Eladó ház 30 millióig (9550 friss hirdetés)
REGISZTRÁCIÓ

Eladó ház 30 millióig

rétköz vagyonértékelő banner
Összes találat: 9 550 db
Eladó Kengyeli családi ház hirdetés (75442713)
44 napja a megveszLAK-on
képek száma
9
Már
megnézted
Alapterület: 75 m2
Telekterület: 522 m2
Szobaszám: 3
Csökkent az ár! ! ! ! Kengyelen eladó, 3 szobás felújítandó családi ház, melyet az új tulajdonosa saját ízlésére alakíthat. F...
12 000 000 HUF
160 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Dunaföldvári családi ház hirdetés (54344777)
44 napja a megveszLAK-on
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: 51 m2
Telekterület: 263 m2
Szobaszám: 1+ 1 fél
C I T Y C a R T E L INTERNATIONAL real estate AGENCY bemutatja: Barátságos, kényelmes családi fészket kínálunk eladásra az e...
28 700 000 HUF
562 745 Ft / m2
🚀 Egyszerű, gyors, felhasználóbarát hirdetésfeladás
Eladó Gellénházai családi ház hirdetés (88217372)
44 napja a megveszLAK-on
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: 50 m2
Telekterület: 2202 m2
Szobaszám: 1
‼️Néhol ennyiért egy telket sem, itt egy vályogból épült családi házat, gyümölcsfákat, sík területet - Zalaegerszegtől 10 percn...
8 900 000 HUF
178 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Érpataki családi ház hirdetés (76743933)
44 napja a megveszLAK-on
képek száma
16
Már
megnézted
Alapterület: 93 m2
Telekterület: 1270 m2
Szobaszám: 1+ 4 fél
Nyíregyháza és Újfehértó közvetlen szomszédságában, Érpatakon kínálunk eladásra egy masszív, a 70-es évek elején épült családi ...
26 000 000 HUF
279 569 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Bátaszéki családi ház hirdetés (28277223)
44 napja a megveszLAK-on
képek száma
26
Már
megnézted
Alapterület: 71 m2
Telekterület: 1079 m2
Szobaszám: 2
Bátaszéken eladó 71 m2-es családi ház 1079 m2 telekkel, melléképülettel, ólakkal. Az 1970-es években épült téglából, beton födé...
15 900 000 HUF
223 943 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Püspökladányi családi ház hirdetés (23939495)
44 napja a megveszLAK-on
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 68 m2
Telekterület: 895 m2
Szobaszám: 2
A Betty Home Ingatlan Iroda eladásra kínál Hajdú-Bihar Vármegyében Püspökladány belvárosában egy 68m2-es családi házat. Az ing...
23 990 000 HUF
352 794 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Csépai családi ház hirdetés (53775937)
44 napja a megveszLAK-on
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: 156 m2
Telekterület: 1634 m2
Szobaszám: 3
Eladó családi ház Csépán nyugalom, tér és lehetőségek egy helyen! Csépa csendes, nyugodt részén kínálunk megvételre egy jó ál...
18 500 000 HUF
118 589 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Biharkeresztesi családi ház hirdetés (44254333)
44 napja a megveszLAK-on
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 65 m2
Telekterület: 1900 m2
Szobaszám: 2
Otthon + nagy telek = lehetőség Biharkeresztesen! Eladó egy 65 m²-es családi ház hatalmas, 1900 m²-es telken tökéletes választá...
19 500 000 HUF
300 000 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Egercsehi családi ház hirdetés (32244931)
44 napja a megveszLAK-on
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 63 m2
Telekterület: 250 m2
Szobaszám: 2
Egercsehi központjában kínálom megvételre ezt a teljeskörűen felújított, igényes családi házat, amely 63 m2 lakóteret és 250 m2...
20 000 000 HUF
317 460 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Szomolyai családi ház hirdetés (41666634)
44 napja a megveszLAK-on
képek száma
9
Már
megnézted
Alapterület: 75 m2
Telekterület: 906 m2
Szobaszám: 2
Eladó tufából épült családi ház Szomolyán, 906 m2-es telken! Szomolya szívében, csendes, barátságos környezetben kínáljuk ela...
