Eladó ház 30 millióig (9551 friss hirdetés)
REGISZTRÁCIÓ

Eladó ház 30 millióig

rétköz vagyonértékelő banner
Összes találat: 9 551 db
Eladó Lajosmizsei családi ház hirdetés (43774879)
46 napja a megveszLAK-on
képek száma
20
Már
megnézted
Alapterület: 46 m2
Telekterület: 263 m2
Szobaszám: 2
Bács-Kiskun vármegye, Lajosmizse, 46, 5 m2 hasznos nettó alapterületű családi ház, összesen 14, 5 m2 tárolóval, 263 m2 telken e...
23 000 000 HUF
500 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Maroslelei családi ház hirdetés (25396648)
46 napja a megveszLAK-on
képek száma
14
Már
megnézted
Alapterület: 65 m2
Telekterület: 768 m2
Szobaszám: 2+ 1 fél
Csongrád - Csanád vármegye, Maroslele településen 2, 5 szobás családi ház eladó! a 65 nm vegyes falazatú ház, szépen karbantart...
28 900 000 HUF
444 615 Ft / m2
🚀 Egyszerű, gyors, felhasználóbarát hirdetésfeladás
Eladó Sarkadi családi ház hirdetés (85559627)
46 napja a megveszLAK-on
képek száma
28
Már
megnézted
Alapterület: 83 m2
Telekterület: 946 m2
Szobaszám: 2
Eladó Sarkad Teleki részén egy 83, 5 nm alapterületű, téglából épült, gyönyörűen felújított kockaház, csendes, nyugodt környéke...
27 500 000 HUF
331 325 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Nagylaki családi ház hirdetés (77259534)
46 napja a megveszLAK-on
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 172 m2
Telekterület: 1284 m2
Szobaszám: 5
Nagylak központi részén az utópályától 4 km-re 172 nm-es, 5 szobás ház eladó! Az ingatlanhoz 1284 nm-es telek tartozik. Az épü...
24 450 000 HUF
142 151 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Akasztói családi ház hirdetés (38767756)
46 napja a megveszLAK-on
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: 66 m2
Telekterület: 1480 m2
Szobaszám: 2
Felújított családi ház Akasztó központjában, akár lakásnak és vállalkozásnak is! Bács-Kiskun vármegye szívében, Akasztó közpo...
27 000 000 HUF
409 090 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Hódmezővásárhelyi családi ház hirdetés (84875739)
46 napja a megveszLAK-on
képek száma
14
Már
megnézted
Alapterület: 84 m2
Telekterület: 238 m2
Szobaszám: 3+ 1 fél
Hódmezővásárhely településen, belváros közeli, 84 nm 4 szobás házrész eladó! Az épület vegyes falazatú, az közelmúltban tataroz...
18 500 000 HUF
220 238 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Tápióbicskei családi ház hirdetés (85892939)
46 napja a megveszLAK-on
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 84 m2
Telekterület: 501 m2
Szobaszám: 2
Tápióbicskén eladó egy 47. 7M²-es, vegyes falazatú, felújítandó családi ház, amely remek lehetőséget kínál azok számára, akik s...
15 900 000 HUF
189 285 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Putnoki családi ház hirdetés (72786753)
46 napja a megveszLAK-on
képek száma
19
Már
megnézted
Alapterület: 80 m2
Telekterület: 854 m2
Szobaszám: 2
Putnokon, frekventált helyen, a Péczeli Általános Iskola, Óvoda és Uszoda közelében eladó egy 2 szobás, 80 nm lakóterű családi ...
27 000 000 HUF
337 500 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Naszályi családi ház hirdetés (57398312)
46 napja a megveszLAK-on
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 58 m2
Telekterület: 1798 m2
Szobaszám: 2
Naszály csendes utcájában ház eladó! Az eladó ház jellemzői: - 1798 m2 telekterület - 58 m2 hasznos alapterület - 2 szoba- veg...
19 990 000 HUF
344 655 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Iregszemcsei családi ház hirdetés (25752713)
46 napja a megveszLAK-on
képek száma
22
Már
megnézted
Alapterület: 86 m2
Telekterület: 605 m2
Szobaszám: 3
Eladó Iregszemcse központjában egy 86 m²-es, vegyes falazatú családi ház, 605 m²-es telken. a felújítás olyan állapotban, hogy ...
