Eladó ház 30 millióig (9578 friss hirdetés)
REGISZTRÁCIÓ

Eladó ház 30 millióig

rétköz vagyonértékelő banner
Összes találat: 9 578 db
Eladó Kókai családi ház hirdetés (41933235)
12 órája a megveszLAK-on
képek száma
9
Már
megnézted
Alapterület: 45 m2
Telekterület: 996 m2
Szobaszám: 2
Kóka nyugodt, rendezett részén kínálok megvételre egy 45 nm alapterületű, vegyes szerkezetű házat, amely egy 996 nm-es, jól has...
21 900 000 HUF
486 666 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Sülysápi családi ház hirdetés (73379532)
12 órája a megveszLAK-on
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 39 m2
Telekterület: 773 m2
Szobaszám: 2
Tégla építésű, jó elrendezésű zártkerti ingatlan keresi új tulajdonosátA 773 m2-es telken elhelyezkedő ház lakható, költözhető ...
26 500 000 HUF
679 487 Ft / m2
🚀 Egyszerű, gyors, felhasználóbarát hirdetésfeladás
Eladó Pilisi családi ház hirdetés (49632625)
12 órája a megveszLAK-on
képek száma
4
Már
megnézted
Alapterület: 50 m2
Telekterület: 1723 m2
Szobaszám: 1
Pilis csendes, rendezett utcájában, közel a vasútállomáshoz eladó egy 50 nm-es, felújítandó családi ház 1723 nm-es építési telk...
29 900 000 HUF
598 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Monori családi ház hirdetés (44361424)
12 órája a megveszLAK-on
képek száma
17
Már
megnézted
Alapterület: 70 m2
Telekterület: 1971 m2
Szobaszám: 3
Monoron, csendes, mégis központhoz közeli részen eladó tágas telek faházzal és melléképületekkel! a 1971 m²-es, körbekerített z...
27 000 000 HUF
385 714 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Tápiószecsői családi ház hirdetés (52452923)
12 órája a megveszLAK-on
képek száma
8
Már
megnézted
Alapterület: 50 m2
Telekterület: 925 m2
Szobaszám: 2
Kivételes lehetőség Tápiószecsőn! Felújítandó családi ház nagy potenciállal akár építkezéshez, akár befektetésnek! Tápiószecső ...
23 900 000 HUF
478 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Szentlőrinckátai családi ház hirdetés (47587577)
12 órája a megveszLAK-on
képek száma
19
Már
megnézted
Alapterület: 75 m2
Telekterület: 721 m2
Szobaszám: 2
Eladó Szentlőrinckátán, Budapesttől 60 km-re egy 75, 5 nm-es, 2 szobás családi ház, melléképülettel, 721 nm-es telken. a házba ...
25 900 000 HUF
345 333 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Váci családi ház hirdetés (24113457)
12 órája a megveszLAK-on
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 38 m2
Telekterület: 3774 m2
Szobaszám: 2
Vác zártkerti részén eladó jó állapotú szigetelt tégla házikó! Csend, tér és lehetőség zártkerti telek eladó Vácon! Vác külterü...
27 500 000 HUF
723 684 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Pándi családi ház hirdetés (15378417)
12 órája a megveszLAK-on
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 40 m2
Telekterület: 2042 m2
Szobaszám: 1+ 1 fél
Eladó ház hatalmas telekkel Pándon – nyugalom, lehetőség, természetközeliség! Budapesttől mindössze 50 km-re, Pánd egyik csende...
15 500 000 HUF
387 500 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Pilisi családi ház hirdetés (34947826)
12 órája a megveszLAK-on
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: 57 m2
Telekterület: 902 m2
Szobaszám: 2
Megvételre kínálom Pilisen ezt az összesen 5000 nm telekkel rendelkező, 57 m²-es, 2 szintes házat. Az ingatlan téglából épült b...
22 900 000 HUF
401 754 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Monorierdői családi ház hirdetés (73239858)
12 órája a megveszLAK-on
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: 46 m2
Telekterület: 560 m2
Szobaszám: 2
Eladásra kínálunk Monorierdőn egy 560 nm2 telken elhelyezkedő 47 nm2 tégla építésű, felújítandó házat, ami remek lehetőség sajá...
