
30 napja a megveszLAK-on
képek száma
2
Már
megnézted
Alapterület: 100 m2
Telekterület: 500 m2
Szobaszám: 4
Költözhető, de igény szerint felújítandó családi ház. Gazdálkodásra is alkalmas kerttel és melléképületekkel. Szerelő akna van.
19 500 000 HUF
195 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Várvölgyi sorház hirdetés (43347536)
31 napja a megveszLAK-on
képek száma
14
Már
megnézted
Alapterület: 80 m2
Telekterület: 425 m2
Szobaszám: 2
Kedves Érdeklődő! Csendes kis faluban, a Balaton közelében kínálom eladásra ezt a házat, de nyaralóként is kiváló választás, ...
9 500 000 HUF
118 750 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Sándorfalvai családi ház hirdetés (77394147)
31 napja a megveszLAK-on
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: 84 m2
Telekterület: 996 m2
Szobaszám: 4
Sándorfalván jó helyen, belterületi felújítandó vagy bontandó családi ház eladó. Nagy telekkel 996 nm, 30% beépíthető, 2 - 3 cs...
25 000 000 HUF
297 619 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Baksi családi ház hirdetés (62553552)
31 napja a megveszLAK-on
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: 85 m2
Telekterület: 978 m2
Szobaszám: 3
Csongrád - Csanád vármegyében, Baks településen 3+1 szobás téglából épült ház eladó! Az ingatlan további két szobával bővíthető...
18 500 000 HUF
217 647 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Tompai családi ház hirdetés (54972814)
31 napja a megveszLAK-on
képek száma
25
Már
megnézted
Alapterület: 120 m2
Telekterület: 1827 m2
Szobaszám: 4
Bács-Kiskun vármegye határmenti városában, Tompán, központhoz közeli, 120 nm hasznos lakótérrel rendelkező családi ház eladó. ...
15 000 000 HUF
125 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Tompai családi ház hirdetés (24332234)
31 napja a megveszLAK-on
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 78 m2
Telekterület: 732 m2
Szobaszám: 2+ 1 fél
Bács-Kiskun vármegyében, Tompa központjában 78 nm-es családi ház bútorozottan eladó. A családi ház Tompa központjában, csendes...
21 500 000 HUF
275 641 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Csongrádi családi ház hirdetés (91194639)
31 napja a megveszLAK-on
képek száma
22
Már
megnézted
Alapterület: 107 m2
Telekterület: 1058 m2
Szobaszám: 2+ 1 fél
***Csongrád Bokroson a központban 3 szobás családi ház eladó, csak az OTP Ingatlanpontnál! ** Bokros nyugodt, csendes városrés...
14 900 000 HUF
139 252 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Jánoshalmai családi ház hirdetés (22774359)
31 napja a megveszLAK-on
képek száma
4
Már
megnézted
Alapterület: 95 m2
Telekterület: 914 m2
Szobaszám: 2
Jánoshalma, Kistelek utcai 95 nm-es, 2 szobás, 1940-es években épült vegyes falazatú családi ház eladó. Az utca a település köz...
2 500 000 HUF
26 315 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Maroslelei családi ház hirdetés (45433949)
31 napja a megveszLAK-on
képek száma
14
Már
megnézted
Alapterület: 65 m2
Telekterület: 768 m2
Szobaszám: 2+ 1 fél
Csongrád - Csanád vármegye, Maroslele településen 2, 5 szobás családi ház eladó! a 65 nm vegyes falazatú ház, szépen karbantart...
28 900 000 HUF
444 615 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
hirdetésfigyelő
Nem találtál most kedvedre való eladó házat?
Túl sok a találat. Szűkítsd a keresést.
© megveszLAK.hu - Az egyszerűen jó ingatlan hirdetési oldal