Eladó ház 30 millióig (9570 friss hirdetés)
REGISZTRÁCIÓ

Eladó ház 30 millióig

rétköz vagyonértékelő banner
Összes találat: 9 570 db
Eladó Sátoraljaújhelyi családi ház hirdetés (49934642)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
5
Már
megnézted
Alapterület: 87 m2
Telekterület: 300 m2
Szobaszám: 2
Eladó felújítás alatt álló családi ház Sátoraljaújhelyen, külön udvarral! Sátoraljaújhelyen  Pennyhez közeli részen, zsákutcá...
16 500 000 HUF
189 655 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Sátoraljaújhelyi családi ház hirdetés (83318379)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
9
Már
megnézted
Alapterület: 110 m2
Telekterület: 568 m2
Szobaszám: n/a
Sátoraljaújhely frekventált részén kínálunk megvételre egy különleges karakterű, tágas belső terekkel rendelkező ingatlant. a h...
26 000 000 HUF
236 363 Ft / m2
🚀 Egyszerű, gyors, felhasználóbarát hirdetésfeladás
Eladó Sátoraljaújhelyi családi ház hirdetés (33233952)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
7
Már
megnézted
Alapterület: 85 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Eladó felújított kétszobás ingatlan Sátoraljaújhelyen! Sátoraljaújhely központi, mégis nyugodt részén eladó egy felújított, k...
28 000 000 HUF
329 411 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Alsóberecki családi ház hirdetés (24634342)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
1
Már
megnézted
Alapterület: 32 m2
Telekterület: 2093 m2
Szobaszám: 1
Alsóbereckiben eladásra kínálok egy vályogból épült, cseréptetős családi házat, amely egy 2093 négyzetméteres telken helyezkedi...
5 800 000 HUF
181 250 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Sárospataki családi ház hirdetés (49687527)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 109 m2
Telekterület: 1750 m2
Szobaszám: 3
Eladásra kínálok Sárospatakon  családi házat. Első ránézésésre csak a sok munkát látja a kereső, de ha végig gondoljuk az ing...
22 000 000 HUF
201 834 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Sátoraljaújhelyi családi ház hirdetés (45223147)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
4
Már
megnézted
Alapterület: 300 m2
Telekterület: 728 m2
Szobaszám: n/a
Eladásra kínálok Sátoraljaújhelyen, egy nagyon jó hangulatú, két utcából megközelíthető telken elhelyezkedő családi házat. Sa...
12 000 000 HUF
40 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Sátoraljaújhelyi családi ház hirdetés (58533774)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 161 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 5
Eladásra kínálok egy 161 nm területű 3 lakásból álló ingatlant aminek az értékesítése egyben fog történni, ezért akár családi h...
23 000 000 HUF
142 857 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Csatkai ikerház hirdetés (13449897)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
16
Már
megnézted
Alapterület: 80 m2
Telekterület: 492 m2
Szobaszám: 3
Az eladó ikerház egy csendes kis faluban, Csatkán található. Az 1980-as évek körül épült kőből illetve téglából, nagyon masszív...
25 000 000 HUF
312 500 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Kisbéri családi ház hirdetés (25727443)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
9
Már
megnézted
Alapterület: 68 m2
Telekterület: 837 m2
Szobaszám: 3
A Kisbéri eladó családi ház alapterülete 68 nm, a hozzá tartozó telek területe pedig 837 nm, mely füvesített. Az eladó család...
24 900 000 HUF
366 176 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Kunpeszéri családi ház hirdetés (36391263)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 50 m2
Telekterület: 875 m2
Szobaszám: 2+ 1 fél
Kunpeszéren a dunavögyi főcstorna közelében lakható kis ház ELADÓ! A házban a villanyvezeték 2023-ban lett rézvezetékre cseré...
12 000 000 HUF
240 000 Ft / m2
drágább lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Debreceni családi ház hirdetés (22469911)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 36 m2
Telekterület: 821 m2
Szobaszám: 2+ 1 fél
Debrecen Halápi zártkertben, panoráma úttól 3percre tégla falazatú stabil 36nm kisház 821nm telken eladó! Főúttól 800-900m esős...
8 000 000 HUF
222 222 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Tömörkényi családi ház hirdetés (27348632)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 80 m2
Telekterület: 1055 m2
Szobaszám: 2
Csak az OTP Ingatlanpontnál! Csongrád-Csanád vármegyében Tömörkény egyik közkedvelt központi utcájában előkertes kis családi há...
8 000 000 HUF
100 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Törökszentmiklósi családi ház hirdetés (43563594)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: 85 m2
Telekterület: 1023 m2
Szobaszám: n/a
Törökszentmiklóson eladásra kínálok egy 85 nm-es, 1+2 félszobás, vegyes falazatú családi házat. Jellemzői: -2024-ben felújít...
18 990 000 HUF
223 411 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Szegvári családi ház hirdetés (67663843)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
20
Már
megnézted
Alapterület: 90 m2
Telekterület: 1015 m2
Szobaszám: 3+ 1 fél
Egy panel lakás áráért! Keresi új tulajdonosát❤️Szegvár, Tiszai u 1/b alatt eladó családi ház, nagy kertel. 1114Nm kert. 4 Szob...
24 500 000 HUF
272 222 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Kiskunfélegyházai családi ház hirdetés (48571469)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 90 m2
Telekterület: 364 m2
Szobaszám: 3
Eladó Kiskunfélegyházán két különálló épületből álló praktikus kialakítású családi ház, a városnak jól megközelíthető nyugodt r...
25 500 000 HUF
283 333 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Szegedi családi ház hirdetés (14736845)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 36 m2
Telekterület: 179 m2
Szobaszám: 2
Hangulatos üdülő Szeged-Tápén – gondozott telek, tágas tetőtéri szoba, pihenésre tervezve Eladó egy kiváló állapotú, szerethet...
27 500 000 HUF
763 888 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Nádudvari családi ház hirdetés (38871977)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
18
Már
megnézted
Alapterület: 69 m2
Telekterület: 1209 m2
Szobaszám: 2
Új tulajdonosát keresi Hajdú-Bihar Vármegyében, Nádudvar csendes részén egy 69, 5 nm-es, 1960 években épült vályog építésű, fel...
8 950 000 HUF
129 710 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Sárrétudvari családi ház hirdetés (43224424)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma