Eladó ház 30 millióig (9537 friss hirdetés)
REGISZTRÁCIÓ

Eladó ház 30 millióig

rétköz vagyonértékelő banner
Összes találat: 9 537 db
Eladó Faddi családi ház hirdetés (88597475)
10 napja a megveszLAK-on
képek száma
3
Már
megnézted
Alapterület: 77 m2
Telekterület: 726 m2
Szobaszám: 3
Fadd egyik csendes, rendezett utcájában kínálunk megvételre egy önálló helyrajzi számon szereplő, 77 m2-es családi házat/ikerhá...
17 995 000 HUF
233 701 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Dunafalvai családi ház hirdetés (93234328)
10 napja a megveszLAK-on
képek száma
19
Már
megnézted
Alapterület: 106 m2
Telekterület: 699 m2
Szobaszám: 3
Dunafalván 3 szobás 106 m2-es jó állapotú családi ház 700 m2-es telekkel eladó. Az ingatlan festői környezetben helyezkedik el ...
14 900 000 HUF
140 566 Ft / m2
🚀 Egyszerű, gyors, felhasználóbarát hirdetésfeladás
Eladó Mánfai családi ház hirdetés (52797339)
10 napja a megveszLAK-on
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: 51 m2
Telekterület: 1006 m2
Szobaszám: 3
Csend és nyugalom Mánfán kis ház nagy lehetőséggel! Mánfa külterületi részén eladó egy 51 m²-es, praktikus elrendezésű ingatlan...
23 900 000 HUF
468 627 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Szigetszentmiklósi családi ház hirdetés (33796956)
10 napja a megveszLAK-on
képek száma
8
Már
megnézted
Alapterület: 25 m2
Telekterület: 540 m2
Szobaszám: 1
Szigetszentmiklós méltán kedvelt környékén kínáljuk megvételre ezt a bájos házikót. Az Ádám Jenő sétány környéke csendes, nyug...
25 900 000 HUF
1 036 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Simontornyai családi ház hirdetés (99734343)
10 napja a megveszLAK-on
képek száma
17
Már
megnézted
Alapterület: 115 m2
Telekterület: 2317 m2
Szobaszám: 4
Eladó egy 115 m²-es, jó elrendezésű, vegyes falazatú családi ház, ami nem ígér csodát, viszont megvan benne minden, ami egy jó ...
28 000 000 HUF
243 478 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Szajoli családi ház hirdetés (58422798)
11 napja a megveszLAK-on
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 70 m2
Telekterület: 525 m2
Szobaszám: 2
Horgászparadicsom és vidéki nyugalom – Felújítandó parasztház Szajolban! Szajol kedvelt részén, az Ó-faluban, a Holt Tisza kö...
25 000 000 HUF
357 142 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Szolnoki ikerház hirdetés (18959724)
11 napja a megveszLAK-on
képek száma
8
Már
megnézted
Alapterület: 74 m2
Telekterület: 878 m2
Szobaszám: 2
Eladó Szolnokon, a Besenyszögi úton egy 2 szobás téglaépítésű ház, 878 nm-es telken. Az ingatlan 74 nm: nappali, háló, konyha, ...
19 900 000 HUF
268 918 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Újszászi családi ház hirdetés (24796956)
11 napja a megveszLAK-on
képek száma
23
Már
megnézted
Alapterület: 106 m2
Telekterület: 1129 m2
Szobaszám: 3+ 1 fél
Megvételre kínálok Újszászon egy 3+1 szobás családi házat. Alapterülete 106 nm, a telek területe 1129 nm. Az ingatlan 2012-be...
20 000 000 HUF
188 679 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Szorosadi családi ház hirdetés (85748375)
11 napja a megveszLAK-on
képek száma
9
Már
megnézted
Alapterület: 70 m2
Telekterület: 1020 m2
Szobaszám: n/a
Eladóvá vált egy igazi lehetőség Szorosadon, ahol egy 1950-ben épült, erősen felújítandó családi ház várja új tulajdonosát. Az ...
