Eladó ház 30 millióig (9539 friss hirdetés)
REGISZTRÁCIÓ

Eladó ház 30 millióig

rétköz vagyonértékelő banner
Összes találat: 9 539 db
Eladó Gyulaházai családi ház hirdetés (79378326)
7 napja a megveszLAK-on
képek száma
19
Már
megnézted
Alapterület: 90 m2
Telekterület: 874 m2
Szobaszám: 2
Eladó üzlethelyiség - családi ház Gyulaháza központjában. A 80 m2-es ingatlan 1970-ben épült vályog falazattal, a tetőn cseré...
16 000 000 HUF
177 777 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
élő (live) videós bemutatás Eladó Nyírmadai családi ház hirdetés (56142237)
7 napja a megveszLAK-on
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 130 m2
Telekterület: 2651 m2
Szobaszám: 3
Eladó 3 szobás, 120 m2-es családi ház Nyírmada északi részén! Az épület 1986-ban épült, beton alapra, tufa és tégla falazatta...
30 000 000 HUF
230 769 Ft / m2
🚀 Egyszerű, gyors, felhasználóbarát hirdetésfeladás
élő (live) videós bemutatás Eladó Gyulaházai családi ház hirdetés (53643933)
7 napja a megveszLAK-on
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 50 m2
Telekterület: 1279 m2
Szobaszám: 2
Eladó családi ház Gyulaházán csendes, nyugodt környezetben! Gyulaháza egyik csendes utcájában eladóvá vált egy 50 m2 tégla épí...
14 000 000 HUF
280 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
élő (live) videós bemutatás Eladó Mátészalkai családi ház hirdetés (31375941)
7 napja a megveszLAK-on
képek száma
22
Már
megnézted
Alapterület: 54 m2
Telekterület: 318 m2
Szobaszám: 1
Eladó Mátészalkán a fények városában a belső tereket illetően teljes körűen felújított, 54 nm- es + nagy nyári konyhás azonnal ...
26 300 000 HUF
487 037 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Kisvárdai családi ház hirdetés (63472588)
7 napja a megveszLAK-on
képek száma
19
Már
megnézted
Alapterület: 63 m2
Telekterület: 991 m2
Szobaszám: 2
Eladó felújítandó családi ház Kisvárdán, főút közeli környezetben! Kisvárda kedvelt, jól megközelíthető részén eladó egy 1970-...
27 500 000 HUF
436 507 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
élő (live) videós bemutatás Eladó Ópályi családi ház hirdetés (75523349)
7 napja a megveszLAK-on
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 101 m2
Telekterület: 7395 m2
Szobaszám: 3
Mátészalka közelében, Ópályi nyugodt, csendes környezetében várja új tulajdonosát ez a lehetőségekkel teli otthon. ELADÁSRA kí...
23 000 000 HUF
227 722 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
élő (live) videós bemutatás Eladó Tákosi családi ház hirdetés (78537458)
7 napja a megveszLAK-on
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 84 m2
Telekterület: 3984 m2
Szobaszám: 3
Ne maradjon le róla! Tákoson, kiváló elhelyezkedéssel a buszmegállótól pár lépésre, mégis nyugodt környezetben eladó egy 2001-b...
20 000 000 HUF
238 095 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Borgátai családi ház hirdetés (99863894)
7 napja a megveszLAK-on
képek száma
20
Már
megnézted
Alapterület: 77 m2
Telekterület: 2311 m2
Szobaszám: 3
Elhelyezkedése: Belterület Tájolása: Nyugati tájolású Állapota: Használt - felújítandó Komfort besorolása: Komfort nélküli Épít...
13 900 000 HUF
180 519 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Pusztavámi családi ház hirdetés (37786834)
7 napja a megveszLAK-on
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: 49 m2
Telekterület: 110 m2
Szobaszám: 2
Szeretnél végre egy olyan otthont, ahol nem kell a falakból kijövő régi vezetékekkel bajlódnod, és ahol a reggeli kávédat a saj...
