Eladó ház 30 millióig (9548 friss hirdetés)
REGISZTRÁCIÓ

Eladó ház 30 millióig

rétköz vagyonértékelő banner
Összes találat: 9 548 db
Eladó Dunaszekcsői családi ház hirdetés (94743432)
5 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
16
Már
megnézted
Alapterület: 110 m2
Telekterület: 321 m2
Szobaszám: 3
Eladó családi ház Dunaszekcsőn, nyugodt környezetben! Dunaszekcsőn, csendes, rendezett környéken eladó 110 nm-es, 3 szobás cs...
11 000 000 HUF
100 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Kesztölci családi ház hirdetés (54723823)
5 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 57 m2
Telekterület: 122 m2
Szobaszám: 3
Eladó önálló családi ház Kesztölcben – kreatív felújításra, saját ízlés szerint alakítható! Kesztölc csendes, természetközeli...
29 900 000 HUF
524 561 Ft / m2
🚀 Egyszerű, gyors, felhasználóbarát hirdetésfeladás
Eladó Piliscsévi sorház hirdetés (48944493)
5 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 27 m2
Telekterület: 150 m2
Szobaszám: 1
Íme egy igényesebben megfogalmazott, hirdetésbarát átirat: Eladó házrész Piliscséven! Piliscsév központjában eladó egy 1 szob...
18 900 000 HUF
700 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Somogyszobi családi ház hirdetés (76528371)
5 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 80 m2
Telekterület: 958 m2
Szobaszám: 4
Az Openhouse Kaposvár Ingatlaniroda kínálatában eladó a #178807 hivatkozási számú somogyszobi családi ház. Váltsd valóra álma...
19 900 000 HUF
248 750 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Szentesi családi ház hirdetés (48585891)
5 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 25 m2
Telekterület: 700 m2
Szobaszám: 1
*** Csak az OTP ingatlanpont kínálatában! *** Eladó Szentes egyik legnyugodtabb környékén egy kedves, 25 nm-es zártkerti ingatl...
4 999 999 HUF
199 999 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Csongrádi családi ház hirdetés (53826921)
5 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
17
Már
megnézted
Alapterület: 55 m2
Telekterület: 507 m2
Szobaszám: 2+ 1 fél
*** Csak az OTP ingatlanpont kínálatában! *** Eladó Csongrád központjában egy 55 nm-es belsőportás ház, amely ideális otthont v...
19 900 000 HUF
361 818 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Mezőberényi családi ház hirdetés (39383339)
5 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
21
Már
megnézted
Alapterület: 167 m2
Telekterület: 729 m2
Szobaszám: 5
Mezőberény központjában eladó egy 167 m2-es, polgári stílusú családi ház, amely tökéletes alapot ad egy meleg, otthonos családi...
29 000 000 HUF
173 652 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Mezőhegyesi családi ház hirdetés (83974545)
5 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 45 m2
Telekterület: 1971 m2
Szobaszám: 1+ 1 fél
Csak az OTP Ingatlanpontnál! ! Eladó Békés vármegyében, Mezőhegyes város külterületén, a városközponttól mintegy 7 km-re egy g...
3 500 000 HUF
77 777 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Szentesi házrész hirdetés (75115948)
5 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
22
Már
megnézted
Alapterület: 48 m2
Telekterület: 280 m2
Szobaszám: 2
Csak az OTP Ingatlanpont kínálatában! ! Eladó Csongrád-Csanád vármegyében, Szentesen, egy nagyon jó állapotú utcafronti házrés...
17 000 000 HUF
354 166 Ft / m2
drágább lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Somodori családi ház hirdetés (92334854)
5 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
23
Már
megnézted
Alapterület: 64 m2
Telekterület: 4194 m2
Szobaszám: 2
Somodor, 64 nm-es ház eladó! Az ingatlan a déli falurészben épült, bővíthető, vegyes falazatú kertes ház. Az épületben találhat...
8 900 000 HUF
139 062 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Tiszaföldvári családi ház hirdetés (36733944)
5 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: 74 m2
Telekterület: 2011 m2
Szobaszám: 3
Tiszaföldváron: 80 nm-es családi ház csak Ennyiért? OTP Ingatlanpont kínálatából, Jász-Nagykun-Szolnok vármegyében, Tiszaföld...
11 990 000 HUF
162 027 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Kunbajai családi ház hirdetés (29383436)
5 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
20
Már
megnézted
Alapterület: 91 m2
Telekterület: 537 m2
Szobaszám: 3
Bács-Kiskun megye Kunbaja, felújított, 91 nm-es családi ház eladó. A vegyes falazatú ingatlanban található három szoba, nappali...
19 990 000 HUF
219 670 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Putnoki családi ház hirdetés (84793334)
5 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
28
Már
megnézted
Alapterület: 108 m2
Telekterület: 1500 m2
Szobaszám: 3
Putnok központjához karnyújtásnyira egy lehetőségekkel teli családi ház várja új tulajdonosát! Ha olyan otthont keres, amelye...
14 990 000 HUF
138 796 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Porcsalmai családi ház hirdetés (48812455)
5 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
22
Már
megnézted
Alapterület: 81 m2
Telekterület: 4500 m2
Szobaszám: 1+ 3 fél
Eladó Porcsalmán egy kedvező áron megvásárolható családi ház. Az ingatlan alapterülete 81 négyzetméter, míg a telek mérete egy...
17 000 000 HUF
209 876 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Vajai családi ház hirdetés (43176357)
5 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: 74 m2
Telekterület: 2274 m2
Szobaszám: 1
Eladó Vaja szívében egy családi ház, amely tökéletes választás lehet azok számára, akik csendes, mégis élhető környezetet keres...
22 000 000 HUF
297 297 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Tyukodi családi ház hirdetés (34424671)
5 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
5
Már
megnézted
Alapterület: 73 m2
Telekterület: 3717 m2
Szobaszám: 3
Tyukodon eladó egy családi ház, amely tökéletes lehetőséget kínál azok számára, akik szeretnének egy otthont kialakítani saját ...
10 999 999 HUF
150 684 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Nagydobosi családi ház hirdetés (94776945)
5 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: 92 m2