Eladó ház 30 millióig (9548 friss hirdetés)
REGISZTRÁCIÓ

Eladó ház 30 millióig

rétköz vagyonértékelő banner
Összes találat: 9 548 db
Eladó Kiskunhalasi házrész hirdetés (49557136)
88 napja a megveszLAK-on
képek száma
23
Már
megnézted
Alapterület: 102 m2
Telekterület: 465 m2
Szobaszám: 3+ 1 fél
Bács-Kiskun megye, Kiskunhalas központjának közelében 102 m2-es házrész eladó. Az ingatlanban négy szoba, egy konyha, kamra, ét...
25 800 000 HUF
252 941 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Bácsalmási családi ház hirdetés (46963988)
88 napja a megveszLAK-on
képek száma
14
Már
megnézted
Alapterület: 146 m2
Telekterület: 799 m2
Szobaszám: 3
Bács-Kiskun megye Bácsalmás, 146 nm-es családi ház eladó. a vegyes falazatú ingatlanban található három szoba, konyha+étkező, k...
10 990 000 HUF
75 273 Ft / m2
🚀 Egyszerű, gyors, felhasználóbarát hirdetésfeladás
Eladó Sárosdi családi ház hirdetés (64242727)
88 napja a megveszLAK-on
képek száma
14
Már
megnézted
Alapterület: 70 m2
Telekterület: 1200 m2
Szobaszám: 1
Vh-004742. Sárosdon, a Jakabi úton 70m2-es teljesen felújítandó családi ház 1200m2-es telekterülettel eladó! Az ingatlan az 1...
7 500 000 HUF
107 142 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Velencei ikerház hirdetés (76814223)
88 napja a megveszLAK-on
képek száma
9
Már
megnézted
Alapterület: 40 m2
Telekterület: 270 m2
Szobaszám: 2
Eladó nyaraló Velencén – 270 nm saját telekkel, közel a tóhoz és a vasútállomáshoz. Családi házas övezetben, 2 szoba, 40 nm, ko...
27 900 000 HUF
697 500 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XX. kerületi házrész hirdetés (69354495)
88 napja a megveszLAK-on
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: 32 m2
Telekterület: 1000 m2
Szobaszám: 1
Eladó lakás rendezett társasházban azonnal költözhető! A hétlakásos, rendezett udvarral rendelkező társasház 5-ös számú lakás...
29 999 999 HUF
937 499 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Tószegi családi ház hirdetés (92748846)
88 napja a megveszLAK-on
képek száma
14
Már
megnézted
Alapterület: 90 m2
Telekterület: 400 m2
Szobaszám: 3
Tószeg központhoz közeli részén 90 nm-es, tégla építésű, kádárkocka típusú ház ELADÓ! Az ingatlan főbb jellemzői:-3 hálószoba-g...
25 990 000 HUF
288 777 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Sorkifaludi családi ház hirdetés (39434389)
88 napja a megveszLAK-on
képek száma
18
Már
megnézted
Alapterület: 65 m2
Telekterület: 952 m2
Szobaszám: 2
Sorkifalud -Szentléránt-on eladó egy 65 nm-es ház! a ~1950-es években épült vegyesfalazatú ház a falu szélén helyezkedik el. Az...
10 000 000 HUF
153 846 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Zsámboki családi ház hirdetés (44344819)
88 napja a megveszLAK-on
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: 55 m2
Telekterület: 1019 m2
Szobaszám: 1+ 1 fél
Eladó ház Pest Vármegye Zsámbokon! Kedvelt, csendes utcában, kiváló környéken található. A ház 55 m2, kényelmesen kialakított...
30 000 000 HUF
545 454 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Villányi családi ház hirdetés (25934355)
88 napja a megveszLAK-on
képek száma
20
Már
megnézted
Alapterület: 160 m2
Telekterület: 1080 m2
Szobaszám: 5
Baranya vármegyében, a Villányi borvidék szívében eladóvá vált egy különleges adottságokkal rendelkező családi ház. Az ingatlan...
