Eladó ház 30 millióig (9551 friss hirdetés)
REGISZTRÁCIÓ

Eladó ház 30 millióig

rétköz vagyonértékelő banner
Összes találat: 9 551 db
Eladó Bácsalmási családi ház hirdetés (86933898)
48 napja a megveszLAK-on
képek száma
16
Már
megnézted
Alapterület: 145 m2
Telekterület: 747 m2
Szobaszám: 3
Bács-Kiskun megye Bácsalmás, 145 nm-es családi ház eladó. a vegyes falazatú ingatlanban található három szoba, konyha+étkező, n...
4 990 000 HUF
34 413 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Jánoshalmai családi ház hirdetés (52178835)
48 napja a megveszLAK-on
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 60 m2
Telekterület: 962 m2
Szobaszám: n/a
Bács-Kiskun megye Jánoshalma, központhoz közeli részen eladó egy 962 m²-es, teljes közművel rendelkező telek, amely ideális vál...
2 500 000 HUF
41 666 Ft / m2
🚀 Egyszerű, gyors, felhasználóbarát hirdetésfeladás
Eladó Bajai családi ház hirdetés (67738575)
48 napja a megveszLAK-on
képek száma
21
Már
megnézted
Alapterület: 62 m2
Telekterület: 2592 m2
Szobaszám: 2
**Álomszerű otthonra lelt! Eladó családi ház Baján** Egy eladó vályogból épült családi ház várja új tulajdonosait, mely 1970-be...
27 000 000 HUF
435 483 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Sükösdi családi ház hirdetés (53365334)
48 napja a megveszLAK-on
képek száma
21
Már
megnézted
Alapterület: 115 m2
Telekterület: 1380 m2
Szobaszám: 2
Felújítandó családi ház 1384 négyzetméteres telken Sükösdön! Sükösd nyugodt, csendes részén eladó egy 1384 négyzetméteres telke...
13 000 000 HUF
113 043 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Szeremlei családi ház hirdetés (56674355)
48 napja a megveszLAK-on
képek száma
20
Már
megnézted
Alapterület: 135 m2
Telekterület: 1468 m2
Szobaszám: 4
Eladásra kínálunk egy téglaépítésű ingatlant, mely 1 468 m²-es telekterülettel rendelkezik. Az ingatlan sajátossága, a jó elren...
25 500 000 HUF
188 888 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Ráckevei családi ház hirdetés (93844594)
48 napja a megveszLAK-on
képek száma
21
Már
megnézted
Alapterület: 13 m2
Telekterület: 511 m2
Szobaszám: 1
Ráckeve, vízparti lokáció! ! ! Eladásra kínálunk egy 2023-ban felújított 13 nm-es faházat Ráckevén az Angyali-szigeten, 8 cm-...
17 000 000 HUF
1 307 692 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Tápióbicskei családi ház hirdetés (73729971)
48 napja a megveszLAK-on
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: 51 m2
Telekterület: 1809 m2
Szobaszám: 2
Tápióbicske csendes részén, belterületen 2 szobás 51nm-es ház eladó! Az épület beton alapra épült vegyes(tégla+könnyűszerkezet)...
19 900 000 HUF
390 196 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
élő (live) videós bemutatás Eladó Vizslási családi ház hirdetés (37837317)
48 napja a megveszLAK-on
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 105 m2
Telekterület: 1500 m2
Szobaszám: 4+ 1 fél
CSOK-ra is! ! Eladásra kínálok Vizsláson, jól megközelíthető, de csendes helyen, egy dupla-komfortos, kétgenerációs, egyszint...
24 000 000 HUF
228 571 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Nagykölkedi családi ház hirdetés (77117642)
48 napja a megveszLAK-on
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 85 m2
Telekterület: 1470 m2
Szobaszám: 1
Eladó a nagykölkedi ital- és vegyesbolt, mely kiváló lehetőség lakhatásra vagy befektetésre! Nagykölked szívében kínáljuk ela...
