Eladó ház 30 millióig (9552 friss hirdetés)
REGISZTRÁCIÓ

Eladó ház 30 millióig

rétköz vagyonértékelő banner
Összes találat: 9 552 db
Eladó Kovácsvágási családi ház hirdetés (68398715)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
5
Már
megnézted
Alapterület: 80 m2
Telekterület: 550 m2
Szobaszám: 2
Kovácsvágáson Zemplén hegységben eladó két szobás összkomfortos, 80 nm ingatlan hozzá tartozó udvarral 17. 900. 000 Ft áron. ...
17 900 000 HUF
223 750 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Litkei családi ház hirdetés (23946697)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
14
Már
megnézted
Alapterület: 94 m2
Telekterület: 1056 m2
Szobaszám: 3
Eladó Litkén egy parasztház jellegű, tégla építésű egyedi kialakítású családi ház, 94 m² lakótérrel, három szobával. A KÖRNYÉ...
16 200 000 HUF
172 340 Ft / m2
🚀 Egyszerű, gyors, felhasználóbarát hirdetésfeladás
Eladó Magyargéci családi ház hirdetés (99329134)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
22
Már
megnézted
Alapterület: 120 m2
Telekterület: 1839 m2
Szobaszám: 3+ 2 fél
Nógrád megyében Magyargécen, a Május 1. Utcában saroktelken, csendes, aszfaltozott utcában várja új tulajdonosát ez a 120 m²-es...
25 500 000 HUF
212 500 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Kurityáni családi ház hirdetés (25933674)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 61 m2
Telekterület: 1728 m2
Szobaszám: 2
Eladó hangulatos parasztház Kurityán szívében! Kurityán fő utcáján, a központhoz közel eladásra kínálok egy 60 m²-es, bájos, pa...
17 500 000 HUF
286 885 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Gyöngyösi családi ház hirdetés (35569631)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
4
Már
megnézted
Alapterület: 30 m2
Telekterület: 500 m2
Szobaszám: 1
Heves megye, Gyöngyös, felsővárosi részén kínálok eladásra 500 m2 telken lévő, kivett épület udvar besorolású ingatlant, telek ...
14 000 000 HUF
466 666 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Kulcsi családi ház hirdetés (93142376)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
24
Már
megnézted
Alapterület: 45 m2
Telekterület: 1125 m2
Szobaszám: 2
Kulcs zártkerti részén eladó tetőtér beépítéses, állandó lakhatásra alkalmas, szigetelt, 45 m2-es 2 szobás ház! Nem kifüggeszté...
20 800 000 HUF
462 222 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Kálmáncsai családi ház hirdetés (33584459)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
21
Már
megnézted
Alapterület: 93 m2
Telekterület: 2302 m2
Szobaszám: 2
Az Openhouse Kaposvár Ingatlaniroda kínálatában eladó a #175681 hivatkozási számú kálmáncsai családi ház. Tágas telken Kálmán...
5 500 000 HUF
59 139 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Somogyaszalói családi ház hirdetés (85531272)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 104 m2
Telekterület: 3385 m2
Szobaszám: 3
Az Openhouse Kaposvár Ingatlaniroda kínálatában eladó a #177533 hivatkozási számú somogyaszalói családi ház. Tágas telek, ter...
29 900 000 HUF
287 500 Ft / m2
drágább lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Tiszaföldvári családi ház hirdetés (47557978)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
24
Már
megnézted
Alapterület: 145 m2
Telekterület: 3680 m2
Szobaszám: 3
Jász-Nagykun-Szolnok vármegye. Eladásra kínálok Tiszaföldváron, központhoz közeli helyen egy 3 szobás, 145nm-es kertes családi ...
19 500 000 HUF
134 482 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Katymári családi ház hirdetés (34541346)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
20
Már
megnézted
Alapterület: 145 m2
Telekterület: 2464 m2
Szobaszám: 3
Bács-Kiskun megye Katymár, 145 nm-es, azonnal birtokba vehető családi ház eladó. a vegyes falazatú ingatlanban található három ...
8 600 000 HUF
59 310 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Tótkomlósi családi ház hirdetés (34399932)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
7
Már
megnézted
Alapterület: 189 m2
Telekterület: 903 m2
Szobaszám: 3
Családi ház eladó Tótkomlóson frekventált helyen. 200 M-en belül busz vonat, bölcsöde ovoda, iskóla. Közelben bolt. Ingatlan 7...
25 000 000 HUF
132 275 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Tiszavasvári családi ház hirdetés (42373972)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
22
Már
megnézted
Alapterület: 107 m2
Telekterület: 501 m2
Szobaszám: 5
Megvételre kínálok Tiszavasváriban egy 107 nm-es, téglából épült családi házat. Az épületben 3+ félszoba, nappali +étkező, kony...
19 990 000 HUF
186 822 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Dombrádi családi ház hirdetés (77414863)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
18
Már
megnézted
Alapterület: 70 m2
Telekterület: 1948 m2
Szobaszám: 2+ 1 fél
Megvételre kínálok Dombrád csendes utcájában, egy 70 nm-es, téglából épült, beton alappal, cseréppel fedett, szigetelt családi ...
8 490 000 HUF
121 285 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Dombrádi családi ház hirdetés (78946473)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
19
Már
megnézted
Alapterület: 60 m2
Telekterület: 800 m2
Szobaszám: 3
Kis családi ház eladó a dombrádi Tiszapart közelében. Megvételre kínálok Dombrád csendes utcájában egy 1992-ben téglából épült ...
10 500 000 HUF
175 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Dombrádi családi ház hirdetés (59722394)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
18
Már
megnézted
Alapterület: 70 m2
Telekterület: 1948 m2
Szobaszám: 2+ 1 fél
8 490 000 HUF
121 285 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Derekegyházi családi ház hirdetés (33347563)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
27
Már
megnézted
Alapterület: 98 m2
Telekterület: 1438 m2
Szobaszám: 3+ 1 fél
Kizárólag az OTP Ingatlanpont kínálatában! Eladásra kínálunk Csongrád-Csanád vármegyében, Derekegyházán egy jó adottságokkal re...
16 000 000 HUF
163 265 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Gádorosi családi ház hirdetés (51837691)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
25
Már
megnézted
Alapterület: 100 m2
Telekterület: 1052 m2
Szobaszám: 3
Egyedi Befektetési Ajánlat! Vegye meg most! Kockázatmentes, és jövedelmező! Családi Ház eladó! ! ! Visszabérlési ajánlattal! Bé...
30 000 000 HUF
300 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Tiszaalpári családi ház hirdetés (86453724)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 49 m2
Telekterület: 584 m2
Szobaszám: 2
Két szobás, különportás, jó állapotú családi házat kínálok eladásra Tiszaalpár központjában, jól megközelíthető helyen. Az 584 ...
24 000 000 HUF
489 795 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Kecskeméti családi ház hirdetés (65453378)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 40 m2
Telekterület: 148 m2
Szobaszám: 1
Hangulatos családi ház eladó Kecskeméten, a Muszály vendéglő közelében! Csendes, barátságos környezetben kínálunk megvételre ...
28 900 000 HUF
722 500 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Nyékládházai családi ház hirdetés (84598462)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma