Eladó ház 30 millióig (9548 friss hirdetés)
REGISZTRÁCIÓ

Eladó ház 30 millióig

rétköz vagyonértékelő banner
Összes találat: 9 548 db
Eladó Tápiószentmártoni családi ház hirdetés (77633342)
5 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
25
Már
megnézted
Alapterület: 61 m2
Telekterület: 729 m2
Szobaszám: 3
Tápiószentmárton Strand közelében 2 szoba + nappalis tégla építésű ikerház eladó! Az épület beton alapra épült, tégla falazatta...
29 900 000 HUF
490 163 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Tiszaeszlári családi ház hirdetés (44732492)
5 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 104 m2
Telekterület: 710 m2
Szobaszám: 3+ 1 fél
Eladó családi ház Tiszaeszláron, a központhoz közel! Kényelmes, 104 m2-es családi ház eladó Tiszaeszláron, csendes, mégis a k...
29 900 000 HUF
287 500 Ft / m2
🚀 Egyszerű, gyors, felhasználóbarát hirdetésfeladás
Eladó Pusztadobosi családi ház hirdetés (77289774)
5 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
17
Már
megnézted
Alapterület: 85 m2
Telekterület: 4144 m2
Szobaszám: 2+ 1 fél
Eladó Pusztadobos egyik csendes, nyugodt utcájában egy kb. : 1980-Ban épült családi ház. Az ingatlan kb. : 85 Nm, tartozik ho...
12 900 000 HUF
151 764 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Nyírbogdányi családi ház hirdetés (34796832)
5 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: 105 m2
Telekterület: 5700 m2
Szobaszám: 2+ 1 fél
Eladó ház Nyírbogdányban - Ahol még a gyümölcsfák is jól érzik magukat! Alapterület: 105 nm - Bőven elférsz, még ha néha el i...
24 000 000 HUF
228 571 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Biri családi ház hirdetés (48498447)
5 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
16
Már
megnézted
Alapterület: 75 m2
Telekterület: 5620 m2
Szobaszám: 2
Biriben, a település központjához közel, mégis csendes és nyugodt környezetben található ez a 75 négyzetméter alapterületű inga...
20 000 000 HUF
266 666 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Györkönyi családi ház hirdetés (73312873)
5 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: 140 m2
Telekterület: 878 m2
Szobaszám: 3
Eladásra kínálunk Györköny frekventált helyén egy 140 nm-es, teljesen felújítandó házat, mely egy 878 m2-es telken helyezkedik ...
20 500 000 HUF
146 428 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Mezőszilasi családi ház hirdetés (94298966)
5 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 70 m2
Telekterület: 626 m2
Szobaszám: + 3 fél
Eladásra kínálunk Mezőszilason, nyugodt utcában egy vegyes falazatú, cserépfedésű családi házat 626 nm-es, gondozott telken. Az...
14 400 000 HUF
205 714 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Szentesi házrész hirdetés (24273774)
5 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
22
Már
megnézted
Alapterület: 48 m2
Telekterület: 280 m2
Szobaszám: 2
Csak az OTP Ingatlanpont kínálatában! ! Eladó Csongrád-Csanád vármegyében, Szentesen, egy nagyon jó állapotú utcafronti házrés...
17 000 000 HUF
354 166 Ft / m2
drágább lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Dunaszekcsői családi ház hirdetés (12243738)
5 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
16
Már
megnézted
Alapterület: 110 m2
Telekterület: 321 m2
Szobaszám: 3
Eladó családi ház Dunaszekcsőn, nyugodt környezetben! Dunaszekcsőn, csendes, rendezett környéken eladó 110 nm-es, 3 szobás cs...
11 000 000 HUF
100 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Debreceni családi ház hirdetés (43274332)
5 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 38 m2
Telekterület: 727 m2
Szobaszám: 2
Figyelmébe ajánlom ezt a felújított zártkerti ingatlant Debrecenben a Biczó István kertben. A legfontosabb paramétere - 38 nm...
