Eladó ház 30 millióig (9548 friss hirdetés)
REGISZTRÁCIÓ

Eladó ház 30 millióig

rétköz vagyonértékelő banner
Összes találat: 9 548 db
Eladó Tiszaföldvári családi ház hirdetés (76747727)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
20
Már
megnézted
Alapterület: 67 m2
Telekterület: 4293 m2
Szobaszám: 2
A  szolnoki CasaNetWork ingatlaniroda megvételre kínál egy vegyes falazatú, azonnal költözhető családi házat nagy telekkel. Az...
15 400 000 HUF
229 850 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Tóalmási családi ház hirdetés (98535746)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
6
Már
megnézted
Alapterület: 36 m2
Telekterület: 1067 m2
Szobaszám: 1
Tóalmás belterületi részén a központtól pár perces sétányira eladó teljeskörűen felújított családi ház garázzsal. Az ingatlan...
29 000 000 HUF
805 555 Ft / m2
🚀 Egyszerű, gyors, felhasználóbarát hirdetésfeladás
Eladó Valkói családi ház hirdetés (79969699)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
8
Már
megnézted
Alapterület: 103 m2
Telekterület: 2398 m2
Szobaszám: 4
Eladó a Valkó központjában található, utcai nézetű, 1950-es években épült vályog családi ház, mely egy 2 398 m²-es telken helye...
21 900 000 HUF
212 621 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Debreceni családi ház hirdetés (32359783)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
8
Már
megnézted
Alapterület: 30 m2
Telekterület: 685 m2
Szobaszám: 1
Debrecen és Hajdúsámson között a 471-es út mellett, Szikigyakorban eladó egy csodaszép zártkerti ingatlan - a ház 30 nm alapte...
25 000 000 HUF
833 333 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Dorogi egyéb ház hirdetés (87935347)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 40 m2
Telekterület: 295 m2
Szobaszám: 1
Eladó présház, pince Dorog belterületén! Telek területe 295 nm. Az épület 40 nm présház +30 nm boltíves pince, tégla falazatt...
27 900 000 HUF
697 500 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Szekszárdi családi ház hirdetés (72742756)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
19
Már
megnézted
Alapterület: 34 m2
Telekterület: 420 m2
Szobaszám: 2
Eladó 34 m²-es, praktikus elosztású lakóház a festői Decs-Szőlőhegyen. Ha fontos Önnek a csend, a jó levegő ez a ház jó választ...
19 800 000 HUF
582 352 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Bátaszéki családi ház hirdetés (19919646)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
8
Már
megnézted
Alapterület: 75 m2
Telekterület: 345 m2
Szobaszám: 2
Hangulatos otthon Bátaszéken nyugodt környezetben! Eladó egy 75 m²-es lakóingatlan 345 m²-es telken, csendes, barátságos környé...
25 000 000 HUF
333 333 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Szerecsenyi családi ház hirdetés (44897172)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
7
Már
megnézted
Alapterület: 50 m2
Telekterület: 3424 m2
Szobaszám: 1
Eladó belterületi telek Szerecsenyben bontandó házzal, nagy területtel! Szerecseny központi részén, 3424 m²-es belterületi te...
14 000 000 HUF
280 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Izsáki családi ház hirdetés (36336384)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
23
Már
megnézted
Alapterület: 108 m2
Telekterület: 846 m2
Szobaszám: 3
Kizárólag irodánk kínálatábanIzsákon a felsővárosban 100 nm családi ház eladó! Ingatlan jellemzői: - 3 szoba, közlekedő, konyh...
29 900 000 HUF
276 851 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Sarkadi családi ház hirdetés (75122937)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
19
Már
megnézted
Alapterület: 157 m2
Telekterület: 1602 m2
Szobaszám: 3+ 1 fél
Eladásra kínálok Sarkad belváros közeli részen, de mégis csendes utcában, egy 1602 négyzetméter telken elhelyezkedő, 157 négyze...
25 000 000 HUF
159 235 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Gyulai családi ház hirdetés (89338373)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: 72 m2
Telekterület: 950 m2
Szobaszám: 2
Eladó Gyulaváriban egy felújítandó ingatlan! a ház, mely 72m2 és vegyes falazatú, egy 950m2-es telken fekszik. a telek elég ter...
14 000 000 HUF
194 444 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Újkígyósi családi ház hirdetés (27373622)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 94 m2
Telekterület: 1432 m2
Szobaszám: 3
Eladó Újkígyóson egy kiváló kialakítással rendelkező ingatlan! a ház maga 94 m2, mely egy 1432 m2-es telken fekszik. Tartozik h...
24 000 000 HUF
255 319 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Gyulai családi ház hirdetés (32437536)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: 72 m2
Telekterület: 950 m2
Szobaszám: 2
14 000 000 HUF
194 444 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Jászladányi családi ház hirdetés (38877378)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
19
Már
megnézted
Alapterület: 89 m2
Telekterület: 1514 m2
Szobaszám: 2
Eladó családi ház Jászladány csendes utcájában - teljes berendezéssel! Eladásra kínálunk Jászladányon, Jász-Nagykun-Szolnok v...
7 900 000 HUF
88 764 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Szihalomi családi ház hirdetés (79937564)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
20
Már
megnézted
Alapterület: 92 m2
Telekterület: 1500 m2
Szobaszám: 3
Azonnal költözhető, teljesen felújított családi ház eladó! Eladásra kínálok egy jó állapotú, 92 m2-es családi házat, amely eg...
26 000 000 HUF
282 608 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Körösladányi családi ház hirdetés (34763127)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
24
Már
megnézted
Alapterület: 75 m2
Telekterület: 1630 m2
Szobaszám: 2+ 1 fél
Csak az OTP Ingatlanpontnál! ! ! Eladásra kínálunk Körösladány város szélén egy tégla építésű, kiváló adottságokkal rendelkez...
11 000 000 HUF
146 666 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Békéscsabai családi ház hirdetés (88992775)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 108 m2
Telekterület: 723 m2
Szobaszám: 3
Békéscsabán, a Károlyi utcában eladó egy 108 nm-es, 3 szobás, felújítandó családi ház, ami egy 723 nm-es telken fekszik. A ház...
9 990 000 HUF
92 500 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Dombóvári családi ház hirdetés (39534484)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
22
Már
megnézted
Alapterület: 108 m2
Telekterület: 801 m2
Szobaszám: 2+ 1 fél
Tolna vármegye, Dombóvár Újdombóvári részén 801 nm területen eladó 108 nm alapterületű vegyes falazatú, átlagos állapotú család...
28 000 000 HUF
259 259 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Mezőkövesdi családi ház hirdetés (56843944)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 76 m2
Telekterület: 322 m2
Szobaszám: 1+ 1 fél
Mezőkövesden kínálok megvételre egy 76 négyzetméteres családi házat, amely a méretéhez képest kifejezetten tágas belső terekkel...
27 000 000 HUF
355 263 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Vattai családi ház hirdetés (26526837)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
16
Már
megnézted
Alapterület: 56 m2
Telekterület: 993 m2
Szobaszám: 2
Eladó Vattán egy 56 nm-es, 2 szobás, felújított, összközműves családi ház 993 nm-es saroktelken garázzsal, fedett terasszal. a ...
28 300 000 HUF
505 357 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
hirdetésfigyelő
Nem találtál most kedvedre való eladó házat?
Túl sok a találat. Szűkítsd a keresést.
© megveszLAK.hu - Az egyszerűen jó ingatlan hirdetési oldal