Eladó ház 30 millióig (9548 friss hirdetés)
REGISZTRÁCIÓ

Eladó ház 30 millióig

rétköz vagyonértékelő banner
Összes találat: 9 548 db
Eladó Szeghalomi családi ház hirdetés (34547771)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 95 m2
Telekterület: 883 m2
Szobaszám: 2
Eladó bájos, felújított családi ház Szeghalom csendes, barátságos részén! Ár: 18. 500. 000 Ft Ház alapterülete: 95, 9 m2 Szobák...
15 200 000 HUF
160 000 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Körösladányi családi ház hirdetés (49427424)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
24
Már
megnézted
Alapterület: 75 m2
Telekterület: 1630 m2
Szobaszám: 2+ 1 fél
Eladásra kínálunk Körösladány Fásivég településrészen egy tégla építésű, kiváló adottságokkal rendelkező családi házat, amely i...
11 000 000 HUF
146 666 Ft / m2
🚀 Egyszerű, gyors, felhasználóbarát hirdetésfeladás
Eladó Szeghalomi családi ház hirdetés (93817893)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
19
Már
megnézted
Alapterület: 93 m2
Telekterület: 1440 m2
Szobaszám: 2+ 1 fél
Új tulajdonosát várja egy családi ház Szeghalom csendes, barátságos részén! Ár: 19. 600. 000 Ft Ház alapterülete: 93, 2 m2 Szob...
19 600 000 HUF
210 752 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Tápiógyörgyei családi ház hirdetés (67822729)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 50 m2
Telekterület: 302 m2
Szobaszám: 2
Budapesttől 1 órára és 75 km-re, Pest vármegyében, Tápiógyörgyén 50 nm-es, felújított ház eladó. A tégla alapzatú, vegyes fal...
14 900 000 HUF
298 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Nagykállói családi ház hirdetés (89229749)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 67 m2
Telekterület: 357 m2
Szobaszám: 1
Eladásra kínálunk egy 1963-ban épült, vályog falazatú, összkomfortos ingatlant, amely ideális választás lehet mindazok számára,...
28 000 000 HUF
417 910 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Szőkédi családi ház hirdetés (85847279)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
24
Már
megnézted
Alapterület: 160 m2
Telekterület: 1088 m2
Szobaszám: 3
Pécstól 20 km távolságra Szőkéden megvételre kínálunk egy jó adottságokkal rendelkező, ezév februárig kocsmaként üzemelő család...
23 000 000 HUF
143 750 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Szőkédi családi ház hirdetés (96629954)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
24
Már
megnézted
Alapterület: 160 m2
Telekterület: 1088 m2
Szobaszám: 3
23 000 000 HUF
143 750 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Rádfalvai családi ház hirdetés (38726653)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 68 m2
Telekterület: 1530 m2
Szobaszám: 2
2 Szobás ház eladó Rádfalván! 1530 Négyzetméteres vízszintes terület tartozik hozzá. Fel kell újítani! Az ablakokat és a bejá...
13 800 000 HUF
202 941 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Nagykanizsai családi ház hirdetés (55374413)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
9
Már
megnézted
Alapterület: 50 m2
Telekterület: 150 m2
Szobaszám: 1+ 1 fél
Nagykanizsa belvárosához közel, eladó felújítandó, 50 nm-es ház. Az ingatlan 3 házrészből álló, osztatlan közös udvarral rendel...
12 000 000 HUF
240 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
élő (live) videós bemutatás Eladó Muronyi családi ház hirdetés (48299562)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
16
Már
megnézted
Alapterület: 85 m2
Telekterület: 1464 m2
Szobaszám: 2
Felújítandó, jól alakítható családi ház kedvelt utcában kiváló lehetőség családalapítóknak Megvételre kínálok egy felújítandó,...
14 900 000 HUF
175 294 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Dombóvári családi ház hirdetés (92778292)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 115 m2
Telekterület: 1825 m2
Szobaszám: 3+ 1 fél
Tolna vármegye Dombóvár belvárosi csendes utcájában 1825 nm területen 115 nm felújítandó vegyes falazatú családi ház eladó. A ...
20 900 000 HUF
181 739 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Dombóvári családi ház hirdetés (97267642)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 115 m2
Telekterület: 1825 m2
Szobaszám: 3+ 1 fél
20 900 000 HUF
181 739 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Kisvárdai családi ház hirdetés (52363933)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 136 m2
Telekterület: 112 m2
Szobaszám: 5
Kisvárda városközponthoz közel eladó, belülről átalakított, felújított, még most is alakítás alatt álló igényes, 136, 5 m2-es, ...
29 400 000 HUF
216 176 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Tetétleni családi ház hirdetés (77738933)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
22
Már
megnézted
Alapterület: 97 m2
Telekterület: 2009 m2
Szobaszám: 3
Eladásra kínálunk Tetétlen frekventát területén 2009m2 telken lévő 98m2 családi házat! Hajdúszoboszlótól 24km, Kabától 5km, Pü...
14 500 000 HUF
149 484 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Nagyvenyimi családi ház hirdetés (33478684)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
18
Már
megnézted
Alapterület: 41 m2
Telekterület: 1128 m2
Szobaszám: 2
Eladásra kínálunk egy 1128m2-es telken elhelyezkedő 41m2 házat. Az ingatlan zártkerti, de elhelyezkedésének köszönhetően szinte...
28 900 000 HUF
704 878 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Karcsai családi ház hirdetés (47837758)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
9
Már
megnézted
Alapterület: 78 m2
Telekterület: 2100 m2
Szobaszám: 1+ 1 fél
Eladó családi ház Karcsán 78nm hatalmas 2100 m² telekkel! Az ingatlan falusi csokra vásárolt! ! ! ! ! Az ingatlan belülről telj...
18 000 000 HUF
230 769 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Halogyi családi ház hirdetés (38931295)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: 60 m2
Telekterület: 940 m2
Szobaszám: 2
Halogy a Vasi-Hegyhát szélén helyezkedik el, néhány kilométernyire Körmendtől és hasonló távolságra a magyar-osztrák államhatár...
4 800 000 HUF
80 000 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Abádszalóki családi ház hirdetés (39737433)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
22
Már
megnézted
Alapterület: 118 m2
Telekterület: 1106 m2
Szobaszám: 3
Remek befektetési lehetőséget keres a tisza-tónál? ? ? Abádszalókon telekárban sürgősen eladó egy elkezdett, be nem fejezett la...
8 500 000 HUF
72 033 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Mélykúti családi ház hirdetés (44414731)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
17
Már
megnézted
Alapterület: 94 m2
Telekterület: 943 m2
Szobaszám: 2
Bács-Kiskun megye Mélykút, azonnal birtokba vehető, felújítandó, 94 nm-es családi ház eladó. A vegyes falazatú ingatlanban talá...
7 499 000 HUF
79 776 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Tabi családi ház hirdetés (82815349)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 60 m2
Telekterület: 1073 m2
Szobaszám: 2+ 1 fél
A lido home Kaposvár eladásra kínál egy tabi családi HÁZÁT. A lido home Kaposvár által kínált tabi családi ház jellemzői: Tab...
26 000 000 HUF
433 333 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
hirdetésfigyelő
Nem találtál most kedvedre való eladó házat?
Túl sok a találat. Szűkítsd a keresést.
© megveszLAK.hu - Az egyszerűen jó ingatlan hirdetési oldal