Eladó ház 30 millióig (9547 friss hirdetés)
REGISZTRÁCIÓ

Eladó ház 30 millióig

rétköz vagyonértékelő banner
Összes találat: 9 547 db
Eladó Püspökladányi családi ház hirdetés (48265262)
33 napja a megveszLAK-on
képek száma
16
Már
megnézted
Alapterület: 80 m2
Telekterület: 1512 m2
Szobaszám: 2
A Betty Home Ingatlan iroda eladásra kínál Püspökladány kertvárosi részén, egy beton alapon vályog falazattal épült, 2 szobás, ...
14 500 000 HUF
181 250 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Kiskunhalasi családi ház hirdetés (79564237)
33 napja a megveszLAK-on
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 69 m2
Telekterület: 362 m2
Szobaszám: 2+ 1 fél
Bács-Kiskun megye Kiskunhalas Bibó Gimnázium közelében családi ház eladó. a  69 m2-es, vegyes falazatú ingatlan egy 362 m2-es t...
16 500 000 HUF
239 130 Ft / m2
🚀 Egyszerű, gyors, felhasználóbarát hirdetésfeladás
Eladó Kunbajai családi ház hirdetés (74391234)
33 napja a megveszLAK-on
képek száma
19
Már
megnézted
Alapterület: 86 m2
Telekterület: 1095 m2
Szobaszám: 2
Bács-Kiskun megye Kunbaja központjában 86 nm-es családi ház eladó. a vegyes falazatú ingatlan tégla alapra épült. Található ben...
12 800 000 HUF
148 837 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Gyönki családi ház hirdetés (57459772)
33 napja a megveszLAK-on
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: 113 m2
Telekterület: 1680 m2
Szobaszám: 3
Központi helyen lévő 113 m2 családi ház 1680 m2 telken. Az ingatlanon állapot megörző felújítások elkezdődtek, Az ingatlanban...
18 500 000 HUF
163 716 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Miszlai családi ház hirdetés (31874379)
33 napja a megveszLAK-on
Már
megnézted
Alapterület: 80 m2
Telekterület: 5000 m2
Szobaszám: 4
Tolna megyében, Miszlán, eladó családi ház, szántóterülettel, erdőrésszel.
22 000 000 HUF
275 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Csóti családi ház hirdetés (32227267)
33 napja a megveszLAK-on
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: 55 m2
Telekterület: 1439 m2
Szobaszám: 2
Eladó felújítandó családi ház Csóton lehetőségekkel teli telekkel! Veszprém vármegyében, Csót csendes, folyamatosan fejlődő t...
7 100 000 HUF
129 090 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Kiskőrösi egyéb ház hirdetés (98259174)
33 napja a megveszLAK-on
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 46 m2
Telekterület: 1344 m2
Szobaszám: 3
Bács-Kiskun Vármegyében, Kiskőrös külterületén, a Masina dűlőben eladó egy két helyrajzi számon nyilvántartott tanya. Az ingat...
14 900 000 HUF
323 913 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Gyomaendrődi családi ház hirdetés (39972339)
34 napja a megveszLAK-on
képek száma
21
Már
megnézted
Alapterület: 328 m2
Telekterület: 2641 m2
Szobaszám: 6
Most jött el az a pillanat, amikor egy különleges hely új történetet kaphat - ráadásul hatalmas árengedménnyel! Békés megye s...
22 900 000 HUF
69 817 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Kisújszállási családi ház hirdetés (49374833)
34 napja a megveszLAK-on
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: 91 m2
Telekterület: 1060 m2
Szobaszám: 2
***Csak az Otp Ingatlanpont kínálatában! *** Új tulajdonosát keresi Jász Nagykun Szolnok vármegyében, Kisújszállás egyik nyugod...
20 500 000 HUF
225 274 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Nagykőrösi családi ház hirdetés (45653453)
34 napja a megveszLAK-on
képek száma
9
Már
megnézted
Alapterület: 96 m2
Telekterület: 562 m2
Szobaszám: 3
Pest vármegye területén, Nagykőrös központi részén eladó 96 m2-es, 3 szobás családi ház, 350 m2-nyi telekrésszel, 562 m2 osztat...
