Eladó ház 30 millióig (9544 friss hirdetés)
REGISZTRÁCIÓ

Eladó ház 30 millióig

rétköz vagyonértékelő banner
Összes találat: 9 544 db
Eladó Dombóvári családi ház hirdetés (85338897)
60 napja a megveszLAK-on
képek száma
23
Már
megnézted
Alapterület: 102 m2
Telekterület: 531 m2
Szobaszám: 4
Tolna vármegye Dombóvár Szuhajdomb (magasabb) városrészen jó állapotban levő 102 nm összközműves családi ház eladó. Az 1960 épü...
26 900 000 HUF
263 725 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Dombóvári családi ház hirdetés (76433537)
60 napja a megveszLAK-on
képek száma
18
Már
megnézted
Alapterület: 46 m2
Telekterület: 712 m2
Szobaszám: + 1 fél
Tolna megye Dombóvár, az újdombóvári városrészen felújított 46 nm családi ház eladó. Szerkezete tégla, tetőfedése 10 éve felújí...
26 500 000 HUF
576 086 Ft / m2
🚀 Egyszerű, gyors, felhasználóbarát hirdetésfeladás
Eladó Dombóvári családi ház hirdetés (33448897)
60 napja a megveszLAK-on
képek száma
16
Már
megnézted
Alapterület: 56 m2
Telekterület: 371 m2
Szobaszám: 1+ 1 fél
Tolna megye Dombóvár, az újdombóvár városrészen 2021. Évben teljesen felújított 48 nm családi ház eladó. Szerkezete 50% tégla, ...
26 500 000 HUF
473 214 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Mezőhegyesi családi ház hirdetés (22743939)
60 napja a megveszLAK-on
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 45 m2
Telekterület: 1971 m2
Szobaszám: 1+ 1 fél
Csak az OTP Ingatlanpontnál! ! Eladó Békés vármegyében, Mezőhegyes város külterületén, a városközponttól mintegy 7 km-re egy g...
3 500 000 HUF
77 777 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Csongrádi családi ház hirdetés (83237586)
60 napja a megveszLAK-on
képek száma
14
Már
megnézted
Alapterület: 98 m2
Telekterület: 724 m2
Szobaszám: 3+ 1 fél
*** Csak az OTP ingatlanpont kínálatában! *** Eladó Csongrád egyik legcsendesebb részén egy 98 nm-es, részben felújított család...
29 900 000 HUF
305 102 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Csongrádi házrész hirdetés (33527342)
60 napja a megveszLAK-on
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 75 m2
Telekterület: 610 m2
Szobaszám: 2
Csak az OTP Ingatlanpont kínálatában! Eladó házrész Csongrád frekventált részén akár otthonnak, akár üzletnek! Csongrád központ...
7 000 000 HUF
93 333 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Csongrádi családi ház hirdetés (24253851)
60 napja a megveszLAK-on
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 61 m2
Telekterület: 394 m2
Szobaszám: 2
Kizárólag az OTP Ingatlanpontnál! Megvételre kínálok egy kiváló szerkezeti állapotú 2 szobás tégla házat Csongrádon, a Piroska...
28 500 000 HUF
467 213 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Fülöpjakabi családi ház hirdetés (35229436)
60 napja a megveszLAK-on
képek száma
8
Már
megnézted
Alapterület: 54 m2
Telekterület: 610 m2
Szobaszám: 2+ 1 fél
Fülöpjakab szélén, épülő új házak társaságában eladó egy 54 m2-es, 2 és fél szobás, könnyűszerkezetes, befejezésre váró ház, 61...
29 900 000 HUF
553 703 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Fülöpszállási családi ház hirdetés (78344749)
60 napja a megveszLAK-on
képek száma
6
Már
megnézted
Alapterület: 40 m2
Telekterület: 83 m2
Szobaszám: 2
Fülöpszállás központjában, 83 m2 telekrésszel, 40 m2 lakóterületű, 1, 5 szobás, gázkonvektoros és klíma fűtéses, vegyes falazat...
22 100 000 HUF
552 500 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Kiskunhalasi családi ház hirdetés (98451428)
60 napja a megveszLAK-on
képek száma
3
Már
megnézted
Alapterület: 150 m2
Telekterület: 723 m2
Szobaszám: 4
Csak a House36 kínálatában keresse! Kiskunhalason a Szabadkai úton, 723 m2-es telekterületen, kb. 150 m2-es, bővítési lehetős...
