Eladó ház 30 millióig (9548 friss hirdetés)
REGISZTRÁCIÓ

Eladó ház 30 millióig

rétköz vagyonértékelő banner
Összes találat: 9 548 db
Eladó Bácsalmási családi ház hirdetés (43334223)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
23
Már
megnézted
Alapterület: 105 m2
Telekterület: 767 m2
Szobaszám: 4
Bácsalmáson központhoz közel eladó 105 m2-es felújítás alatt álló családi ház 767 m2 telekkel. Kialakításra került benne 3 szob...
8 500 000 HUF
80 952 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Novajidrányi családi ház hirdetés (88974569)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 157 m2
Telekterület: 1350 m2
Szobaszám: 2
Képzeld el, hogy egy tágas, több mint 1100 m²-es telken áll a saját otthonod vagy új vállalkozásod központja! Novajidrány fre...
10 500 000 HUF
66 878 Ft / m2
🚀 Egyszerű, gyors, felhasználóbarát hirdetésfeladás
Eladó Keceli családi ház hirdetés (66774655)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
8
Már
megnézted
Alapterület: 90 m2
Telekterület: 1083 m2
Szobaszám: 2
Eladó Kecelen a Hunyadi János utcában egy 90 nm-es, felújítandó családi ház. Az ingatlan 1083 nm területen fekszik, alapja tégl...
15 500 000 HUF
172 222 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Tázlári családi ház hirdetés (93443863)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
7
Már
megnézted
Alapterület: 120 m2
Telekterület: 1073 m2
Szobaszám: 4
Eladó Tázláron a Zrínyi utcában egy befejezésre váró, nappali + 3 szobás családiház. Az ingatlan 2 szintes, a felső szint igény...
8 700 000 HUF
72 500 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Tóalmási családi ház hirdetés (67577543)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 38 m2
Telekterület: 2218 m2
Szobaszám: 1
Tóalmáson a Diófa dűlőben eladó egy szépen parkosított zártkerti 38nm-es ház 2218nm-es telekkel. A ház 1985-ben épült beton al...
21 000 000 HUF
552 631 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Törteli családi ház hirdetés (37659747)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
27
Már
megnézted
Alapterület: 55 m2
Telekterület: 539 m2
Szobaszám: 2
Megvételre kínálok Törtelen egy családi házat. Az ingatlan 2019-ben épült téglából. Főbb paraméterei: Közlekedő Nappali+ am...
24 900 000 HUF
452 727 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Pilisi családi ház hirdetés (54281487)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
5
Már
megnézted
Alapterület: 125 m2
Telekterület: 764 m2
Szobaszám: 4
Eladó egy 125 négyzetméteres, 3 szobás családi ház ami várja új tulajdonosát egy nyugodt, barátságos környéken. Ez a lakható ál...
24 000 000 HUF
192 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Nagykátai családi ház hirdetés (97475899)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
17
Már
megnézted
Alapterület: 69 m2
Telekterület: 665 m2
Szobaszám: 2
Nagykáta Vasútállomástól 10 percre 2 szobás 69nm-es ház eladó! Az épület beton alapra épült bauxit-beton falazattal fa tetőszer...
28 900 000 HUF
418 840 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Tápiószelei családi ház hirdetés (43797955)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 105 m2
Telekterület: 1051 m2
Szobaszám: 2
Eladó családi ház Tápiószele központjában! Tápiószele frekventált, mégis nyugodt részén eladásra kínálunk egy 105 m²-es, 1960-a...
26 900 000 HUF
256 190 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Zsákai családi ház hirdetés (44924337)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: 70 m2
Telekterület: 5866 m2
Szobaszám: 2
Eladó egy 70 m2-es családi ház hatalmas, megosztható telken Zsákán! Csendes, biztonságos környéken, jó szomszédokkal, Zsáka k...
9 900 000 HUF
141 428 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Edelényi családi ház hirdetés (93345925)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
16
Már
megnézted
Alapterület: 78 m2
Telekterület: 1630 m2
Szobaszám: 3
Eladó parasztház Edelényben nagy telekkel, kiváló lehetőségekkel! Edelény borsodi városrészén eladó egy 1940-ben épült, vályog...
15 000 000 HUF
192 307 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Sződi házrész hirdetés (99946354)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
6
Már
megnézted
Alapterület: 55 m2
Telekterület: 500 m2
Szobaszám: 2
Sződ központjában, frekventált helyen eladó egy, közös udvaros ingatlanrész nagyon jó áron! ! Az udvar hátsó, csendesebb részén...
26 430 000 HUF
480 545 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Nagybajomi családi ház hirdetés (24427726)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
25
Már
megnézted
Alapterület: 120 m2
Telekterület: 2701 m2
Szobaszám: 4
Az Openhouse Kaposvár Ingatlaniroda kínálatában eladó a #179214 hivatkozási számú nagybajomi családi ház. Álmodd újra otthono...
27 900 000 HUF
232 500 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Debreceni családi ház hirdetés (83384335)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
8
Már
megnézted
Alapterület: 30 m2
Telekterület: 685 m2
Szobaszám: 1
Debrecen és Hajdúsámson között a 471-es út mellett, Szikigyakorban eladó egy hangulatos kis családi ház. - a ház 30 nm alapte...
25 000 000 HUF
833 333 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Orosházai családi ház hirdetés (35838263)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 90 m2
Telekterület: 555 m2
Szobaszám: 3+ 1 fél
**Csak az OTP Ingatlanpont kínálatában! ! ** Autentikus parasztház Orosháza belvárosában - ritka lehetőség! Eladó Orosháza be...
13 500 000 HUF
150 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Csongrádi családi ház hirdetés (57475732)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
17
Már
megnézted
Alapterület: 55 m2
Telekterület: 507 m2
Szobaszám: 2+ 1 fél
*** Csak az OTP ingatlanpont kínálatában! *** Eladó Csongrád központjában egy 55 nm-es belsőportás ház, amely ideális otthont v...
19 900 000 HUF
361 818 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Szentesi családi ház hirdetés (86574798)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 25 m2
Telekterület: 700 m2
Szobaszám: 1
*** Csak az OTP ingatlanpont kínálatában! *** Eladó Szentes egyik legnyugodtabb környékén egy kedves, 25 nm-es zártkerti ingatl...
4 999 999 HUF
199 999 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Kunszentmártoni családi ház hirdetés (34677452)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
21
Már
megnézted
Alapterület: 132 m2
Telekterület: 815 m2
Szobaszám: 2
Jász-Nagykun-Szolnok Vármegye. Eladásra kínálunk Kunszentmárton központi részén, rendezett utcában egy 132 m2-es, 3 szobás kert...
17 500 000 HUF
132 575 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Vizslási családi ház hirdetés (84474965)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 170 m2
Telekterület: 984 m2
Szobaszám: 3+ 1 fél
Eladó egy kétgeneráció lakhatására alkalmas családi ház Vizslás településén, mely ideális választás lehet mindazok számára, aki...
28 500 000 HUF
167 647 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Sátoraljaújhelyi házrész hirdetés (97856357)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
8
Már
megnézted
Alapterület: 65 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Eladó házrész Sátoraljaújhelyben a Kazinczy utcán, amely kiváló lehetőséget kínál új tulajdonosának. Az ingatlan 65 négyzetméte...
17 500 000 HUF
269 230 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
hirdetésfigyelő
Nem találtál most kedvedre való eladó házat?
Túl sok a találat. Szűkítsd a keresést.
© megveszLAK.hu - Az egyszerűen jó ingatlan hirdetési oldal