24 000 000 HUF
250 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Nagykőrösi családi ház hirdetés (42475777)
34 napja a megveszLAK-on
képek száma
19
Már
megnézted
Alapterület: 74 m2
Telekterület: 526 m2
Szobaszám: 2+ 1 fél
Pest vármegye területén, Nagykőrös központjában eladó egy 74 m2 hasznos alapterületű önálló családi ház 300 m2 telekrésszel, 52...
23 500 000 HUF
317 567 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Kocséri családi ház hirdetés (34849287)
34 napja a megveszLAK-on
képek száma
24
Már
megnézted
Alapterület: 73 m2
Telekterület: 747 m2
Szobaszám: 1+ 2 fél
Pest vármegye területén, Kocsér központjában - közvetlenül a főút mellett - eladó egy 747 nm-es telken elhelyezkedő, 73 nm-es h...
17 900 000 HUF
245 205 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Kondorosi családi ház hirdetés (96538329)
34 napja a megveszLAK-on
képek száma
23
Már
megnézted
Alapterület: 87 m2
Telekterület: 859 m2
Szobaszám: 2+ 2 fél
Eladó családi ház Kondoroson - Falusi CSOK igénybe vehető Kondoroson kínálok megvételre egy 87, 7 nm alapterületű, tégla falaz...
7 500 000 HUF
86 206 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Maroslelei családi ház hirdetés (79227834)
34 napja a megveszLAK-on
képek száma
14
Már
megnézted
Alapterület: 65 m2
Telekterület: 768 m2
Szobaszám: 2+ 1 fél
Csongrád - Csanád vármegye, Maroslele településen 2, 5 szobás családi ház eladó! a 65 nm vegyes falazatú ház, szépen karbantart...
28 900 000 HUF
444 615 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Hódmezővásárhelyi családi ház hirdetés (87941538)
34 napja a megveszLAK-on
képek száma
14
Már
megnézted
Alapterület: 84 m2
Telekterület: 238 m2
Szobaszám: 3+ 1 fél
Hódmezővásárhely településen, belváros közeli, 84 nm 4 szobás házrész eladó! Az épület vegyes falazatú, az közelmúltban tataroz...
18 500 000 HUF
220 238 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Kötegyáni családi ház hirdetés (34835752)
34 napja a megveszLAK-on
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 120 m2
Telekterület: 1401 m2
Szobaszám: 4
Eladásra kínálunk Kötegyán csendes utcában egy 1970-ben épült tégla falazatú, beton alapú 120 nm családi házat, amelyhez tartoz...
13 500 000 HUF
112 500 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Békéscsabai családi ház hirdetés (23769536)
34 napja a megveszLAK-on
képek száma
27
Már
megnézted
Alapterület: 70 m2
Telekterület: 2663 m2
Szobaszám: 1+ 1 fél
Békéscsabán zárt kert eladó. a 2663 nm-es terület egy tulajdonban van, de három tulajdoni lapon szerepel. Csak egyben eladó. a ...
29 000 000 HUF
414 285 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Mezőberényi családi ház hirdetés (54734322)
34 napja a megveszLAK-on
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: 76 m2
Telekterület: 1705 m2
Szobaszám: 2
Eladó Mezőberény egyik forgalmasabb környékén egy 76, 5m2-es régi típusú vályogház! Az ingatlan még az 1930-as években épült. E...
13 500 000 HUF
177 631 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Mezőhegyesi családi ház hirdetés (52232693)
34 napja a megveszLAK-on
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 45 m2
Telekterület: 1971 m2
Szobaszám: 1+ 1 fél
Csak az OTP Ingatlanpontnál! ! Eladó Békés vármegyében, Mezőhegyes város külterületén, a városközponttól mintegy 7 km-re egy g...
3 500 000 HUF
77 777 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Szentesi házrész hirdetés (41673343)
34 napja a megveszLAK-on
képek száma
22
Már
megnézted
Alapterület: 48 m2
Telekterület: 280 m2
Szobaszám: 2
Csak az OTP Ingatlanpont kínálatában! ! Eladó Csongrád-Csanád vármegyében, Szentesen, egy nagyon jó állapotú utcafronti házrés...
17 000 000 HUF
354 166 Ft / m2
drágább lett
árcsökkenés figyelő
hirdetésfigyelő
Nem találtál most kedvedre való eladó házat?