Eladó ház 30 millióig (9569 friss hirdetés)
REGISZTRÁCIÓ

Eladó ház 30 millióig

rétköz vagyonértékelő banner
Összes találat: 9 569 db
Eladó Hévízgyörki családi ház hirdetés (76824852)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 82 m2
Telekterület: 350 m2
Szobaszám: 2
Eladó felújítandó családi ház Hévízgyörk rendezett részén, az Újtelepi városrészen! Hévízgyörkön, csendes, aszfaltos utcában ...
18 500 000 HUF
225 609 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Nádudvari családi ház hirdetés (99262797)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
18
Már
megnézted
Alapterület: 90 m2
Telekterület: 1111 m2
Szobaszám: 3
Otthon Start Hitelprogram! Hajdú-Bihar vármegye, Nádudvar településen megvételre kínálok egy 90nm alapterületű, három szobás cs...
25 000 000 HUF
277 777 Ft / m2
🚀 Egyszerű, gyors, felhasználóbarát hirdetésfeladás
Eladó Hajdúhadházi családi ház hirdetés (25929247)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
9
Már
megnézted
Alapterület: 50 m2
Telekterület: 1600 m2
Szobaszám: 2
Hajdúhadház, Árpád utcán eladó egy 2 szoba konyhás, 54 m2 családi ház. A ház belül folyamatosan lett felújítva, legutóbb a für...
17 000 000 HUF
340 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Vámospércsi családi ház hirdetés (48219652)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
9
Már
megnézted
Alapterület: 80 m2
Telekterület: 4095 m2
Szobaszám: 2
Az ingatlan teher és permentes. 3. Családoknak, otthonbővítőknek: Tágasabb otthon, biztonságos feltételekkel? Szeptembertől 3%...
25 900 000 HUF
323 750 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Tiszavasvári családi ház hirdetés (33325442)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
19
Már
megnézted
Alapterület: 120 m2
Telekterület: 1062 m2
Szobaszám: 2+ 1 fél
Tiszavasváriban jó állapotú családi ház eladó! Belvárosi csendes, környezetben kínálunk megvételre egy 120 m2 lakóingatlant. 1...
23 900 000 HUF
199 166 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Ambrózfalvai családi ház hirdetés (93794374)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
18
Már
megnézted
Alapterület: 83 m2
Telekterület: 3940 m2
Szobaszám: 2+ 1 fél
Csongrád-Csanád vármegye keleti határán, Ambrózfalván, 83 nm-es hangulatos kemencés ház eladó! Az ingatlan, a település közpon...
9 990 000 HUF
120 361 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Pécsi családi ház hirdetés (93843256)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
18
Már
megnézted
Alapterület: 29 m2
Telekterület: 200 m2
Szobaszám: 1
Pécsen, a Mohácsi úton a volt Szeszgyár közelében garzonlakás eladó! Udvari elrendezésű, téglából épült, teljesen fel lett újí...
25 000 000 HUF
862 068 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Pécsi családi ház hirdetés (39987433)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
18
Már
megnézted
Alapterület: 29 m2
Telekterület: 200 m2
Szobaszám: 1
25 000 000 HUF
862 068 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Vindornyalaki családi ház hirdetés (93557362)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
14
Már
megnézted
Alapterület: 68 m2
Telekterület: 663 m2
Szobaszám: 2
Eladó szerkezetkész családi ház Vindornyalakon, szabadon alakítható belső térrel. Vindornyalakon, a Balaton-felvidék peremén,...
22 900 000 HUF
336 764 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Sásdi családi ház hirdetés (48773252)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 67 m2
Telekterület: 1418 m2
Szobaszám: 2
Baranya vármegye, Sásd Településen 67 nm családi ház eladó. a lakóház szerkezete tégla. Az épület 2 szoba, konyha, étkező, kamr...
17 000 000 HUF
253 731 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Mezőkövesdi családi ház hirdetés (45797347)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
9
Már
megnézted
Alapterület: 50 m2
Telekterület: 400 m2
Szobaszám: 2
Igényesen felújított családi ház eladó Mezőkövesd csendes, frekventált részén - alacsony fenntartás, kiváló elhelyezkedés! Me...
20 499 999 HUF
409 999 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Dédestapolcsányi családi ház hirdetés (33929793)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
21
Már
megnézted
Alapterület: 56 m2
Telekterület: 1336 m2
Szobaszám: 1
Dédestapolcsányban, a Kastély-oldal részen, kertvárosias környezetben eladó közös helyrajzi számon két családi ház 1336 nm-es, ...
8 000 000 HUF
142 857 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Mecseknádasdi családi ház hirdetés (38344269)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
29
Már
megnézted
Alapterület: 132 m2
Telekterület: 895 m2
Szobaszám: 6
Mecseknádasd örökpanorámája a megvilágított kálvária dombbal, és a templommal várja Önt! Ha jó állapotú, azonnal beköltözhető...
119 000 HUF
901 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Sárosdi családi ház hirdetés (25427142)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: 86 m2
Telekterület: 1034 m2
Szobaszám: 3
Sárosd csendes részén összkomfortos, 80 nm-es családi ház eladó, 1034 nm-es telken. -Helyiségei: nappali, 2 szoba, előtér, ko...
21 000 000 HUF
244 186 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Rakamazi családi ház hirdetés (41895973)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
29
Már
megnézted
Alapterület: 91 m2
Telekterület: 1500 m2
Szobaszám: 3
Családi ház eladó Rakamazon Megvételre kínálok Rakamazon egy téglából és vályogból épült cseréppel fedett családi házat. a 91 m...
17 500 000 HUF
192 307 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Kisvarsányi családi ház hirdetés (35389724)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
25
Már
megnézted
Alapterület: 101 m2
Telekterület: 2062 m2
Szobaszám: 3
Eladó ház Kisvarsányban Tökéletes otthon csendes környezetben! Kínálatunkban szereplő ingatlan Kisvarsányban, egy nyugodt, csal...
13 500 000 HUF
133 663 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Döbröközi családi ház hirdetés (13359393)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 123 m2
Telekterület: 1200 m2
Szobaszám: 4
Az Openhouse Kaposvár Ingatlaniroda kínálatában eladó a #168412 hivatkozási számú döbröközi családi ház. Döbrököz csendes utc...
12 900 000 HUF
104 878 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Nádudvari családi ház hirdetés (93358272)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 80 m2
Telekterület: 938 m2
Szobaszám: 2
Eladásra kínálunk Nádudvar nyugodt, csendes területén 982m2 telket, amelyen 80m2 bontásra szoruló családi ház található! Debr...
10 000 000 HUF
125 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Kiskunfélegyházai házrész hirdetés (72872547)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
9
Már
megnézted
Alapterület: 117 m2
Telekterület: 391 m2
Szobaszám: 3+ 1 fél
Bács-Kiskun megye, Kiskunfélegyháza városközpontjához közeli utcafronti házrész eladó! a 117 nm-es ingatlan a város központban ...
29 500 000 HUF
252 136 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Ambrózfalvai családi ház hirdetés (37684959)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
28
Már
megnézted
Alapterület: 83 m2
Telekterület: 3940 m2
Szobaszám: 2+ 1 fél
Ambrózfalván, Csongrád-Csanád vármegye kisközségében jó állapotú, 83 nm-es ház eladó. A vegyes falazatú, karbantartott ingatla...
9 990 000 HUF
120 361 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
hirdetésfigyelő
Nem találtál most kedvedre való eladó házat?
Túl sok a találat. Szűkítsd a keresést.
© megveszLAK.hu - Az egyszerűen jó ingatlan hirdetési oldal