Eladó ház 30 millióig (9548 friss hirdetés)
REGISZTRÁCIÓ

Eladó ház 30 millióig

rétköz vagyonértékelő banner
Összes találat: 9 548 db
Eladó Érsekcsanádi családi ház hirdetés (32878936)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
7
Már
megnézted
Alapterület: 83 m2
Telekterület: 170 m2
Szobaszám: 4
Irányár: 14. 900. 000 Ft 83 nm felújítandó családi ház Érsekcsanád főutcáján. Könnyen megközelíthető ingatlan, amelyhez közel...
14 900 000 HUF
179 518 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Nyírmihálydi családi ház hirdetés (36152947)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
6
Már
megnézted
Alapterület: 60 m2
Telekterület: 1331 m2
Szobaszám: 2
Nyírmihálydi főutcáján, családi ház, kert, garázs eladó! Nyírmihálydi település, a "falusi CSOK programban résztvevő települé...
11 750 000 HUF
195 833 Ft / m2
🚀 Egyszerű, gyors, felhasználóbarát hirdetésfeladás
Eladó Gyöngyössolymosi házrész hirdetés (21339553)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
8
Már
megnézted
Alapterület: 25 m2
Telekterület: 299 m2
Szobaszám: 1
Apró otthon, hegyvidéki KÖRNYeZETBEN! Megvételre kínálok Gyöngyössolymos csendes, mégis központi részén egy 299 nm telekréssz...
7 990 000 HUF
319 600 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Hajósi családi ház hirdetés (78657725)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 130 m2
Telekterület: 662 m2
Szobaszám: 4
Felújítandó családi ház eladó Hajóson, csendes utcában! Hajós egyik nyugodt, barátságos utcájában kínálunk eladásra egy 130 m...
11 900 000 HUF
91 538 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Bátaszéki családi ház hirdetés (24979226)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
8
Már
megnézted
Alapterület: 80 m2
Telekterület: 820 m2
Szobaszám: 4
Bátaszéken egy csendes utcában felújítandó családi ház, szinte telek áron Eladó. Az ingatlan közel a központhoz helyezkedik el. Könnyen megközelíthető. a házban van négy szoba, kamra, konyha. a telek 820m2, ami gazdálkodásra kitűnően alkalmas.
8 000 000 HUF
100 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Bajai családi ház hirdetés (46347483)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
25
Már
megnézted
Alapterület: 80 m2
Telekterület: 2200 m2
Szobaszám: 3+ 1 fél
Eladásra kínálunk Baja Mártonszállási részén egy 2226 nm-es területen amely besorolása szerint  1024 nm Tanya és 1202nm szőlő t...
12 000 000 HUF
150 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Miskolci családi ház hirdetés (59383175)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
19
Már
megnézted
Alapterület: 60 m2
Telekterület: 259 m2
Szobaszám: 1+ 2 fél
Miskolc, bábonyibérc Felsősoron kis családi ház ELADÓ! ! ! A Feszty utcából nyíló csendes, panorámás kilátással rendelkező 26...
22 900 000 HUF
381 666 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Pátkai családi ház hirdetés (52754597)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 60 m2
Telekterület: 948 m2
Szobaszám: 2
Vh-004203. Pátkán, Székesfehérvártól mindössze 15 km-re, 948 m2-es zártkerti besorolású telken, 30m2 hasznos alapterületű + 30m...
13 500 000 HUF
225 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Nagykátai családi ház hirdetés (33739567)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 70 m2
Telekterület: 941 m2
Szobaszám: 2
Megvételre kínálok Nagykáta főútján, 941 nm-es telken fekvő, nettó 70 nm, bruttó 90 nm-es, vályog + tégla falazatú, felújítandó...
29 900 000 HUF
427 142 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Türjei családi ház hirdetés (25929938)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
21
Már
megnézted
Alapterület: 87 m2
Telekterület: 857 m2
Szobaszám: 2
Zala vármegyében, zöld övezeti részen hangulatos családi ház ELADÓ! Türje településen kínálok eladásra csendes, nyugodt körny...
