Eladó ház 30 millióig (9547 friss hirdetés)
REGISZTRÁCIÓ

Eladó ház 30 millióig

rétköz vagyonértékelő banner
Összes találat: 9 547 db
Eladó Kacsótai családi ház hirdetés (86733333)
6 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: 68 m2
Telekterület: 4169 m2
Szobaszám: 2+ 1 fél
Kacsótán eladó egy 68 m2-es, belülről felújított családi ház, amely 2 és fél szobával, amerikai konyhás nappalival rendelkezik,...
15 900 000 HUF
233 823 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Kálócfai családi ház hirdetés (52795575)
6 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 73 m2
Telekterület: 2554 m2
Szobaszám: 2
Az Openhouse Zalaegerszeg Ingatlaniroda kínálatában eladó a #178736 hivatkozási számú kálócfai családi ház. Eladásra kínálok ...
13 500 000 HUF
184 931 Ft / m2
🚀 Egyszerű, gyors, felhasználóbarát hirdetésfeladás
Eladó Orosházai családi ház hirdetés (95457393)
6 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
26
Már
megnézted
Alapterület: 93 m2
Telekterület: 1089 m2
Szobaszám: 2+ 1 fél
Eladásra kínálunk Békés vármegyében, Orosházán egy 95 nm-es, vegyes falazatú, jó állapotú családi házat 1089 nm-es telken. Az i...
22 990 000 HUF
247 204 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Örkényi egyéb ház hirdetés (17735333)
6 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 53 m2
Telekterület: 949 m2
Szobaszám: 2
Eladó családi ház Örkényben! Budapesttől 30 percre, m 5 Autópálya mellett Örkényben kínálok eladásra egy  felújítandó, de lakh...
26 000 000 HUF
490 566 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Karancslapujtői családi ház hirdetés (27354731)
6 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
9
Már
megnézted
Alapterület: 110 m2
Telekterület: 997 m2
Szobaszám: n/a
Eladásra kínálok kizárólag a Sion Ingatlan kínálatából Karancslapujtőn egy felújítandó családi házat, amely remek lehetőséget k...
6 500 000 HUF
59 090 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Rimóci családi ház hirdetés (79849282)
6 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
20
Már
megnézted
Alapterület: 70 m2
Telekterület: 878 m2
Szobaszám: 2
Eladó rimóci családi ház – azonnal költözhető, tehermentes Eladóvá vált Rimóc csendes, barátságos utcájában egy 70 nm-es, gond...
12 400 000 HUF
177 142 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Földesi családi ház hirdetés (26551578)
6 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
19
Már
megnézted
Alapterület: 92 m2
Telekterület: 1800 m2
Szobaszám: 3
Földesen 3 szobás, részben felújított családi ház hatalmas telekkel – mindössze pár perc sétára a központtól! A 79 m²-es, veg...
21 990 000 HUF
239 021 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Püspökladányi családi ház hirdetés (46733527)
6 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 101 m2
Telekterület: 1512 m2
Szobaszám: 3
Püspökladányban a központtól távolabb eső részén, mégis csendes zöld övezetben 101 nm-es folyamatosan újított családi ház eladó...
28 500 000 HUF
282 178 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Püspökladányi családi ház hirdetés (47526824)
6 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 160 m2
Telekterület: 1162 m2
Szobaszám: 4
Püspökladány központi utcájában üzlethelyiségnek, vagy akár kétgeneráció részére felújított ház eladó! 0630/749-88-26 Elosztás...
29 500 000 HUF
184 375 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Püspökladányi családi ház hirdetés (54574626)
6 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
1
Már
megnézted
Alapterület: 80 m2
Telekterület: 1232 m2
Szobaszám: 2
Püspökladányban a Karcagi utcán 1232 nm-es telken 80 nm-es ház eladó! 0630/749-88-26 Az ingatlan felújítás alatt áll. Amik e...
20 000 000 HUF
250 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Karcagi sorház hirdetés (54516657)
6 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
17
Már
megnézted
Alapterület: 40 m2
Telekterület: 40 m2
Szobaszám: 1
Központi elhelyezkedés, saját udvar, teljesen felújított belső tér azonnal költözhető otthon eladó! Karcagon eladó egy központi...
17 500 000 HUF
437 500 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Szajoli családi ház hirdetés (73945578)
6 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
2
Már
megnézted
Alapterület: 100 m2
Telekterület: 667 m2
Szobaszám: 2
Szajol egyik kedvelt utcájában a 4- es számú főúthoz közel felújítandó ingatlan eladó. a 667 nm telken 100 nm-es vályog ház tal...
25 000 000 HUF
250 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Tiszakécskei családi ház hirdetés (22378279)
6 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 55 m2
Telekterület: 731 m2
Szobaszám: 2
Eladó családi ház Tiszakécskén, csak az OTP Ingatlanpont kínálatában! Csendes, nyugodt utcában kínálunk megvételre egy 731 nm-...
29 500 000 HUF
536 363 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Tiszakécskei családi ház hirdetés (92574814)
6 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: 95 m2
Telekterület: 418 m2
Szobaszám: 3
Tiszakécske központjához közel részben felújított családi ház eladó! Csak az OTP Ingatlanpont kínálatában! Kiváló elhelyezke...
27 900 000 HUF
293 684 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Csökmői családi ház hirdetés (79949147)
6 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 120 m2
Telekterület: 2425 m2
Szobaszám: 4
Eladásra kínálunk Csökmőn egy felújított 4 szobából álló ytong tégla építésű 115 négyzetméteres családi házat, amely hatalmas 2...
29 900 000 HUF
249 166 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Hencidai családi ház hirdetés (53283773)
6 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 250 m2
Telekterület: 2237 m2
Szobaszám: 5
Eladásra kínálunk Hencida központi részén, egy 5+ szobából álló, erős alappal rendelkező vályog falazatú 250 négyzetméteres fel...
21 000 000 HUF
84 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Szentmártonkátai családi ház hirdetés (73419569)
6 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
27
Már
megnézted
Alapterület: 74 m2
Telekterület: 705 m2
Szobaszám: 3
Szentmártonkátán eladásra kínálunk egy 705 nm2 -es telken elhelyezkedő, 74 nm2 -es családi házat, ami felújításra szorul, de la...
9 500 000 HUF
128 378 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Monorierdői családi ház hirdetés (39247528)
6 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
9
Már
megnézted
Alapterület: 50 m2
Telekterület: 754 m2
Szobaszám: 3
Eladó könnyűszerkezetes családi ház Monorierdőn rendezett telekkel, kiváló elhelyezkedéssel! Monorierdő csendes, kertvárosias r...
28 900 000 HUF
578 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Kókai családi ház hirdetés (65492684)
6 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 146 m2
Telekterület: 1079 m2
Szobaszám: 4
Kókán eladó egy 1079 nm-es telken épített, kinti tárolóhelyiségekkel egybeépült, összesen 146 nm-es családi ház, konyhakert kia...
29 000 000 HUF
198 630 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Sajópüspöki kastély hirdetés (58737173)
6 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 162 m2
Telekterület: 3841 m2
Szobaszám: 4+ 1 fél
Sajópüspöki községben, közel a szlovák határhoz eladó egy 1920-as években épült, kúria jellegű, teljeskörűen felújítandó, 162 n...
12 200 000 HUF
75 308 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
hirdetésfigyelő
Nem találtál most kedvedre való eladó házat?
Túl sok a találat. Szűkítsd a keresést.
© megveszLAK.hu - Az egyszerűen jó ingatlan hirdetési oldal