Eladó ház 30 millióig (9543 friss hirdetés)
REGISZTRÁCIÓ

Eladó ház 30 millióig

rétköz vagyonértékelő banner
Összes találat: 9 543 db
Eladó Pellérdi családi ház hirdetés (27755777)
58 napja a megveszLAK-on
képek száma
17
Már
megnézted
Alapterület: 30 m2
Telekterület: 863 m2
Szobaszám: 1
Pellérd-Szőlőhegyen, Ördögvölgyben 863 nm-s telek, 30 nm-s házzal és pincével eladó. A ház betonfödémes, jó állapotú, a telek...
7 900 000 HUF
263 333 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Villányi családi ház hirdetés (59763787)
58 napja a megveszLAK-on
képek száma
19
Már
megnézted
Alapterület: 90 m2
Telekterület: 1083 m2
Szobaszám: 3
Villányban, városközpontban eladó egy 90 nm-es, 3 szobás, 4 fürdőszobás teljes felújítást igénylő tégla-terméskő és vályogból é...
20 500 000 HUF
227 777 Ft / m2
🚀 Egyszerű, gyors, felhasználóbarát hirdetésfeladás
Eladó Jánoshalmai családi ház hirdetés (84663375)
58 napja a megveszLAK-on
képek száma
29
Már
megnézted
Alapterület: 147 m2
Telekterület: 1890 m2
Szobaszám: 3
Bács-Kiskun Vármegye Jánoshalma központjához közeli utcában eladó egy 3 szobás, tégla építésű, 125 m2-es családi ház, mely 1890...
19 900 000 HUF
135 374 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Szelevényi családi ház hirdetés (74249927)
59 napja a megveszLAK-on
képek száma
22
Már
megnézted
Alapterület: 84 m2
Telekterület: 549 m2
Szobaszám: 3+ 1 fél
A Kunszentmártoni CasaNetWork Ingatlaniroda megvételre kínálja a Szelevény központjában lévő 3 szobás, nappalis családi házat. ...
15 900 000 HUF
189 285 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Tápiószelei családi ház hirdetés (38374793)
59 napja a megveszLAK-on
képek száma
9
Már
megnézted
Alapterület: 73 m2
Telekterület: 1158 m2
Szobaszám: 3
Tápiószele egyik legcsendesebb, legnyugodtabb részén várja új tulajdonosát ez a tágas telken álló, 1158 m²-es igazi vidéki otth...
23 146 726 HUF
317 078 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Erdőteleki családi ház hirdetés (71339442)
59 napja a megveszLAK-on
képek száma
26
Már
megnézted
Alapterület: 66 m2
Telekterület: 2050 m2
Szobaszám: 1+ 1 fél
✨ Otthonos, felújított kis ház Erdőtelken – ahol tényleg jó lenni! ✨ Heves megyében, a Mátra, Gyöngyös és Eger közelében, Erdőt...
27 800 000 HUF
421 212 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Hajdúhadházi családi ház hirdetés (83857893)
59 napja a megveszLAK-on
képek száma
16
Már
megnézted
Alapterület: 95 m2
Telekterület: 986 m2
Szobaszám: 2
Eladó Hajdúhadház területén egy 986 m2 telken levő, 95 m2-es, manzárt tetős családi ház. A teljes közművel rendelkezik, villamos betáplálás 380 V. A kert újra gondolása után nagyszerű lehetőséget rejt parkosításra, vagy konyhakert kialakítására.
25 000 000 HUF
263 157 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Viszáki családi ház hirdetés (58863234)
59 napja a megveszLAK-on
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 95 m2
Telekterület: 1884 m2
Szobaszám: 3
Őrségi hangulat Viszákon – felújítandó családi ház eladó? ? ? ? Az Őrség egyik hangulatos településén, Viszák községben kínál...
19 900 000 HUF
209 473 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Kétbodonyi családi ház hirdetés (73289127)
59 napja a megveszLAK-on
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 60 m2
Telekterület: 2918 m2
Szobaszám: 2
Kétbodonyban vált eladóvá egy 2918m2-es, gazdálkodásra alkalmas telken elhelyezkedő, 60m2-es, két szobás családi ház! Az 1960...