22 000 000 HUF
137 500 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Sásdi családi ház hirdetés (44643539)
88 napja a megveszLAK-on
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 67 m2
Telekterület: 1418 m2
Szobaszám: 2
Baranya vármegye, Sásd Településen 67 nm családi ház eladó. a lakóház szerkezete tégla. Az épület 2 szoba, konyha, étkező, kamr...
17 000 000 HUF
253 731 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Mohácsi sorház hirdetés (27733424)
88 napja a megveszLAK-on
képek száma
8
Már
megnézted
Alapterület: 42 m2
Telekterület: 82 m2
Szobaszám: 1
Mohácson, a közkedvelt Kossuth Lajos utcában eladó egy felújítandó, utcafronti, 1 szobás lakás saját zárható tárolóval! Kivál...
15 000 000 HUF
357 142 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Villányi családi ház hirdetés (42964265)
88 napja a megveszLAK-on
képek száma
14
Már
megnézted
Alapterület: 131 m2
Telekterület: 1700 m2
Szobaszám: 7
Baranya vármegyében, a Villányi borvidék szívében eladóvá vált egy különleges adottságokkal rendelkező tégla falazatú családi h...
27 000 000 HUF
206 106 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Mezőkövesdi családi ház hirdetés (94918551)
88 napja a megveszLAK-on
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 76 m2
Telekterület: 322 m2
Szobaszám: 1+ 1 fél
Mezőkövesden kínálok megvételre egy 76 négyzetméteres családi házat, amely a méretéhez képest kifejezetten tágas belső terekkel...
27 000 000 HUF
355 263 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Tibolddaróci családi ház hirdetés (59423993)
88 napja a megveszLAK-on
képek száma
19
Már
megnézted
Alapterület: 93 m2
Telekterület: 827 m2
Szobaszám: 2+ 1 fél
A település fő utcáján, mégis nyugodt környezetben található ez a 2+1 szobás, 93 nm-es családi ház, 827 nm-es telken. Két napfé...
19 990 000 HUF
214 946 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Tibolddaróci családi ház hirdetés (95132358)
88 napja a megveszLAK-on
képek száma
19
Már
megnézted
Alapterület: 93 m2
Telekterület: 827 m2
Szobaszám: 2+ 1 fél
19 990 000 HUF
214 946 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Mályi családi ház hirdetés (37244547)
88 napja a megveszLAK-on
képek száma
9
Már
megnézted
Alapterület: 130 m2
Telekterület: 899 m2
Szobaszám: 4
Eladó Mályi egyik nyugodt, örökpanorámás részén egy 2023-ban épült de be nem fejezett családi ház, amely egy 899 nm-es telken h...
28 990 000 HUF
223 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
élő (live) videós bemutatás Eladó Tárkányi családi ház hirdetés (33223328)
88 napja a megveszLAK-on
képek száma
20
Már
megnézted
Alapterület: 80 m2
Telekterület: 2158 m2
Szobaszám: 3
Az Openhouse Komárom Ingatlaniroda kínálatában eladó a #179629 hivatkozási számú tárkányi családi ház. Tárkány központjához k...
24 000 000 HUF
300 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Pócsmegyeri családi ház hirdetés (66126743)
88 napja a megveszLAK-on
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 60 m2
Telekterület: 512 m2
Szobaszám: 2
Felújítandó téglaépítésű ház eladó Pócsmegyeren - csendes utcában - jó adottságokkal Eladásra kínálunk egy felújítandó, tégla ...
29 900 000 HUF
498 333 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Jászkiséri családi ház hirdetés (27337444)
88 napja a megveszLAK-on
képek száma
19
Már
megnézted
Alapterület: 69 m2
Telekterület: 1074 m2
Szobaszám: 2+ 1 fél
Eladó családi ház Jászkiséren! Falusi CSOK-ra alkalmas! Jászkisér város szélén eladó egy 1074 m2-es telken fekvő, 69, 5 m2 ala...
9 500 000 HUF
137 681 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Madarasi családi ház hirdetés (44249253)
88 napja a megveszLAK-on
képek száma
9
Már
megnézted