Eladó ház 30 millióig (9548 friss hirdetés)
REGISZTRÁCIÓ

Eladó ház 30 millióig

rétköz vagyonértékelő banner
Összes találat: 9 548 db
Eladó Tiszaföldvári családi ház hirdetés (34235523)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
16
Már
megnézted
Alapterület: 67 m2
Telekterület: 1773 m2
Szobaszám: 1+ 1 fél
Jász-Nagykun-Szolnok Vármegye. Eladásra kínálunk Tiszaföldváron, csendes utcában egy 67 m2-es, 2 szobás kertes házat, mely 1981...
5 999 000 HUF
89 537 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Mezőhegyesi családi ház hirdetés (59424315)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 45 m2
Telekterület: 1971 m2
Szobaszám: 1+ 1 fél
Csak az OTP Ingatlanpontnál! ! Eladó Békés vármegyében, Mezőhegyes város külterületén, a városközponttól mintegy 7 km-re egy g...
3 500 000 HUF
77 777 Ft / m2
🚀 Egyszerű, gyors, felhasználóbarát hirdetésfeladás
Eladó Baksi családi ház hirdetés (56772793)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
19
Már
megnézted
Alapterület: 65 m2
Telekterület: 566 m2
Szobaszám: 2
*** Csak az OTP ingatlanpont kínálatában! *** Eladó egy 65 nm-es ház Baks központjában! Az ingatlan két szobával, konyhával és ...
16 000 000 HUF
246 153 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Miskei családi ház hirdetés (73524922)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
14
Már
megnézted
Alapterület: 95 m2
Telekterület: 1851 m2
Szobaszám: 3
Miske Dózsa György utcában, 1851 m2 telekterületen 3 szobás, felújítandó családi ház eladó! Tégla alapon vályogtégla falazat;...
13 500 000 HUF
142 105 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Ricsei családi ház hirdetés (26549637)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
2
Már
megnézted
Alapterület: 80 m2
Telekterület: 1803 m2
Szobaszám: 1+ 1 fél
Eladásra kínálok egy 1803 m²-es telken található, régi parasztház jellegű ingatlant nagy udvarral és tágas kerttel. A ház jel...
4 000 000 HUF
50 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Biatorbágyi családi ház hirdetés (38924134)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
18
Már
megnézted
Alapterület: 150 m2
Telekterület: 856 m2
Szobaszám: 3
Fektessen be a jövőbe egy kivételes lehetőséggel! Eladásra kínálunk egy frissen felújított ház 50%-os tulajdonjogát, mely haszo...
26 900 000 HUF
179 333 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Gannai családi ház hirdetés (97469793)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
23
Már
megnézted
Alapterület: 110 m2
Telekterület: 2794 m2
Szobaszám: 2
Fedezze fel ezt a lenyűgöző házat, amely Veszprém vármegye szívében, Ganna csendes, mégis jól megközelíthető részén helyezkedik...
29 900 000 HUF
271 818 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Sükösdi családi ház hirdetés (47425177)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: 1786 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Ár: 29. 900. 000 Ft Eladó Bács-Kiskun Megye Sükösd Községében 1786 m2 telken fekvő 90 m2 hasznos alapterületű tégla falazatú c...
29 900 000 HUF
16 741 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Hetefejércsei családi ház hirdetés (93397467)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
6
Már
megnézted
Alapterület: 85 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1+ 1 fél
Eladó Hetefejércsén egy 85 m²-es, 2002-ben épült, téglából készült családi ház. Az ingatlan 2 szobával, valamint nagy méretű t...
13 900 000 HUF
163 529 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Borszörcsöki családi ház hirdetés (57352439)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 70 m2
Telekterület: 1987 m2
Szobaszám: 2
Eladó Ház Veszprém Vármegye Borszörcsök Borszörcsökön a Somló hegy tövében eladó egy 70 nm-es családi ház. Az ingatlan szerke...
9 400 000 HUF
134 285 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Bácsbokodi családi ház hirdetés (64517438)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
24
Már
megnézted
Alapterület: 116 m2
Telekterület: 749 m2
Szobaszám: 3
Bács-Kiskun megye Bácsbokod, 116 nm-es családi ház eladó. A tégla falazatú ingatlanban található három szoba, konyha, étkező, f...
18 490 000 HUF
159 396 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Kőröstetétleni családi ház hirdetés (62273623)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
9
Már
megnézted
Alapterület: 80 m2
Telekterület: 1609 m2
Szobaszám: 3
Családi okok miatt befejezésre váró családi ház eladó Kőröstetétlen egyik csendes utcájában. Ritka lehetőség hogy az ember úg...
16 500 000 HUF
206 250 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Ceglédi családi ház hirdetés (46432127)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: 60 m2
Telekterület: 469 m2
Szobaszám: 3
Cegléden a Kővágó utcában megvételre kínálunk egy jó elosztással rendelkező felújítandó 60 nm-es családi házat. Az ingatlan a...
25 000 000 HUF
416 666 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Zalakomári családi ház hirdetés (27794549)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 61 m2
Telekterület: 1338 m2
Szobaszám: 3
A lido home Nagykanizsa eladásra kínál egy zalakomári családi HÁZAT. A lido home nagykainizsa által eladásra kínált zalakomári...
14 000 000 HUF
229 508 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Jászszentandrási családi ház hirdetés (78433583)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 98 m2
Telekterület: 602 m2
Szobaszám: 3
A jászberényi CasaNetWork Ingatlaniroda megvételre kínál Jászszentandráson, az üdülőövezetben egy 98 m2-es, 3 szobás, 2 szintes...
23 900 000 HUF
243 877 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Szegedi családi ház hirdetés (47885548)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
8
Már
megnézted
Alapterület: 48 m2
Telekterület: 100 m2
Szobaszám: 2
Az Openhouse Szeged Ingatlaniroda kínálatában eladó szegedi családi ház. Ha egy szép új lakásra, házra vágyik elérhető áron e...
13 900 000 HUF
289 583 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Ceglédi családi ház hirdetés (32424232)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
28
Már
megnézted
Alapterület: 80 m2
Telekterület: 267 m2
Szobaszám: 3
Cegléden eladásra kínálunk egy 3 szobás Otthont! Az ingatlan gyorsan birtokba vehető! Az ingatlan egy kedvelt, aszfaltos utc...
26 900 000 HUF
336 250 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Izsófalvai családi ház hirdetés (64823342)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
20
Már
megnézted
Alapterület: 62 m2
Telekterület: 1052 m2
Szobaszám: 2+ 1 fél
Felújítandó családi ház eladó Izsófalván, nyugodt környezetbenIzsófalván, az Építők útján, Kazincbarcikától mindössze 10 km-re ...
15 000 000 HUF
241 935 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Kisújszállási családi ház hirdetés (96479419)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 114 m2
Telekterület: 506 m2
Szobaszám: 3
Eladó családi ház Kisújszálláson egy igazi lehetőség a nyugalomra vágyóknak vagy gazdálkodni szeretőknek! Szolnoktól 50 km-re, ...
23 500 000 HUF
206 140 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Kisújszállási sorház hirdetés (77447427)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma