Eladó ház 30 millióig (9548 friss hirdetés)
REGISZTRÁCIÓ

Eladó ház 30 millióig

rétköz vagyonértékelő banner
Összes találat: 9 548 db
Eladó Dögei családi ház hirdetés (65535762)
76 napja a megveszLAK-on
képek száma
14
Már
megnézted
Alapterület: 61 m2
Telekterület: 2217 m2
Szobaszám: 1
Döge Fő utcán eladó, egy teljesen felújítandó 61 m2-es, , ingatlan. a tágas, kerttel rendelkező ingatlan remek helyen fekszik, ...
5 900 000 HUF
96 721 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Nagyhalászi családi ház hirdetés (19527365)
76 napja a megveszLAK-on
képek száma
23
Már
megnézted
Alapterület: 107 m2
Telekterület: 2753 m2
Szobaszám: 3
Családi házat venne Nagyhalászon vagy környékén? Nagyhalászon eladó egy 107 négyzetméter alapterületű, átlagos állapotú csalá...
26 490 000 HUF
247 570 Ft / m2
🚀 Egyszerű, gyors, felhasználóbarát hirdetésfeladás
Eladó Gávavencsellői családi ház hirdetés (33322924)
76 napja a megveszLAK-on
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 56 m2
Telekterület: 1119 m2
Szobaszám: 2
Gávavencsellőn eladó egy gondosan karbantartott, felújított családi ház! Gávavencsellő egyik nagyon jó, csendes környékén ela...
16 900 000 HUF
301 785 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Ibrányi családi ház hirdetés (43742355)
76 napja a megveszLAK-on
képek száma
21
Már
megnézted
Alapterület: 81 m2
Telekterület: 1135 m2
Szobaszám: 3
Ibrány csendes, nagyon jó környékén eladó családi ház! Ibrány kedvelt, nyugodt részén megvételre kínálok egy 81 m2 hasznos al...
21 800 000 HUF
269 135 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Kékcsei családi ház hirdetés (84845969)
76 napja a megveszLAK-on
képek száma
19
Már
megnézted
Alapterület: 135 m2
Telekterület: 1669 m2
Szobaszám: 4
Kékcsén, átmenő forgalomtól mentes, csendes utcában eladó egy 135 m2-es, stabil szerkezetű, karbantartott családi ház, 1669 m2-...
29 900 000 HUF
221 481 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Csongrádi családi ház hirdetés (79545349)
76 napja a megveszLAK-on
képek száma
14
Már
megnézted
Alapterület: 98 m2
Telekterület: 724 m2
Szobaszám: 3+ 1 fél
*** Csak az OTP ingatlanpont kínálatában! *** Eladó Csongrád egyik legcsendesebb részén egy 98 nm-es, részben felújított család...
29 900 000 HUF
305 102 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Csanyteleki családi ház hirdetés (45457759)
76 napja a megveszLAK-on
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: 87 m2
Telekterület: 2276 m2
Szobaszám: 2+ 1 fél
*** Felújítandó, 3 szobás családi ház, nagy telekkel Csanytelek központjához közel csak az OTP Ingatlanpont kínálatában eladó *...
6 990 000 HUF
80 344 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Kiskunfélegyházai házrész hirdetés (99467182)
76 napja a megveszLAK-on
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 82 m2
Telekterület: 300 m2
Szobaszám: 2
Saját udvaros, több épületből álló, de még befejezésre váró házat kínálok eladásra 360 m2-es telekkel, nyári konyhával és tégla...
18 000 000 HUF
219 512 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Ágasegyházai családi ház hirdetés (54636542)
76 napja a megveszLAK-on
képek száma
16
Már
megnézted
Alapterület: 100 m2
Telekterület: 1717 m2
Szobaszám: 3
Ágasegyházán felújítandó kádárkocka nagy telekkel komoly lehetőséggel! Ágasegyháza központi részén eladó egy 10x10 méteres, b...
29 900 000 HUF
299 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Sajószentpéteri családi ház hirdetés (64577534)
76 napja a megveszLAK-on
képek száma
8
Már
megnézted
Alapterület: 100 m2
Telekterület: 1000 m2
Szobaszám: 2+ 2 fél
Sajószentpéteren eladó egy kétszintes, 100 nm-es, 4 szobás családi ház melléképülettel, 1000 nm-es telken. Az ingatlan felújíta...