19 900 000 HUF
265 333 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Jászberényi családi ház hirdetés (98637337)
44 napja a megveszLAK-on
képek száma
14
Már
megnézted
Alapterület: 69 m2
Telekterület: 645 m2
Szobaszám: 2
Eladásra kínálok Jász-Nagykun-Szolnok vármegyében Jászberényben egy 69, 1 nm-es hasznos alapterületű, felújítandó családi házat...
20 000 000 HUF
289 855 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Hódmezővásárhelyi családi ház hirdetés (47699177)
44 napja a megveszLAK-on
képek száma
14
Már
megnézted
Alapterület: 84 m2
Telekterület: 238 m2
Szobaszám: 3+ 1 fél
Hódmezővásárhely településen, belváros közeli, 84 nm 4 szobás házrész eladó! Az épület vegyes falazatú, az közelmúltban tataroz...
18 500 000 HUF
220 238 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Óföldeáki családi ház hirdetés (46473363)
44 napja a megveszLAK-on
képek száma
16
Már
megnézted
Alapterület: 109 m2
Telekterület: 1619 m2
Szobaszám: 1+ 3 fél
Csongrád - Csanád vármegye, Óföldeák településen 1+3 szobás családi ház eladó! a ház a központhoz közel, jól megközelíthető hel...
18 500 000 HUF
169 724 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Tápiógyörgyei családi ház hirdetés (33447738)
44 napja a megveszLAK-on
képek száma
14
Már
megnézted
Alapterület: 85 m2
Telekterület: 748 m2
Szobaszám: 2
Budapesttől 1 órára és 80 km-re, Pest vármegyében, Tápiógyörgyén 85 nm-es, részben felújított családi ház eladó. A vályog fal...
16 000 000 HUF
188 235 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Tápiószentmártoni családi ház hirdetés (44197955)
44 napja a megveszLAK-on
képek száma
21
Már
megnézted
Alapterület: 76 m2
Telekterület: 2811 m2
Szobaszám: 3
Családi ház eladó Tápiószentmártonban - Budapesttől kb. 1 Órára! Pest vármegyében, Tápiószentmárton településen kínálok megvé...
24 900 000 HUF
327 631 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Albertirsai családi ház hirdetés (55521983)
44 napja a megveszLAK-on
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: 14 m2
Telekterület: 1113 m2
Szobaszám: 1
Nyugalomra, jó levegőre vágyik, de fontos a jó megközelíthetőség? Körbejárható, önálló ház telekkel, pincével és tárolóval. Pes...
15 000 000 HUF
1 071 428 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Dombóvári családi ház hirdetés (24288392)
44 napja a megveszLAK-on
képek száma
3
Már
megnézted
Alapterület: 122 m2
Telekterület: 621 m2
Szobaszám: 3
Tolna vármegye Dombóvár dél-nyugati városrészen 122 nm komfort nélküli, vegyes falazatú (az alja tégla, felette vályog), bontan...
7 900 000 HUF
64 754 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Dombóvári családi ház hirdetés (34457679)
44 napja a megveszLAK-on
képek száma
19
Már
megnézted
Alapterület: 90 m2
Telekterület: 339 m2
Szobaszám: 3
Tolna vármegye Dombóvár dél-nyugati városrészen 90, 7 nm összközműves családi ház eladó. Az ingatlan tégla falazatú, keleti táj...
27 750 000 HUF
308 333 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Miskolci családi ház hirdetés (89777979)
44 napja a megveszLAK-on
képek száma
14
Már
megnézted
Alapterület: 68 m2
Telekterület: 339 m2
Szobaszám: 1+ 1 fél
Eladásra kínálok egy 2 szobás, téglából épült 68 nm-es családi házat Selyemréten, a belvárostól mindössze 5 perc távolságra. Az...
24 900 000 HUF
366 176 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Putnoki családi ház hirdetés (64987368)
44 napja a megveszLAK-on
képek száma
19
Már
megnézted
Alapterület: 80 m2
Telekterület: 854 m2
Szobaszám: 2
Putnokon, frekventált helyen, a Péczeli Általános Iskola, Óvoda és Uszoda közelében eladó egy 2 szobás, 80 nm lakóterű családi ...
27 000 000 HUF
337 500 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
hirdetésfigyelő
Nem találtál most kedvedre való eladó házat?
Túl sok a találat. Szűkítsd a keresést.
© megveszLAK.hu - Az egyszerűen jó ingatlan hirdetési oldal