2 499 000 HUF
35 700 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Napkori családi ház hirdetés (77353548)
11 napja a megveszLAK-on
képek száma
7
Már
megnézted
Alapterület: 90 m2
Telekterület: 1843 m2
Szobaszám: 3
Napkoron részben felújított 90 nm alapterületű, 3 szobás családi ház eladó.  Az ingatlant el kezdték felújítani, a szobákon lé...
20 000 000 HUF
222 222 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Tatabányai családi ház hirdetés (97549517)
11 napja a megveszLAK-on
képek száma
6
Már
megnézted
Alapterület: 55 m2
Telekterület: 369 m2
Szobaszám: 1+ 1 fél
Tatabánya Felsőgalla egyik csendes, nyugodt, zsákutcás részén kínálunk megvételre egy 55 négyzetméteres, vegyes falazatú parasz...
29 999 000 HUF
545 436 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Mátraverebélyi családi ház hirdetés (87474515)
11 napja a megveszLAK-on
képek száma
9
Már
megnézted
Alapterület: 80 m2
Telekterület: 800 m2
Szobaszám: 3
Kiváló lehetőség a nyugalom kedvelőinek – eladó egy felújírandó családi ház Mátraverebély településen!
14 100 000 HUF
176 250 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Bácsbokodi sorház hirdetés (25644332)
11 napja a megveszLAK-on
képek száma
18
Már
megnézted
Alapterület: 101 m2
Telekterület: 406 m2
Szobaszám: 2
Bács-Kiskun megye Bácsbokod központjában 101 nm-es sorház eladó. a tégla szerkezetű ingatlan 1978-ban épült beton alapra. a föl...
20 990 000 HUF
207 821 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Jánoshalmai családi ház hirdetés (83742543)
11 napja a megveszLAK-on
képek száma
20
Már
megnézted
Alapterület: 91 m2
Telekterület: 3428 m2
Szobaszám: 2
Bács-Kiskun megye Jánoshalma, 91 nm-es családi ház eladó. a vegyes falazatú ingatlanban található kettő szoba, konyha+étkező, e...
10 000 000 HUF
109 890 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Kisszállási családi ház hirdetés (67435594)
11 napja a megveszLAK-on
képek száma
18
Már
megnézted
Alapterület: 70 m2
Telekterület: 974 m2
Szobaszám: 2
Bács-Kiskun megye Kisszállás, csendes, nyugodt környéken, felújított, 70 nm-es családi ház eladó. a vegyes falazatú ingatlanban...
14 990 000 HUF
214 142 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Sárkeresztúri családi ház hirdetés (87874347)
11 napja a megveszLAK-on
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 99 m2
Telekterület: 6782 m2
Szobaszám: 4+ 1 fél
**Fedezze fel álmai otthonát Sárkeresztúron! ** Ez a lenyűgöző, 6800 négyzetméteres birtok Sárkeresztúron, Budapest és Balaton...
29 900 000 HUF
302 020 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Magyaregregyi családi ház hirdetés (33627773)
11 napja a megveszLAK-on
képek száma
1
Már
megnézted
Alapterület: 60 m2
Telekterület: 693 m2
Szobaszám: 2
(Kizárólag nálunk! Köszönjük! ) Magyeregregyen eladó felújítandó családi ház. Pécstől 29 km-re. Az ingatlan Komlóhoz tartozik m...
10 500 000 HUF
175 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Gádorosi családi ház hirdetés (14294452)
11 napja a megveszLAK-on
képek száma
22
Már
megnézted
Alapterület: 150 m2
Telekterület: 693 m2
Szobaszám: 3+ 1 fél
Békés vármegyében, Gádoroson kínálunk megvételre egy 150 m²-es, kétszintes családi házat, 693 m²-es telekkel, nyugodt, barátság...
25 500 000 HUF
170 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Paksi családi ház hirdetés (82398376)
11 napja a megveszLAK-on
képek száma
7
Már
megnézted
Alapterület: 55 m2
Telekterület: 723 m2
Szobaszám: 2
Pakson 55 m2-es, felújítandó családi ház melléképülettel és nagy telekkel eladó. ELHELYEZKEDÉS - központhoz közeli fekvés, cs...
21 990 000 HUF
399 818 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Szabadszállási családi ház hirdetés (23276237)
11 napja a megveszLAK-on
képek száma
9
Már
megnézted
Alapterület: 67 m2