28 900 000 HUF
336 046 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Békéscsabai családi ház hirdetés (53976533)
47 napja a megveszLAK-on
képek száma
14
Már
megnézted
Alapterület: 50 m2
Telekterület: 733 m2
Szobaszám: 1
Megvételre kínálok Békéscsabán Jamina végében, csendes helyen, 1 szobás, 50 m2-es, jó állapotú, vegyes falazatú, családi házat....
21 900 000 HUF
438 000 Ft / m2
drágább lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Kesznyéteni családi ház hirdetés (42836347)
47 napja a megveszLAK-on
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: 80 m2
Telekterület: 3085 m2
Szobaszám: 2
Gazdálkodásra alkalmas családi ház ELADÓ. . . Most tavaszi árcsökkentés! ! ! Ne hagyja ki! ! ! Megvételre kínálunk Kesznyét...
17 990 000 HUF
224 875 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Hajdúdorogi családi ház hirdetés (73738475)
47 napja a megveszLAK-on
képek száma
9
Már
megnézted
Alapterület: 115 m2
Telekterület: 1079 m2
Szobaszám: 3
Szeretne egy saját igények szerint felújítható otthont vagy befektetési lehetőséget? Akkor ez az ingatlan remek választás lehe...
27 499 000 HUF
239 121 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Kápolnai családi ház hirdetés (35534795)
47 napja a megveszLAK-on
képek száma
19
Már
megnézted
Alapterület: 110 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 4
Kápolna központi helyen 3+1/2 szobás összkomfortos családi ház, garázzsal, melléképülettel, 1201 m2-es telken eladó! Otthon St...
22 000 000 HUF
200 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Mesztegnyői családi ház hirdetés (33737592)
47 napja a megveszLAK-on
képek száma
14
Már
megnézted
Alapterület: 55 m2
Telekterület: 2800 m2
Szobaszám: 2
Somogy vármegye, Mesztegnyőn eladásra kínálom az alábbi ingatlant. Ingatlan típusa: családi ház Szintek száma: földszintes Tel...
21 200 000 HUF
385 454 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Kemenesszentpéteri családi ház hirdetés (47487983)
47 napja a megveszLAK-on
képek száma
14
Már
megnézted
Alapterület: 63 m2
Telekterület: 1366 m2
Szobaszám: 2
Eladó Kemenesszentpéteren, a falu központjában egy 63 m2-es, 2 szobás családi ház, amely az 1920-as évek körül épült vegyes fal...
8 900 000 HUF
141 269 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Jánoshalmai családi ház hirdetés (34944691)
47 napja a megveszLAK-on
képek száma
19
Már
megnézted
Alapterület: 120 m2
Telekterület: 642 m2
Szobaszám: 3
Bács-Kiskun Vármegye, Jánoshalma városában, a központhoz közel, jó környéken 120 m2-es családi ház 642 m2-es telken eladó. a há...
14 290 000 HUF
119 083 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Tiszapüspöki családi ház hirdetés (46138853)
47 napja a megveszLAK-on
képek száma
18
Már
megnézted
Alapterület: 90 m2
Telekterület: 800 m2
Szobaszám: 3
Tiszapüspöki csendes részén, holtághoz 200 m-re kínálok eladásra egy 3 szobás, 100 m²-es családi házat 800 m²-es  telken. Az i...
25 500 000 HUF
283 333 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Bátonyterenyei ikerház hirdetés (53886617)
47 napja a megveszLAK-on
képek száma
9
Már
megnézted
Alapterület: 75 m2
Telekterület: 400 m2
Szobaszám: 2
Bátonyterenye-Kisterenye részén, a Madách úton eladó egy felújításra váró 75 nm-es ikerház, mely egy 400 nm-es saroktelken hely...
11 500 000 HUF
153 333 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Mélykúti családi ház hirdetés (33538446)
47 napja a megveszLAK-on
képek száma
21
Már
megnézted
Alapterület: 124 m2
Telekterület: 1487 m2
Szobaszám: 3
Bács-Kiskun megye Mélykút, azonnal birtokba vehető, 124 nm-es családi ház eladó. a vegyes falazatú ingatlanban található három ...
11 490 000 HUF
92 661 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
hirdetésfigyelő
Nem találtál most kedvedre való eladó házat?
Túl sok a találat. Szűkítsd a keresést.
© megveszLAK.hu - Az egyszerűen jó ingatlan hirdetési oldal