26 990 000 HUF
550 816 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Siroki családi ház hirdetés (34854498)
7 napja a megveszLAK-on
képek száma
17
Már
megnézted
Alapterület: 113 m2
Telekterület: 975 m2
Szobaszám: 3
Friss levegő, csendes környezet, csodás panoráma a mátrában! Heves vármegye, Sirok településén eladásra kínálok egy 113 nm-es, ...
19 900 000 HUF
176 106 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Tápiószőlősi családi ház hirdetés (74735628)
7 napja a megveszLAK-on
képek száma
22
Már
megnézted
Alapterület: 100 m2
Telekterület: 1813 m2
Szobaszám: 3
Kivételes lehetőség Tápiószőlősön, Pest vármegye szívében! Kiváló állapotú, vályog tégla falazatú, 2 szoba-nappalis családi ház...
29 800 000 HUF
298 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Bocskaikerti családi ház hirdetés (34437647)
7 napja a megveszLAK-on
képek száma
7
Már
megnézted
Alapterület: 32 m2
Telekterület: 1640 m2
Szobaszám: 1
Debrecen vonzáskörzetében, Bocskaikertben eladó egy jól megközelíthető, egy szobás 24 nm-es zártkerti ingatlan, 1640 nm-es tel...
16 900 000 HUF
528 125 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Tibolddaróci családi ház hirdetés (68229483)
7 napja a megveszLAK-on
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 100 m2
Telekterület: 2079 m2
Szobaszám: 2
A Bükk hegység lábánál, gyönyörű környezetben, Tibolddarócon csendes utcában eladó egy két szobás családi ház. A házban a két ...
16 000 000 HUF
160 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Borsodszentgyörgyi családi ház hirdetés (44674253)
7 napja a megveszLAK-on
képek száma
9
Már
megnézted
Alapterület: 170 m2
Telekterület: 1100 m2
Szobaszám: 6
Eladásra kínálok, Borsodszentgyörgyön tiszta csendes kis faluban, egy 170 négyzetméteres átlagos állapotú, családi házat, ami r...
13 000 000 HUF
76 470 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Sajógalgóci családi ház hirdetés (39913639)
7 napja a megveszLAK-on
képek száma
19
Már
megnézted
Alapterület: 224 m2
Telekterület: 446 m2
Szobaszám: 5
Kedves Érdeklődők! Felkeltette az érdeklődésüket egy igazi kincs Sajógalgócon! Ez a tágas, 170 nm-es, 5 szobás, 2 fürdőszobás, ...
18 100 000 HUF
80 803 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Keleméri családi ház hirdetés (23246384)
7 napja a megveszLAK-on
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: 110 m2
Telekterület: 970 m2
Szobaszám: 3
Családok figyelem! Ha egy békés, hegyvidéki helyen szeretnétek otthonra lelni, akkor ez az ingatlan tökéletes választás lehet s...
8 900 000 HUF
80 909 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Upponyi családi ház hirdetés (53549361)
7 napja a megveszLAK-on
képek száma
24
Már
megnézted
Alapterület: 76 m2
Telekterület: 840 m2
Szobaszám: 2
A lázbérci-tó szomszédságában Upponyban, gyönyörű környezetben található ez a kedves ház, melyet most eladásra kínálunk. Az in...
16 900 000 HUF
222 368 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Mezőcsáti családi ház hirdetés (27275361)
7 napja a megveszLAK-on
képek száma
29
Már
megnézted
Alapterület: 180 m2
Telekterület: 550 m2
Szobaszám: 4
Fedezze fel ezt a kivételes lehetőséget, amely ideális választás lehet azok számára, akik saját otthonra vagy befektetési célú ...
22 000 000 HUF
122 222 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Csokvaományi családi ház hirdetés (77393433)
7 napja a megveszLAK-on
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 200 m2
Telekterület: 2000 m2
Szobaszám: 3
Csokvaomány csendes, idilli környezetében kínálunk eladásra egy 160 négyzetméteres, felújítandó családi házat, amely ideális vá...
10 500 000 HUF
52 500 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Ózdi ikerház hirdetés (34344123)
7 napja a megveszLAK-on
képek száma