27 000 000 HUF
586 956 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Tápiószőlősi családi ház hirdetés (29349449)
12 órája a megveszLAK-on
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: 65 m2
Telekterület: 2424 m2
Szobaszám: 2
Tápiószőlős külterületi részén eladó kis házikó nagy telekkel! Pest megyében kínálom eladásra ezt a felújítandó házikót! a házb...
9 000 000 HUF
138 461 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Tóalmási családi ház hirdetés (21734937)
12 órája a megveszLAK-on
képek száma
8
Már
megnézted
Alapterület: 31 m2
Telekterület: 329 m2
Szobaszám: 1+ 2 fél
Tóalmás központjához és a Fő utcához közel, kisebb forgalmú helyen eladó egy 31 nm alapterületű, 2023-as építésű könnyűszerkeze...
25 500 000 HUF
822 580 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Nagykátai családi ház hirdetés (57227583)
12 órája a megveszLAK-on
képek száma
8
Már
megnézted
Alapterület: 66 m2
Telekterület: 941 m2
Szobaszám: 2
Nagykátán családi ház Eladó! Penny gyalogszerrel is 5 perc. Az ingatlan saroktelken található. Mérete optimális 941m2 viszont f...
29 000 000 HUF
439 393 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Monorierdői családi ház hirdetés (19488232)
12 órája a megveszLAK-on
képek száma
9
Már
megnézted
Alapterület: 50 m2
Telekterület: 754 m2
Szobaszám: 3
Eladó könnyűszerkezetes családi ház Monorierdőn rendezett telekkel, kiváló elhelyezkedéssel! Monorierdő csendes, kertvárosias r...
28 900 000 HUF
578 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Tóalmási családi ház hirdetés (76844916)
12 órája a megveszLAK-on
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 50 m2
Telekterület: 3472 m2
Szobaszám: 2
Tóalmás zártkerti részén eladó csendes dűlőben egy 50 nm-es lakóterű könnyűszerkezetes, téliesített ház 20 nm-es plusz tároló é...
28 000 000 HUF
560 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Tápióbicskei családi ház hirdetés (34799832)
12 órája a megveszLAK-on
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 50 m2
Telekterület: 2024 m2
Szobaszám: 3
Vidéki álom elérhető áron! Hívjon most és tegye meg az első lépést a nyugalom szigete felé! Tápióbicskén kínálok megvételre egy...
30 000 000 HUF
600 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Tápiógyörgyei családi ház hirdetés (49162147)
12 órája a megveszLAK-on
képek száma
23
Már
megnézted
Alapterület: 61 m2
Telekterület: 606 m2
Szobaszám: 3
Eladásra kínálom ezt a Tápiógyörgyén található, kiváló elhelyezkedésű 61nm-es ingatlant! a lakóépület egy szabályos téglalap al...
22 100 000 HUF
362 295 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Pilisi családi ház hirdetés (18987432)
12 órája a megveszLAK-on
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 68 m2
Telekterület: 1752 m2
Szobaszám: 3
Eladásra kínálok Pilisen egy 1732m2-es telken elhelyezkedő 68m2-es zártkerti ingatlant. Az ingatlan a 2000-ben beton alapra tég...
24 199 000 HUF
355 867 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Kókai családi ház hirdetés (24865929)
12 órája a megveszLAK-on
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 60 m2
Telekterület: 1687 m2
Szobaszám: 3
Kóka csendes, nyugodt zártkerti övezetében eladásra kínálok egy 1687 m²-es telken elhelyezkedő, 60 m²-es, vegyes falazatú (vály...
24 900 000 HUF
415 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Kislángi családi ház hirdetés (94454284)
12 órája a megveszLAK-on
képek száma
7
Már
megnézted
Alapterület: 70 m2
Telekterület: 4316 m2
Szobaszám: 2
Eladó családi ház Kislángon hatalmas telekkel. Szeretne vidéki nyugalomba költözni, ahol minden adott a gazdálkodáshoz vagy a p...
25 500 000 HUF
364 285 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
hirdetésfigyelő
Nem találtál most kedvedre való eladó házat?
Túl sok a találat. Szűkítsd a keresést.
© megveszLAK.hu - Az egyszerűen jó ingatlan hirdetési oldal