Eladó ház 30 millióig (9540 friss hirdetés)
REGISZTRÁCIÓ

Eladó ház 30 millióig

rétköz vagyonértékelő banner
Összes találat: 9 540 db
Eladó Gyöngyössolymosi családi ház hirdetés (98927445)
8 napja a megveszLAK-on
képek száma
8
Már
megnézted
Alapterület: 50 m2
Telekterület: 100 m2
Szobaszám: 1
A festői környezetben elhelyezkedő Gyöngyössolymos településen kínálunk megvételre egy 47 m²-es, komfortos házrészt, amely ideá...
13 900 000 HUF
278 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Gyöngyösoroszi családi ház hirdetés (58533546)
8 napja a megveszLAK-on
képek száma
14
Már
megnézted
Alapterület: 110 m2
Telekterület: 907 m2
Szobaszám: 4
Fektess be a jövődbe egy igazán különleges hegyvidéki ingatlanba, amely Gyöngyösoroszi elején, kiváló elhelyezkedéssel eladó cs...
25 000 000 HUF
227 272 Ft / m2
🚀 Egyszerű, gyors, felhasználóbarát hirdetésfeladás
Eladó Gyöngyössolymosi családi ház hirdetés (38649269)
8 napja a megveszLAK-on
képek száma
4
Már
megnézted
Alapterület: 50 m2
Telekterület: 100 m2
Szobaszám: 1
A közkedvelt Gyöngyössolymos településen kínálunk megvételre egy 42 m²-es, komfortos házrészt, amely kiváló választás lehet aká...
9 900 000 HUF
198 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Kunmadarasi családi ház hirdetés (55945847)
8 napja a megveszLAK-on
képek száma
29
Már
megnézted
Alapterület: 120 m2
Telekterület: 944 m2
Szobaszám: 3
Ez az ingatlan hirdetése minden korosztálynak megfelelő, akik saját otthont keresnek. Jász-Nagykun-Szolnok vármegye szívében, ...
13 300 000 HUF
110 833 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Nemesnádudvari családi ház hirdetés (73624442)
8 napja a megveszLAK-on
képek száma
17
Már
megnézted
Alapterület: 96 m2
Telekterület: 270 m2
Szobaszám: 1
Könnyen megközelíthető, hangulatos, karakteres ingatlan igazi ritkaság a környéken: múltidéző építészeti érték, jól átgondolt k...
13 900 000 HUF
144 791 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Borsodnádasdi családi ház hirdetés (83386754)
8 napja a megveszLAK-on
képek száma
16
Már
megnézted
Alapterület: 82 m2
Telekterület: 1161 m2
Szobaszám: 2
A megvételre kínált ingatlan Borsodnádasdon az Alkotmány úton található, a helyi rendőrség épületének szomszédságában. A közel...
10 200 000 HUF
124 390 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Nekézsenyi családi ház hirdetés (54344743)
8 napja a megveszLAK-on
képek száma
24
Már
megnézted
Alapterület: 60 m2
Telekterület: 2000 m2
Szobaszám: 2
Eladásra kínálunk egy teljes körűen felújított, hangulatos otthont a festői Lázbérc településen, ahol a kert végében patak csob...
26 500 000 HUF
441 666 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Jándi családi ház hirdetés (28233444)
8 napja a megveszLAK-on
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 72 m2
Telekterület: 1530 m2
Szobaszám: 4
Eladó családi ház Jándon – tágas telekkel, nyugodt környezetben Jánd csendes, rendezett részén eladó egy 72 m²-es, 2001-ben ép...
27 000 000 HUF
375 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Hernádnémeti családi ház hirdetés (39437235)
8 napja a megveszLAK-on
képek száma
24
Már
megnézted
Alapterület: 83 m2
Telekterület: 2417 m2
Szobaszám: 3
Hernádnémetiben, a Petőfi Sándor utca 66 alatt, régi stílusú családi ház eladó! A ház Miskolctól 15 km-re a Hernád folyó köze...
14 900 000 HUF
179 518 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Sajókápolnai családi ház hirdetés (64967445)
8 napja a megveszLAK-on
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: 90 m2
Telekterület: 1575 m2
Szobaszám: 2+ 1 fél
Eladó családi ház Sajókápolnán – nyugodt környezet, jó adottságokkal! Sajókápolna rendezett, csendes utcájában kínálok megvét...
