Eladó ház 30 millióig (9547 friss hirdetés)
REGISZTRÁCIÓ

Eladó ház 30 millióig

rétköz vagyonértékelő banner
Összes találat: 9 547 db
Eladó Erdőteleki családi ház hirdetés (33562769)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
18
Már
megnézted
Alapterület: 77 m2
Telekterület: 870 m2
Szobaszám: 3
Csendes azonnal költözhető otthon Erdőtelken! Eladásra kínálok Heves vármegyében, Erdőtelken, egy 77 nm-es, barátságos hangul...
20 000 000 HUF
259 740 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Szentdomonkosi családi ház hirdetés (53559742)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
20
Már
megnézted
Alapterület: 80 m2
Telekterület: 3658 m2
Szobaszám: 2
Heves megye, Szentdomonkos településen, az Alkotmány utcában kínálunk megvételre egy 80 m2 alapterületű családi házat, 3658 m2-...
19 000 000 HUF
237 500 Ft / m2
🚀 Egyszerű, gyors, felhasználóbarát hirdetésfeladás
Eladó Bekölcei családi ház hirdetés (54557177)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
14
Már
megnézted
Alapterület: 70 m2
Telekterület: 1330 m2
Szobaszám: 3
Heves megye, Bekölce központi részén, a falu közepén eladó egy 1330 m2-es telken elhelyezkedő, 70 m2 alapterületű, felújítandó ...
9 900 000 HUF
141 428 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Istenmezejei családi ház hirdetés (67333375)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 60 m2
Telekterület: 1007 m2
Szobaszám: 2
Romantikus, felújított parasztház eladó Istenmezején! Istenmezeje csendes, nyugodt részén eladó egy 1007 m2-es telken fekvő, ...
21 500 000 HUF
358 333 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Pétervásárai családi ház hirdetés (42844634)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
4
Már
megnézted
Alapterület: 55 m2
Telekterület: 1174 m2
Szobaszám: 2
Heves vármegye, Pétervására, a Táncsics Mihály utcában eladásra kínálunk egy vályog falazatú, 1174 m2-es telken álló ingatlant,...
9 000 000 HUF
163 636 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Mánfai családi ház hirdetés (99866563)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
22
Már
megnézted
Alapterület: 132 m2
Telekterület: 472 m2
Szobaszám: 3
Mánfa, központi helyén a Fábián Béla utcában bruttó 132nm-es, felújítandó, belső két szintes családi 472-es telken eladó. Falaz...
30 000 000 HUF
227 272 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Kecskeméti családi ház hirdetés (83398432)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
7
Már
megnézted
Alapterület: 50 m2
Telekterület: 1709 m2
Szobaszám: 3
Kecskeméten a Mártírok útján a városhoz közeli elhelyezkedéssel, eladó egy 50 m2-es felújítandó ház. -Belterületi ingatlan, m...
21 400 000 HUF
428 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Tiszaugi családi ház hirdetés (95349997)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: 75 m2
Telekterület: 655 m2
Szobaszám: 4
Az ingatlan felújítandó, de a hely mindent visz! Ez az ingatlan tökéletes választás mindazoknak, akik kivételesen szép, különle...
17 900 000 HUF
238 666 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Mihályfai családi ház hirdetés (83396357)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 71 m2
Telekterület: 2126 m2
Szobaszám: 2
Eladó Családi ház Mihályfa Természetközeli családi ház nagy telekkel Mihályfán-melléképületekkel, kúttal Mihályfa zöldövezeti ...
22 900 000 HUF
322 535 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Répceszentgyörgyi családi ház hirdetés (18135298)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: 70 m2
Telekterület: 740 m2
Szobaszám: 2
Répceszentgyörgyön jó állapotú, azonnal beköltözhető családi ház eladó! Répceszentgyörgy egy csendes, rendezett település Vas ...