19 900 000 HUF
331 666 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Bernecebaráti családi ház hirdetés (89647477)
59 napja a megveszLAK-on
képek száma
14
Már
megnézted
Alapterület: 125 m2
Telekterület: 1097 m2
Szobaszám: 3
Bernecebarátiban, csendes, szélső utcában vált eladóvá egy akár két generáció együttélésére alkalmassá tehető, 125m2-es családi...
26 900 000 HUF
215 200 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Honti családi ház hirdetés (93471847)
59 napja a megveszLAK-on
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 52 m2
Telekterület: 343 m2
Szobaszám: 2
Honton vált eladóvá egy 343m2-es telken elhelyezkedő, 52m2 hasznos alapterületű, két szobás családi ház! A ház kő, tégla és v...
11 000 000 HUF
211 538 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Pataki családi ház hirdetés (75166547)
59 napja a megveszLAK-on
képek száma
17
Már
megnézted
Alapterület: 42 m2
Telekterület: 866 m2
Szobaszám: 1
Patak egyik legkedveltebb utcájában vált eladóvá egy 866m2-es telken elhelyezkedő, 42m2 hasznos alapterületű, két szobás család...
18 000 000 HUF
428 571 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Kunszentmiklósi családi ház hirdetés (65161539)
59 napja a megveszLAK-on
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: 71 m2
Telekterület: 712 m2
Szobaszám: 3
Azonnal költözhető! Kunszentmiklóson, családi házas övezetben szép házak társaságában családi ház eladó! Csendes, és biztonságo...
22 990 000 HUF
323 802 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Jászkarajenői családi ház hirdetés (59174547)
59 napja a megveszLAK-on
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 86 m2
Telekterület: 1962 m2
Szobaszám: 3
Jászkarajenő csendes utcájában eladó egy részben felújított 86 nm-es, 2 (3) szoba + nappalis családi ház, 1962 nm-es telken! a ...
28 900 000 HUF
336 046 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Magyarcsanádi családi ház hirdetés (21517754)
59 napja a megveszLAK-on
képek száma
19
Már
megnézted
Alapterület: 154 m2
Telekterület: 1117 m2
Szobaszám: 4
Magyarcsanádon 3 szobás, 152 nm-es családi ház eladó! Az ingatlan főbb jellemzői:- 1117 nm telek- Vegyes falazat- Vegyes tető (...
29 500 000 HUF
191 558 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Jászfényszarui családi ház hirdetés (95348783)
59 napja a megveszLAK-on
képek száma
20
Már
megnézted
Alapterület: 110 m2
Telekterület: 982 m2
Szobaszám: 3
Eladó családi ház Jászfényszarun tágas telekkel, külön garázzsal! Jászfényszarun eladó egy 110 nm-es, jó elrendezésű családi ...
27 900 000 HUF
253 636 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Jászfényszarui családi ház hirdetés (52372363)
59 napja a megveszLAK-on
képek száma
21
Már
megnézted
Alapterület: 168 m2
Telekterület: 2851 m2
Szobaszám: 4
Jászfenyszaru dinamikusan fejlődő, folyamatosan fellendülő városában kínálunk megvételre egy komoly potenciállal rendelkező ing...
25 200 000 HUF
150 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Monorierdői családi ház hirdetés (89479764)
59 napja a megveszLAK-on
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: 43 m2
Telekterület: 959 m2
Szobaszám: 2
Egy hely, ahol meg lehet érkezni otthon a 4-es főút közelében Vannak ingatlanok, amelyek nemcsak falakból állnak, hanem történ...
27 500 000 HUF
639 534 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Vésztői családi ház hirdetés (97367364)
59 napja a megveszLAK-on
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 72 m2
Telekterület: 2190 m2
Szobaszám: 2
Eladó Vésztő Csendes Részén, egy 2190 m2-es telken fekvő, 72, 5 m2 alapterületű Családi Ház! Az ingatlan terméskő alapra épül...
19 750 000 HUF
274 305 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Sarkadi családi ház hirdetés (82994496)
59 napja a megveszLAK-on
képek száma
28
Már
megnézted
Alapterület: 83 m2
Telekterület: 946 m2
Szobaszám: 2
Eladó Sarkad Teleki részén egy 83, 5 nm alapterületű, téglából épült, gyönyörűen felújított kockaház, csendes, nyugodt környéke...
27 500 000 HUF
331 325 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
hirdetésfigyelő
Nem találtál most kedvedre való eladó házat?