27 900 000 HUF
310 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Abonyi ikerház hirdetés (73366937)
8 napja a megveszLAK-on
képek száma
14
Már
megnézted
Alapterület: 90 m2
Telekterület: 524 m2
Szobaszám: 3
Pest-megyében, Abony városában, vasút állomáshoz közel, kiváló közlekedéssel 90nm-es ikerház fél eladó! a tégla falazatú ingatl...
26 900 000 HUF
298 888 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Szegedi családi ház hirdetés (93234914)
8 napja a megveszLAK-on
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 33 m2
Telekterület: 720 m2
Szobaszám: 2
Az Openhouse Szeged Ingatlaniroda kínálatában eladó a #180993 hivatkozási számú szegedi családi ház. Eladó Kiskundorozsma-Szi...
28 000 000 HUF
848 484 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Pócsmegyeri családi ház hirdetés (39679166)
8 napja a megveszLAK-on
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 60 m2
Telekterület: 512 m2
Szobaszám: 2
Felújítandó téglaépítésű ház eladó Pócsmegyeren - csendes utcában - jó adottságokkal Eladásra kínálunk egy felújítandó, tégla ...
29 900 000 HUF
498 333 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Gombai családi ház hirdetés (23447461)
8 napja a megveszLAK-on
képek száma
16
Már
megnézted
Alapterület: 20 m2
Telekterület: 140 m2
Szobaszám: 1
Saját kis nyugalomsziget Gombán – hangulatos házikó a horgásztó közelében! Ha elege van a város zajából, és egy valódi feltöl...
23 900 000 HUF
1 195 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Tápiószentmártoni családi ház hirdetés (65288584)
8 napja a megveszLAK-on
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 56 m2
Telekterület: 861 m2
Szobaszám: 1
Eladó 2 szintes, téglából épült ház Tápiószentmárton zártkerti részén – állandó lakhatásra is alkalmas! Tápiószentmárton zárt...
14 990 000 HUF
267 678 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Kókai családi ház hirdetés (39689363)
8 napja a megveszLAK-on
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 114 m2
Telekterület: 31 m2
Szobaszám: 3
Eladó hangulatos présház Kókán! Kókán kínálunk megvételre egy 71 m²-es, tégla építésű présházat, amelyhez két erkély és pince ...
24 900 000 HUF
218 421 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Tóalmási családi ház hirdetés (74996336)
8 napja a megveszLAK-on
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 67 m2
Telekterület: 1610 m2
Szobaszám: 1
Téliesített, azonnal költözhető ingatlan eladó Tóalmáson – kifüggesztés nélkül! Eladó Tóalmás csendes, természetközeli részén ...
24 000 000 HUF
358 208 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Túrkevei családi ház hirdetés (84944486)
8 napja a megveszLAK-on
képek száma
29
Már
megnézted
Alapterület: 148 m2
Telekterület: 626 m2
Szobaszám: 1+ 2 fél
Túrkeve egyik csendes utcájában kínálunk egy olyan otthont, amely nemcsak ház - hanem lehetőség, biztonság és jövő egyben. Tú...
29 000 000 HUF
195 945 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Jászkiséri családi ház hirdetés (33763623)
8 napja a megveszLAK-on
képek száma
24
Már
megnézted
Alapterület: 82 m2
Telekterület: 1069 m2
Szobaszám: 2
Jászkisér egyik legkedveltebb, csendes utcájában, mégis központi elhelyezkedéssel kínálunk megvételre egy 82, 5 nm-es családi h...
7 500 000 HUF
91 463 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Jászkiséri családi ház hirdetés (28445546)
8 napja a megveszLAK-on
képek száma
17
Már
megnézted
Alapterület: 96 m2
Telekterület: 1361 m2
Szobaszám: 2
Jászkisér központjában, mégis egy csendes, nyugodt utcában kínálunk megvételre egy 96 nm-es családi házat, amely egy tágas, 136...
8 500 000 HUF
88 541 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
hirdetésfigyelő
Nem találtál most kedvedre való eladó házat?
Túl sok a találat. Szűkítsd a keresést.
© megveszLAK.hu - Az egyszerűen jó ingatlan hirdetési oldal