Eladó ház 30 millióig (9571 friss hirdetés)
REGISZTRÁCIÓ

Eladó ház 30 millióig

rétköz vagyonértékelő banner
Összes találat: 9 571 db
Eladó Létavértesi családi ház hirdetés (12461559)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
9
Már
megnézted
Alapterület: 89 m2
Telekterület: 770 m2
Szobaszám: 3
Létavértes központjában, 3 szobás, étkező-konyhás, 89nm-es családi ház, 770 nm-es telken, különálló garázzsal eladó! Jellemző...
25 000 000 HUF
280 898 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Nádudvari családi ház hirdetés (46575367)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 80 m2
Telekterület: 1518 m2
Szobaszám: 2
Eladó Nádudvar frekventált, mégis csendes környékén egy 73 m2-es, nappali + 2 hálószobás családi ház 1518 m2-es telken. Ez az...
16 000 000 HUF
200 000 Ft / m2
🚀 Egyszerű, gyors, felhasználóbarát hirdetésfeladás
Eladó Mesztegnyői családi ház hirdetés (63366933)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
24
Már
megnézted
Alapterület: 90 m2
Telekterület: 1300 m2
Szobaszám: 3+ 1 fél
1. Magyar leírás Mesztegnyő területén található ez a jó állapotú, téglaépítésű családi ház, amely csendes környezetben helyezk...
23 500 000 HUF
261 111 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Ötvöskónyi családi ház hirdetés (29193739)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
27
Már
megnézted
Alapterület: 86 m2
Telekterület: 2933 m2
Szobaszám: 3
Az Openhouse Kaposvár Ingatlaniroda kínálatában eladó a #174689 hivatkozási számú ötvöskónyi családi ház. Valósítsd meg új ot...
7 900 000 HUF
91 860 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Nyíregyházai családi ház hirdetés (42339384)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 63 m2
Telekterület: 1500 m2
Szobaszám: 3
Megvételre kínálok Nyíregyházán egy 63 nm-es vegyes falazatú, 2 szoba, nappali, konyha+ebédlő, fürdő+wc, előtér elosztású csalá...
28 490 000 HUF
452 222 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Dombrádi családi ház hirdetés (24419837)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
27
Már
megnézted
Alapterület: 70 m2
Telekterület: 2269 m2
Szobaszám: 2
Megvételre kínálok Dombrádon egy vályogból épült, palával fedett családi házat. a 70 m2en helyet kapott 2 szoba, konyha étkező,...
6 500 000 HUF
92 857 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Ibrányi családi ház hirdetés (29724324)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: 50 m2
Telekterület: 1262 m2
Szobaszám: 2
Megvételre kínálok Ibrányban a Nagy Imre utcában egy felújítandó 50 nm-es vályogból épült családi házat. Az ingatlanban 2 szoba...
7 990 000 HUF
159 800 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Fehérgyarmati családi ház hirdetés (97476794)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: 69 m2
Telekterület: 1792 m2
Szobaszám: 1
Megvételre kínálok Fehérgyarmaton a 491 számú út közelében, csendes utcájában egy családi házat. A lakó épület felújítása elke...
8 500 000 HUF
123 188 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Nyírbátori családi ház hirdetés (21852478)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
6
Már
megnézted
Alapterület: 160 m2
Telekterület: 885 m2
Szobaszám: 3
Eladó Nyírbátor külső részén 1992-ben szilikátból épült igényes családi ház. A házban található 3 külön bejáratú szoba, 1 nagy...
24 000 000 HUF
150 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Gégényi családi ház hirdetés (77244393)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
17
Már
megnézted
Alapterület: 67 m2
Telekterület: 2240 m2
Szobaszám: 3
Megvételre kínálok Gégényben a Petőfi utcában egy vályogból épült, felújítandó 67 nm-es, 2 szoba, nappali, konyha, kamra, elosz...
5 500 000 HUF
82 089 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Tiszaeszlári családi ház hirdetés (47243774)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
16
Már
megnézted
Alapterület: 120 m2
Telekterület: 2136 m2
Szobaszám: 3
Tiszaeszlár, Rákóczi utcájában, 120 nm-es, 3 szobás, közepes állapotú családi ház 2509 nm-es telken eladó! Jellemzők:- 1982-be...
26 000 000 HUF
216 666 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Balkányi családi ház hirdetés (57742798)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 50 m2
Telekterület: 1527 m2
Szobaszám: 2
Eladó kis családi ház Balkányban! Megvételre kínálok egy vályogból épült, cseréppel fedett kis családi házat Balkányban. a köze...
17 000 000 HUF
340 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Mezőladányi családi ház hirdetés (62793722)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 140 m2
Telekterület: 2442 m2
Szobaszám: 6
Nagy családnak, vagy két generációnak is alkalmas családi ház eladó Mezőladányban Megvételre kínálok Mezőladányban egy nagy csa...
19 500 000 HUF
139 285 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Hajdúhadházi családi ház hirdetés (57583537)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
16
Már
megnézted
Alapterület: 138 m2
Telekterület: 879 m2
Szobaszám: 3
Megvételre kínálok Hajdúhadházon a Pallagi utcában egy akár kétgenerációnak is kialakítható nagy családi házat. Az 1986-ban tég...
29 000 000 HUF
210 144 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Rakamazi családi ház hirdetés (47243993)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 110 m2
Telekterület: 1209 m2
Szobaszám: 4
Megvételre kínálok Rakamaz fő utcájához közel egy vegyes falazatú ( Bodrogkeresztúri blokk, vályog), cseréppel fedett családi h...
17 900 000 HUF
162 727 Ft / m2
drágább lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Gávavencsellői családi ház hirdetés (47312192)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
21
Már
megnézted
Alapterület: 92 m2
Telekterület: 910 m2
Szobaszám: 4
Megvételre kínálok Gávavencsellőn 90 nm-es, nagyon jó állapotú családi házat. A vegyes falazatú (vályog, tégla), szigetelt épü...
16 500 000 HUF
179 347 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Demecseri családi ház hirdetés (29553859)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
24
Már
megnézted
Alapterület: 109 m2
Telekterület: 3163 m2
Szobaszám: 4
Megvételre kínálok Szabolcs-Szatmár Bereg Vármegyében, Demecserben csendes nyugodt környezetben egy 102 nm-es 4 szoba, konyha, ...
12 990 000 HUF
119 174 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Újdombrádi családi ház hirdetés (29237429)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
25
Már
megnézted
Alapterület: 82 m2
Telekterület: 2695 m2
Szobaszám: 3
Újdombrád központjához közel eladó egy 82 nm-es, nappali+2 szobás, konyha-étkezős felújított családi ház 2 695 nm-es telken! A...
22 900 000 HUF
279 268 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Ajaki családi ház hirdetés (42434734)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
9
Már
megnézted
Alapterület: 65 m2
Telekterület: 1053 m2
Szobaszám: 2
Megvételre kínálok Ajakon egy 65 nm-es, vályogból épült, 2 szoba, konyha, közlekedő, kamra elosztású, teljesen felújítandó csal...
7 990 000 HUF
122 923 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Urai családi ház hirdetés (12627577)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 70 m2
Telekterület: 3645 m2
Szobaszám: 3
Megvételre kínálunk Urán egy 2022-ben felújított családi házat, 3645 m2 méretű telken. Az elektromos vezetékek cserélve lettek,...
16 900 000 HUF
241 428 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
hirdetésfigyelő
Nem találtál most kedvedre való eladó házat?
Túl sok a találat. Szűkítsd a keresést.
© megveszLAK.hu - Az egyszerűen jó ingatlan hirdetési oldal