Eladó ház 30 millióig (9539 friss hirdetés)
REGISZTRÁCIÓ

Eladó ház 30 millióig

rétköz vagyonértékelő banner
Összes találat: 9 539 db
Eladó Tunyogmatolcsi családi ház hirdetés (99764379)
6 napja a megveszLAK-on
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 65 m2
Telekterület: 681 m2
Szobaszám: 2
Eladó családi ház Tunyogmatolcson, a Szamos folyó közelében! Eladásra kínálunk egy barátságos családi házat Tunyogmatolcs szí...
23 400 000 HUF
360 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Kocsordi családi ház hirdetés (85136844)
6 napja a megveszLAK-on
képek száma
23
Már
megnézted
Alapterület: 64 m2
Telekterület: 764 m2
Szobaszám: 2
Lehetőségek tárháza KOCSORDON Mátészalkától mindössze néhány kilométerre, Kocsord csendes, nyugodt utcájában eladásra kínálunk ...
11 000 000 HUF
171 875 Ft / m2
🚀 Egyszerű, gyors, felhasználóbarát hirdetésfeladás
Eladó Mándi családi ház hirdetés (63345348)
6 napja a megveszLAK-on
képek száma
21
Már
megnézted
Alapterület: 38 m2
Telekterület: 6303 m2
Szobaszám: 1+ 1 fél
Eladó Mánd szívében a nyugalom szigete 6303nm -en! Ha Ön nagyvárosban éli a modern ember rohanó életét, és szeretne egy kicsi...
8 500 000 HUF
223 684 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Kömörői családi ház hirdetés (33384723)
6 napja a megveszLAK-on
képek száma
14
Már
megnézted
Alapterület: 93 m2
Telekterület: 3093 m2
Szobaszám: 2+ 1 fél
Szabolcs Szatmár Bereg megye csendes részén, Kömörő főutcáján kínáljuk eladásra ezt a 2+1 szobás, felújítandó családi házat, me...
13 000 000 HUF
139 784 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Tákosi családi ház hirdetés (74329732)
6 napja a megveszLAK-on
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 84 m2
Telekterület: 3984 m2
Szobaszám: 3
Ne maradjon le róla! Tákoson, kiváló elhelyezkedéssel a buszmegállótól pár lépésre, mégis nyugodt környezetben eladó egy 2001-b...
20 000 000 HUF
238 095 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Fehérgyarmati családi ház hirdetés (83763936)
6 napja a megveszLAK-on
képek száma
21
Már
megnézted
Alapterület: 79 m2
Telekterület: 1452 m2
Szobaszám: 3
Lehetőségek tárháza Fehérgyarmat egyik csendes utcájában. Nagy lehetőség saját otthon kialakítására! Fehérgyarmaton eladásra ...
25 800 000 HUF
326 582 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Fehérgyarmati családi ház hirdetés (54242586)
6 napja a megveszLAK-on
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 105 m2
Telekterület: 105 m2
Szobaszám: 2
Eladó? Fehérgyarmat főutcáján lakás + külön üzlethelyiség egyben! Kivételes lehetőség befektetőknek, vállalkozóknak, vagy azo...
26 000 000 HUF
247 619 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Tarpai családi ház hirdetés (92343994)
6 napja a megveszLAK-on
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 79 m2
Telekterület: 485 m2
Szobaszám: 2
A kurucok, , Földjén a főutcán Eladó egy 79, 5 nm-es, pár éve belső felújitáson átesett családi ház, ahol a tágas, egylégterű k...
30 000 000 HUF
379 746 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Tunyogmatolcsi családi ház hirdetés (74439667)
6 napja a megveszLAK-on
képek száma
28
Már
megnézted
Alapterület: 120 m2
Telekterület: 2200 m2
Szobaszám: 3
Eladó Tunyogmatolcs egyik csendes, nyugodt utcájában egy kb. : 1979-Ben épült családi ház. Az ingatlan kb. : 120 Nm, tartozik ...
26 000 000 HUF
216 666 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Tiszakóródi családi ház hirdetés (77253733)
6 napja a megveszLAK-on
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 185 m2
Telekterület: 1981 m2
Szobaszám: 5
Otthon, ahol a jelen biztonsága és a jövő értéke találkozik Tiszakóród legjobb UTCÁJÁBAN Vannak házak, amelyek egyszerűen lakó...
