Eladó ház 30 millióig (9547 friss hirdetés)
REGISZTRÁCIÓ

Eladó ház 30 millióig

rétköz vagyonértékelő banner
Összes találat: 9 547 db
Eladó Bezerédi családi ház hirdetés (17989264)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 75 m2
Telekterület: 1932 m2
Szobaszám: 2
Zala vármegye Bezeréd településén található ez a 65 négyzetméteres ingatlan amely ideális választás lehet, ha egy nyugodt, mégi...
9 500 000 HUF
126 666 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Becsehelyi családi ház hirdetés (41259282)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: 40 m2
Telekterület: 710 m2
Szobaszám: 1
Becsehelyi hegyen kínálunk eladásra egy 35 négyzetméteres, zárt kerti ingatlant, amely a természet közelségét és a nyugalom szi...
4 800 000 HUF
120 000 Ft / m2
🚀 Egyszerű, gyors, felhasználóbarát hirdetésfeladás
Eladó Zalaegerszegi családi ház hirdetés (94579526)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 46 m2
Telekterület: 1676 m2
Szobaszám: 2
Eladásra kínálok a Csácsi városrészen egy csendes, erdő melletti kétszintes kis házikót minden bájával és kényelmével együtt. a...
29 500 000 HUF
641 304 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Zalaegerszegi családi ház hirdetés (58577359)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: 120 m2
Telekterület: 537 m2
Szobaszám: 3
Eladó ez a kivételes lehetőség Zalaegerszeg Páterdomb városrészében, ahol egy 100 négyzetméteres, ház várja új tulajdonosát. Az...
29 900 000 HUF
249 166 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Orosztonyi családi ház hirdetés (76923484)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
28
Már
megnézted
Alapterület: 100 m2
Telekterület: 3786 m2
Szobaszám: 4
A Kis-Balaton szomszédságában, és a Balatontól alig 30 km-re, Orosztony településen kínálom megvételre ezt a 3 786 négyzetméter...
6 700 000 HUF
67 000 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Zalaszentgróti családi ház hirdetés (57377327)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
20
Már
megnézted
Alapterület: 60 m2
Telekterület: 1042 m2
Szobaszám: 2
A Balatontól alig 28 km-re, Zalaszentgrót Csáford városrészében kínálom megvételre ezt az 1 042 nm-es belterületi ingatlant, me...
9 900 000 HUF
165 000 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Zalaszentgróti családi ház hirdetés (37599343)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 125 m2
Telekterület: 800 m2
Szobaszám: 4
Eladó Zalaszentgrót frekventált, de csendes utcájában egy felújításra szoruló ugyanakkor nagyszerű lehetőségeket rejtő családi ...
13 900 000 HUF
111 200 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Nemeskocsi családi ház hirdetés (37614774)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 70 m2
Telekterület: 788 m2
Szobaszám: 2
Csendes, nyugodt környezetben, Nemeskocs településen, egy alig 320 fős faluban kínálom megvételre ezt a jó állapotú családi ház...
19 000 000 HUF
271 428 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Viszáki családi ház hirdetés (35399437)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 80 m2
Telekterület: 1406 m2
Szobaszám: 3
Fedezd fel ezt a gyönyörű tégla házat, Viszák egy csendes utcájában, közvetlenül a természet ölelésében. a ház panorámás 1400m2...
24 900 000 HUF
311 250 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Becsvölgyei családi ház hirdetés (24397296)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
19
Már
megnézted
Alapterület: 60 m2
Telekterület: 2650 m2
Szobaszám: 2
Eladásra kínálok egy nettó 50 nm-es, bruttó 65 nm, 2 szobás családi házat Zala megye egyik településén, Becsvölgyén ami 21 km-r...
24 000 000 HUF
400 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Zalabaksai családi ház hirdetés (36643783)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
14
Már
megnézted
Alapterület: 110 m2
Telekterület: 1739 m2
Szobaszám: 2
Valaha szebb napokat látott ház keresi megmentőjét! Szlovénia felé vezető, forgalmas 86-os út mellett, Zalabaksán kínálom elad...
10 000 000 HUF
90 909 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Hajdúsámsoni családi ház hirdetés (32622484)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: 50 m2
Telekterület: 1755 m2
Szobaszám: 1
Hajdúsámson-Martinka csendes utcájában eladó egy lakható ingatlan. - 1 Szoba - konyha - fürdőszoba - pince - nagy telekkel - ...
26 990 000 HUF
539 800 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Hajdúsámsoni családi ház hirdetés (42497991)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 35 m2
Telekterület: 870 m2
Szobaszám: 1
Hajdúsámson Sámsonkert városrészében, egy minimalista stílusú, modern, tehermentes, jó állapotú, 28. 5 Nm alapterületű, 870 nm-...
27 000 000 HUF
771 428 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Debreceni családi ház hirdetés (26288979)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: 35 m2
Telekterület: 1047 m2
Szobaszám: 1
Debrecen, Biczó István kerti 35 nm-es 1 szoba, konyha, fürdőszobás, tégla építésű zártkerti ingatlan 1047 nm-es telekkel eladó....
8 500 000 HUF
242 857 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Nyírábrányi családi ház hirdetés (45323492)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
9
Már
megnézted
Alapterület: 60 m2
Telekterület: 2877 m2
Szobaszám: 1
Eladó 45 nm-es családi ház Nyírábrány csendes részén! Nyírábrány központjától mindössze 1500 méterre, zöld, nyugodt környezet...
12 500 000 HUF
208 333 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Debreceni családi ház hirdetés (78512697)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
6
Már
megnézted
Alapterület: 26 m2
Telekterület: 766 m2
Szobaszám: 1
Gáspár György kertben a Salakos utcából nyíló, csendes utcában, 26 nm-es, tégla építésű családi ház, 766 nm-es telekkel eladó! ...
16 500 000 HUF
634 615 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Debreceni családi ház hirdetés (93359773)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
18
Már
megnézted
Alapterület: 40 m2
Telekterület: 903 m2
Szobaszám: 2
Debrecen, Ungvárikertben, 35 nm alapterületű, nagyon jó állapotú ház, 903 nm-es telekkel eladó! Főbb jellemzők: - beton alapr...
29 900 000 HUF
747 500 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Debreceni házrész hirdetés (22452673)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
3
Már
megnézted
Alapterület: 37 m2
Telekterület: 320 m2
Szobaszám: 1
Debrecen szívében, csendes, négy lakásos udvarban kínálunk eladásra egy 47 m²-es házrészt, amely 1 szobából, konyhából és WC-bő...
29 900 000 HUF
808 108 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Váncsodi családi ház hirdetés (29333544)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: 75 m2
Telekterület: 1079 m2
Szobaszám: 3
Eladó 3 szobás, 68 négyzetméteres, felújítandó családi ház Váncsod egyik kis utcájában, 1079 négyzetméteres telken. - 3 Szoba ...
4 990 000 HUF
66 533 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Váncsodi családi ház hirdetés (47442328)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
8
Már
megnézted
Alapterület: 80 m2
Telekterület: 1079 m2
Szobaszám: 3
Eladó 2002-es építésű, 70 négyzetméteres, 3 szobás felújítandó családi ház Váncsod egyik kis utcájában, 1079 négyzetméteres tel...
5 000 000 HUF
62 500 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
hirdetésfigyelő
Nem találtál most kedvedre való eladó házat?