28 500 000 HUF
285 000 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Nagyigmándi családi ház hirdetés (83143837)
76 napja a megveszLAK-on
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: 57 m2
Telekterület: 737 m2
Szobaszám: 2
Eladásra kínálunk egy felújított, 57 négyzetméteres lakóingatlant, a vételár pedig 23 900 000 Ft. Az otthon melegét konvektoros...
23 900 000 HUF
419 298 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Pándi családi ház hirdetés (14576617)
76 napja a megveszLAK-on
képek száma
14
Már
megnézted
Alapterület: 60 m2
Telekterület: 450 m2
Szobaszám: 2+ 2 fél
Eladó Budapesttől 56 km. Távolságra Pest megyében Pánd településen magaslati elhelyezkedésű 450 nm. Telken álló 60 nm-es felújí...
16 800 000 HUF
280 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Rimóci családi ház hirdetés (58569557)
77 napja a megveszLAK-on
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 147 m2
Telekterület: 695 m2
Szobaszám: 4
Eladó tágas, tetőtér-beépítéses családi ház festői környezetben, Rimóc szívében Nógrád vármegye egyik legismertebb palóc hagyo...
26 900 000 HUF
182 993 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Márkházai családi ház hirdetés (54474371)
77 napja a megveszLAK-on
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: 58 m2
Telekterület: 1050 m2
Szobaszám: 1+ 2 fél
Eladó családi ház Márkháza! Eladásra kínálom a Gyémánt Ingatlaniroda portfóliójából Nógrád vármegyében, Márkháza településen l...
16 900 000 HUF
291 379 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Rimóci családi ház hirdetés (84318633)
77 napja a megveszLAK-on
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 50 m2
Telekterület: 528 m2
Szobaszám: 2
Eladó parasztház Rimóc! Eladásra kínálom a Gyémánt Ingatlaniroda portfóliójából Nógrád vármegyében, Rimóc településen lévő fel...
6 500 000 HUF
130 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Kemenesmagasi családi ház hirdetés (25737366)
77 napja a megveszLAK-on
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 75 m2
Telekterület: 662 m2
Szobaszám: 2+ 1 fél
Kemenesmagasiban, 75 nm felújítandó kettő és fél szobás ház eladó! Cellhaus Ingatlaniroda kínálja eladásra Kemenesmagasiban, c...
13 990 000 HUF
186 533 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Nyírbogdányi családi ház hirdetés (36677362)
77 napja a megveszLAK-on
képek száma
25
Már
megnézted
Alapterület: 80 m2
Telekterület: 6000 m2
Szobaszám: 2
Nyíregyházától 15 kilométerre, Nyírbogdány csendes aszfaltozott utcájában, a természet naturális értékeinek lenyűgöző, nyugalma...
21 900 000 HUF
273 750 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Csengeri családi ház hirdetés (65485425)
77 napja a megveszLAK-on
képek száma
1
Már
megnézted
Alapterület: 96 m2
Telekterület: 1200 m2
Szobaszám: 3+ 1 fél
Eladó családi ház Csengeren. Ha szeretné személyesen megtekinteni az ingatlant, vagy további információkra van szüksége, akkor hívjon bizalommal!
19 990 000 HUF
208 229 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Dunaföldvári családi ház hirdetés (44233872)
77 napja a megveszLAK-on
képek száma
8
Már
megnézted
Alapterület: 121 m2
Telekterület: 1794 m2
Szobaszám: 3
C I T Y C a R T E L INTERNATIONAL real estate AGENCY bemutatja: Kiváló statikai állapotban lévő, korszerűsítést, műszaki és ...
28 500 000 HUF
235 537 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Somogyszobi családi ház hirdetés (87193923)
77 napja a megveszLAK-on
képek száma
27
Már
megnézted
Alapterület: 95 m2
Telekterület: 786 m2
Szobaszám: 3
Az Openhouse Kaposvár Ingatlaniroda kínálatában eladó a #179754 hivatkozási számú somogyszobi családi ház. Tágas családi otth...
28 900 000 HUF
304 210 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
hirdetésfigyelő
Nem találtál most kedvedre való eladó házat?