28 000 000 HUF
400 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Zalaegerszegi családi ház hirdetés (45869336)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
17
Már
megnézted
Alapterület: 39 m2
Telekterület: 4140 m2
Szobaszám: 1
Zalaegerszeg csendes, erdőkkel borított városnegyedében, Botfán kínáljuk eladásra ezt a páratlan panorámával rendelkező bájos, ...
14 900 000 HUF
382 051 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Berettyóújfalui családi ház hirdetés (68993342)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
2
Már
megnézted
Alapterület: 60 m2
Telekterület: 1008 m2
Szobaszám: 1
Berettyóújfaluban, a Morotva utcán kínálunk megvételre egy 1008 nm-es telken fekvő, vályog építésű családi házat, amely igazi l...
15 990 000 HUF
266 500 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Tengelici családi ház hirdetés (37535378)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
8
Már
megnézted
Alapterület: 100 m2
Telekterület: 1050 m2
Szobaszám: 2+ 1 fél
Árcsökkenés! 15, 9 M helyett most 14, 9m ft! Tisztelt ingatlankereső! Eladó Tolna Vármegye Tengelic egyik kedvelt, csendes utcá...
14 900 000 HUF
149 000 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Csipkereki családi ház hirdetés (33598739)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
14
Már
megnézted
Alapterület: 56 m2
Telekterület: 1501 m2
Szobaszám: 2
Közel az Osztrák határhoz. Csipkerek nyugodt, rendezett településén eladó egy 1940-ben épült, jó adottságokkal rendelkező lakó...
25 000 000 HUF
446 428 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Csorvási családi ház hirdetés (77344566)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
9
Már
megnézted
Alapterület: 70 m2
Telekterület: 1098 m2
Szobaszám: 2
Békés megyében, Csorváson sürgősen eladó 70nm-es, 2 szobás felújítandó családi ház. Az épület vegyes falazatú, a nyílászárók h...
4 500 000 HUF
64 285 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Tompai családi ház hirdetés (39856733)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
14
Már
megnézted
Alapterület: 45 m2
Telekterület: 1924 m2
Szobaszám: 2
Eladásra kínálok Bács-Kiskun Vármegyében Tompán egy családi házat. Az ingatlan 45nm-es és 1924 nm-es telken helyezkedik el, és ...
11 990 000 HUF
266 444 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Tápióbicskei családi ház hirdetés (35472349)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 51 m2
Telekterület: 1809 m2
Szobaszám: 2
Tápióbicske csendes részén, belterületen 2 szobás 51nm-es ház eladó! Az épület beton alapra épült vegyes(tégla+könnyűszerkezet)...
19 900 000 HUF
390 196 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Tóalmási családi ház hirdetés (34831553)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
6
Már
megnézted
Alapterület: 36 m2
Telekterület: 1067 m2
Szobaszám: 1
Tóalmás belterületi részén a központtól pár perces sétányira eladó teljeskörűen felújított családi ház garázzsal. Az ingatlanba...
29 000 000 HUF
805 555 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Tóalmási családi ház hirdetés (76358354)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
14
Már
megnézted
Alapterület: 23 m2
Telekterület: 251 m2
Szobaszám: 2
Tóalmáson szuper kis NYARALÓ! ! ! Eladó egy nagyon jó állapotú, téglaépítésű nyaraló, melynek fényviszonyai kiválóak és egy g...
18 500 000 HUF
804 347 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Tóalmási családi ház hirdetés (26727643)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
16
Már
megnézted
Alapterület: 30 m2
Telekterület: 247 m2
Szobaszám: 2
Tóalmáson felújított könnyűszerkezetes nyaraló eladó! Eladásra kínálok egy 23, 5 m²-es könnyűszerkezetes nyaralót, amelyhez e...
18 900 000 HUF
630 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
hirdetésfigyelő
Nem találtál most kedvedre való eladó házat?
Túl sok a találat. Szűkítsd a keresést.
© megveszLAK.hu - Az egyszerűen jó ingatlan hirdetési oldal