15 900 000 HUF
187 058 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Abonyi családi ház hirdetés (52378652)
48 napja a megveszLAK-on
képek száma
29
Már
megnézted
Alapterület: 98 m2
Telekterület: 926 m2
Szobaszám: 4+ 1 fél
Pest vármegye, Abony, 98, 7 m2 alapterületű családi ház, 63 m2 vegyes falazatú felújított épülettel és 35, 7 m2 felújítandó tég...
29 500 000 HUF
301 020 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Tolnanémedi családi ház hirdetés (93472433)
48 napja a megveszLAK-on
képek száma
6
Már
megnézted
Alapterület: 84 m2
Telekterület: 4568 m2
Szobaszám: 4
Nagy telek, gyümölcsös, akácerdő tornácos ház eladó TolnanémedibenTolnanémedi központi utcájában eladó egy 84 m²-es, tornácos c...
12 000 000 HUF
142 857 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Tolnanémedi családi ház hirdetés (93472433)
48 napja a megveszLAK-on
képek száma
6
Már
megnézted
Alapterület: 84 m2
Telekterület: 4568 m2
Szobaszám: 4
12 000 000 HUF
142 857 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Tápiószentmártoni családi ház hirdetés (59714343)
48 napja a megveszLAK-on
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: 41 m2
Telekterület: 1815 m2
Szobaszám: 1
Hangulatos kis ház hatalmas telekkel Tápiószentmártonban a vízmű közelében! Eladó egy bájos, 41 nm-es családi ház 1815 nm-es te...
21 900 000 HUF
534 146 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Nádasdi családi ház hirdetés (32343772)
48 napja a megveszLAK-on
képek száma
28
Már
megnézted
Alapterület: 76 m2
Telekterület: 2674 m2
Szobaszám: 3
Nádasd hét dombra épült település a Vasi Hegyhát és az Őrség között. Ebben a rendezett községben kínálok eladásra egy jelenleg...
29 900 000 HUF
393 421 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Kecskeméti ikerház hirdetés (26936983)
48 napja a megveszLAK-on
képek száma
8
Már
megnézted
Alapterület: 70 m2
Telekterület: 304 m2
Szobaszám: 3
Egyszobás lakás árán amerikai konyhás nappali plusz két szobás ikerház eladó a Rendőrfaluban! Az ingatlan jellemzői: - 70 nm l...
28 700 000 HUF
410 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Kecskeméti házrész hirdetés (64849295)
48 napja a megveszLAK-on
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: 70 m2
Telekterület: 579 m2
Szobaszám: 3
Eladó családi ház Kecskeméten, az Erzsébet körúton! Felújításra váró, 70 m²-es téglaépítésű ingatlan 579 m²-es telken, a belvá...
22 000 000 HUF
314 285 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Kecskeméti házrész hirdetés (54473334)
48 napja a megveszLAK-on
képek száma
9
Már
megnézted
Alapterület: 86 m2
Telekterület: 130 m2
Szobaszám: 2
Kecskeméten közel a belvároshoz felújított házrész eladó. Ingatlan jellemzői: - telek területe 130 m2 - lakórész 86 m2 - tégla...
28 000 000 HUF
325 581 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Kecskeméti családi ház hirdetés (22743754)
48 napja a megveszLAK-on
képek száma
16
Már
megnézted
Alapterület: 74 m2
Telekterület: 184 m2
Szobaszám: 2
Eladó Kecskeméten a Muszály városrészben található, jó állapotú, egyedi gázfűtéses családi ház, szerelőaknás, 3 állásos garázzs...
26 900 000 HUF
363 513 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Fityeházi családi ház hirdetés (54734462)
48 napja a megveszLAK-on
képek száma
22
Már
megnézted
Alapterület: 104 m2
Telekterület: 1187 m2
Szobaszám: 4
Egy csodálatos lehetőség Zala szívében, megfizethető, kivételesen jó elhelyezkedésű ingatlan! Engedje meg, hogy bemutassam Önne...
19 900 000 HUF
191 346 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Bázakerettyei ikerház hirdetés (54546495)
48 napja a megveszLAK-on
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 55 m2
Telekterület: 1144 m2