26 700 000 HUF
144 324 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Fehérgyarmati családi ház hirdetés (77922388)
6 napja a megveszLAK-on
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: 56 m2
Telekterület: 1083 m2
Szobaszám: 2
Fehérgyarmat főutcáján eladó 2 szobás családi ház? 1083? Nm telek, felújítás alatt álló fürdőszoba, meleg otthon! Fehérgyarma...
26 500 000 HUF
473 214 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Vajai családi ház hirdetés (43653415)
6 napja a megveszLAK-on
képek száma
29
Már
megnézted
Alapterület: 105 m2
Telekterület: 1419 m2
Szobaszám: 2+ 1 fél
Megjelent Vaja legjobb vétele ilyen ár/érték nincs még egy! Ha eddig csak nézegettél most kell lépned. Ez nem egy átlagos ház...
11 900 000 HUF
113 333 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Csegöldi családi ház hirdetés (94749774)
6 napja a megveszLAK-on
képek száma
24
Már
megnézted
Alapterület: 149 m2
Telekterület: 3445 m2
Szobaszám: 2+ 2 fél
Eladó a Román határhoz közel 149 nm-es családi ház Csegöldön, gyönyörű környezetben! Fehérgyarmattól 18 km-re, míg a román hat...
24 000 000 HUF
161 073 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Mátészalkai családi ház hirdetés (47446555)
6 napja a megveszLAK-on
képek száma
22
Már
megnézted
Alapterület: 54 m2
Telekterület: 318 m2
Szobaszám: 1
Eladó Mátészalkán a fények városában a belső tereket illetően teljes körűen felújított, 54 nm- es + nagy nyári konyhás azonnal ...
26 300 000 HUF
487 037 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Csengeri családi ház hirdetés (87437384)
6 napja a megveszLAK-on
képek száma
21
Már
megnézted
Alapterület: 83 m2
Telekterület: 1253 m2
Szobaszám: 3
Eladó egy tágas családi ház melléképületekkel, dupla garázzsal és rengeteg lehetőséggel! Eladó egy masszív szerkezetű, kívülről...
25 000 000 HUF
301 204 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Kisszekeresi családi ház hirdetés (46594365)
6 napja a megveszLAK-on
képek száma
16
Már
megnézted
Alapterület: 72 m2
Telekterület: 1016 m2
Szobaszám: 1+ 1 fél
Óriási lehetőség Kisszekeresen! Eladásra kínálunk Kisszekeres csendes utcájában, rendezett szomszédságban egy 2 szobás, felújí...
8 700 000 HUF
120 833 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Csengeri családi ház hirdetés (37733433)
6 napja a megveszLAK-on
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 122 m2
Telekterület: 5100 m2
Szobaszám: 4
Eladó egy hangulatos, L-alakú tégla alapozású vályogház, amely azonnal költözhető és teljes berendezéssel együtt várja új tulaj...
20 500 000 HUF
168 032 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Ópályi családi ház hirdetés (34352684)
6 napja a megveszLAK-on
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 101 m2
Telekterület: 7395 m2
Szobaszám: 3
Mátészalka közelében, Ópályi nyugodt, csendes környezetében várja új tulajdonosát ez a lehetőségekkel teli otthon. ELADÁSRA kí...
23 000 000 HUF
227 722 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Nagykállói családi ház hirdetés (68373947)
6 napja a megveszLAK-on
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: 65 m2
Telekterület: 435 m2
Szobaszám: 2
Eladó felújított családi ház Nagykálló csendes részén! Nagykállóban kínálunk megvételre egy 65 nm-es, kiváló állapotú, amerik...
16 000 000 HUF
246 153 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Kölcsei családi ház hirdetés (56653631)
6 napja a megveszLAK-on
képek száma
16
Már
megnézted
Alapterület: 56 m2
Telekterület: 2247 m2
Szobaszám: 1+ 2 fél
Alacsony rezsi, teljes nyugalom? Eladó 56 nm-es családi ház Kölcsén! Leírás: Eladásra kínálunk egy kiváló adottságokkal rendel...
11 900 000 HUF
212 500 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
hirdetésfigyelő
Nem találtál most kedvedre való eladó házat?
Túl sok a találat. Szűkítsd a keresést.
© megveszLAK.hu - Az egyszerűen jó ingatlan hirdetési oldal