26 500 000 HUF
697 368 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Hercegszántói családi ház hirdetés (29249596)
5 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
9
Már
megnézted
Alapterület: 70 m2
Telekterület: 2754 m2
Szobaszám: 3
Eladó Hercegszántó-Budzsak területén egy 70 m2 alapterületű családi ház 2 754 m2-es telken. Az ingatlan tehermentes. Az épületb...
14 000 000 HUF
200 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Szikszói családi ház hirdetés (34539851)
5 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
6
Már
megnézted
Alapterület: 48 m2
Telekterület: 269 m2
Szobaszám: 3
Felújítandó családi ház eladó Szikszó csendes utcájában Szikszón, nyugodt környezetben kínálunk megvételre egy 48, 7 m²-es, fe...
6 800 000 HUF
141 666 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Tótkomlósi családi ház hirdetés (97384324)
5 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: 82 m2
Telekterület: 1020 m2
Szobaszám: 2
Családi ház eladó tótkomlóson nagy kerttel! Tótkomlóson eladó egy szigetelt családi ház, amely ideális választás családoknak va...
17 500 000 HUF
213 414 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Seregélyesi családi ház hirdetés (77537273)
5 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 60 m2
Telekterület: 2070 m2
Szobaszám: 2
Eladó családi ház Seregélyes csendes utcájában! Seregélyes nagyközség Fejér vármegyében, Székesfehérvártól 10 km távolságra hel...
23 600 000 HUF
393 333 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Zsákai családi ház hirdetés (46542452)
5 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: 70 m2
Telekterület: 5866 m2
Szobaszám: 2
Eladó egy 70 m2-es családi ház hatalmas, megosztható telken Zsákán! Csendes, biztonságos környéken, jó szomszédokkal, Zsáka k...
9 900 000 HUF
141 428 Ft / m2
drágább lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Jánosházai családi ház hirdetés (52793297)
5 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
25
Már
megnézted
Alapterület: 90 m2
Telekterület: 887 m2
Szobaszám: 3
Az Openhouse Szombathely Ingatlaniroda kínálatában eladó a #179082 hivatkozási számú jánosházi családi ház. Eladó egy belülrő...
23 500 000 HUF
261 111 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Miskolci családi ház hirdetés (79622765)
5 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
8
Már
megnézted
Alapterület: 85 m2
Telekterület: 990 m2
Szobaszám: 2
Az Openhouse Miskolc Szentpáli utcai Ingatlaniroda kínálatában eladó a #179127 hivatkozási számú miskolci családi ház. Az ela...
12 900 000 HUF
151 764 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Baksi családi ház hirdetés (62383222)
5 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
19
Már
megnézted
Alapterület: 65 m2
Telekterület: 566 m2
Szobaszám: 2
*** Csak az OTP ingatlanpont kínálatában! *** Eladó egy 65 nm-es ház Baks központjában! Az ingatlan két szobával, konyhával és ...
16 000 000 HUF
246 153 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Csongrádi családi ház hirdetés (74979168)
5 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
17
Már
megnézted
Alapterület: 55 m2
Telekterület: 507 m2
Szobaszám: 2+ 1 fél
*** Csak az OTP ingatlanpont kínálatában! *** Eladó Csongrád központjában egy 55 nm-es belsőportás ház, amely ideális otthont v...
19 900 000 HUF
361 818 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Szentesi házrész hirdetés (33332643)
5 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
22
Már
megnézted
Alapterület: 48 m2
Telekterület: 280 m2
Szobaszám: 2
17 000 000 HUF
354 166 Ft / m2
drágább lett
árcsökkenés figyelő
hirdetésfigyelő
Nem találtál most kedvedre való eladó házat?
Túl sok a találat. Szűkítsd a keresést.
© megveszLAK.hu - Az egyszerűen jó ingatlan hirdetési oldal