16 500 000 HUF
189 655 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Szentpéterúri családi ház hirdetés (45341899)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
14
Már
megnézted
Alapterület: 75 m2
Telekterület: 2790 m2
Szobaszám: 2
Zala vármegyében jó állapotú, szigetelt, tégla építésű, családi ház garázzsal, melléképületekkel, műhellyel eladó! Azonnal kö...
23 900 000 HUF
318 666 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Szentpéterúri családi ház hirdetés (84524744)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
17
Már
megnézted
Alapterület: 90 m2
Telekterület: 1619 m2
Szobaszám: 2+ 1 fél
Szomszéd mentes családi ház várja új lakóját! Zala megyében tégla építésű családi ház garázzsal, melléképületekkel, átlagosná...
14 900 000 HUF
165 555 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Érsekcsanádi családi ház hirdetés (23193844)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
5
Már
megnézted
Alapterület: 60 m2
Telekterület: 579 m2
Szobaszám: 2
Bajától 10km-re Érsekcsanádon a Hunyadi János utcában eladó egy 579nm-es telek rajta egy bontandó ingatlannal. Telken belül ví...
6 500 000 HUF
108 333 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Hajdúdorogi családi ház hirdetés (46652363)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
20
Már
megnézted
Alapterület: 54 m2
Telekterület: 869 m2
Szobaszám: 2
Eladó Hajdúdorog Agyag utcán egy részben felújított 2 szobás Kádár kocka jellegű kertes ház. Ára: 24. 990. 000Ft Nézze meg v...
24 990 000 HUF
462 777 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Szigetbecsei családi ház hirdetés (17327345)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
14
Már
megnézted
Alapterület: 76 m2
Telekterület: 1401 m2
Szobaszám: 2
Szigetbecsen felújítandó családi ház irányáron ELADÓ! Szigetbecsen csendes zöldövezeti részen egy 1400 nm-es telken 76 nm-es ...
22 900 000 HUF
301 315 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Dunafalvai családi ház hirdetés (99131473)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 88 m2
Telekterület: 930 m2
Szobaszám: 3
Eladásra kínálok Dunafalván a falu központjában egy 88 nm-es családi házat. Az ingatlanban helyet kapott 3 szoba, zuhanykabino...
12 000 000 HUF
136 363 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Dunafalvai családi ház hirdetés (93978483)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
14
Már
megnézted
Alapterület: 80 m2
Telekterület: 6067 m2
Szobaszám: 2
Eladó Dunafalván csendes utcában 80nm-es vegyes falazatú családi ház. Az ingatlanban helyet kapott két különálló szoba, fürdősz...
10 000 000 HUF
125 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Vácegresi családi ház hirdetés (95859529)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
17
Már
megnézted
Alapterület: 44 m2
Telekterület: 1101 m2
Szobaszám: 1+ 3 fél
Erdőkertes határán, de közigazgatásilag Vácegreshez tartozó ház eladó tóparton, 1101 nm-es telken! Az épület az arter's rt-4 m...
28 000 000 HUF
636 363 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Vácegresi családi ház hirdetés (38726879)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
18
Már
megnézted
Alapterület: 36 m2
Telekterület: 1064 m2
Szobaszám: 1+ 2 fél
ÁRCSÖKKENÉS! ! ! ! Erdőkertes határán, de közigazgatásilag Vácegreshez tartozó részen található nettó 36 nm lakóterülettel ela...
24 990 000 HUF
694 166 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Bácsalmási családi ház hirdetés (92777793)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
17
Már
megnézted
Alapterület: 75 m2
Telekterület: 872 m2
Szobaszám: 2
Eladásra kínálok Bács-Kiskun Vármegye Bácsalmás településen egy 75 m2-es családi házat 13. 500. 000 Ft irányáron. Az 1980-as ...
13 500 000 HUF
180 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
hirdetésfigyelő
Nem találtál most kedvedre való eladó házat?
Túl sok a találat. Szűkítsd a keresést.
© megveszLAK.hu - Az egyszerűen jó ingatlan hirdetési oldal