29 500 000 HUF
196 666 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Kecskeméti családi ház hirdetés (83815336)
60 napja a megveszLAK-on
képek száma
8
Már
megnézted
Alapterület: 50 m2
Telekterület: 1709 m2
Szobaszám: 3
Kecskeméten a Mártírok útján a városhoz közeli elhelyezkedéssel, eladó egy 50 m2-es felújítandó ház. -Belterületi ingatlan, m...
21 400 000 HUF
428 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Mélykúti családi ház hirdetés (27275437)
60 napja a megveszLAK-on
képek száma
28
Már
megnézted
Alapterület: 58 m2
Telekterület: 722 m2
Szobaszám: 1
Bács-Kiskun megye Mélykút egyik nyugodt utcájában eladó egy 58 m²-es, felújítandó családi ház, amely egy 722 m²-es telken helye...
4 000 000 HUF
68 965 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Iharosi családi ház hirdetés (23633732)
60 napja a megveszLAK-on
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 120 m2
Telekterület: 3326 m2
Szobaszám: 3
Iharos nyugodt, forgalomtól mentes mellékutcájában kínálunk megvételre egy 120 m²-es, felújítandó családi házat, amely egy 3326...
15 000 000 HUF
125 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Hajdúböszörményi családi ház hirdetés (22729734)
60 napja a megveszLAK-on
képek száma
7
Már
megnézted
Alapterület: 37 m2
Telekterület: 1445 m2
Szobaszám: 1
Hajdúböszörményben, a Nagybocskai szőlőskertben eladó egy 1445 nm-es telken található, 37 nm-es téglaépítésű családi ház. Víz, ...
13 500 000 HUF
364 864 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Szegerdői családi ház hirdetés (72778754)
60 napja a megveszLAK-on
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 90 m2
Telekterület: 1343 m2
Szobaszám: 3
Szegerdőn Balatontól 10 km-re kínálunk eladásra családi házat. - a családi ház 1970-es években vegyes falazattal épült. - 3 ...
29 900 000 HUF
332 222 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Csécsei családi ház hirdetés (38451498)
60 napja a megveszLAK-on
képek száma
23
Már
megnézted
Alapterület: 118 m2
Telekterület: 679 m2
Szobaszám: 2
Olyan helyet keresel, ahol az emberek kedvesek, a falu biztonságos és csendes, mégis elérhető minden, ami a hétköznapi élethez ...
25 200 000 HUF
213 559 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Mencshelyi családi ház hirdetés (15234644)
60 napja a megveszLAK-on
képek száma
16
Már
megnézted
Alapterület: 621 m2
Telekterület: 621 m2
Szobaszám: 2
Balaton-felvidéki közművesített építési telek és mellette lévő sorházrész együtt eladó! Mencshely központjában eladó egy 621 ...
28 400 000 HUF
45 732 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Kemenespálfai családi ház hirdetés (85543781)
60 napja a megveszLAK-on
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 93 m2
Telekterület: 3183 m2
Szobaszám: 3
Kemenespálfán, 93 nm félig felújított parasztház eladó! Cellhaus Ingatlaniroda kínálja eladásra, Kemenespálfán található, 3183...
12 000 000 HUF
129 032 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Kétegyházai családi ház hirdetés (94974984)
60 napja a megveszLAK-on
képek száma
17
Már
megnézted
Alapterület: 70 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Kétegyháza településen eladásra kínálunk egy 70 m² alapterületű, vegyes falazatú kocka családi házat, amely kiváló lehetőséget ...
13 900 000 HUF
198 571 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Nyírábrányi családi ház hirdetés (93329252)
60 napja a megveszLAK-on
képek száma
21
Már
megnézted
Alapterület: 70 m2
Telekterület: 2889 m2
Szobaszám: 2
Nyírábrányban, Debrecentől 30 km-re, egy 2889 m2 nagyságú telken lévő, összesen 70 m2-es, 2 szobás, jó állapotú, földszintes cs...
27 200 000 HUF
388 571 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
hirdetésfigyelő
Nem találtál most kedvedre való eladó házat?
Túl sok a találat. Szűkítsd a keresést.
© megveszLAK.hu - Az egyszerűen jó ingatlan hirdetési oldal