Eladó ház 30 millióig (9536 friss hirdetés)
REGISZTRÁCIÓ

Eladó ház 30 millióig

rétköz vagyonértékelő banner
Összes találat: 9 536 db
Eladó Balatonon családi ház hirdetés (95332146)
13 napja a megveszLAK-on
képek száma
27
Már
megnézted
Alapterület: 155 m2
Telekterület: 828 m2
Szobaszám: 3+ 1 fél
Érdeklődni a +36 30 8399367-es telefonszámon lehet 9-19 óráig! Az ingatlan megvásárlása kizárólag készpénzes vételre ALKALMAS...
11 900 000 HUF
76 774 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Putnoki családi ház hirdetés (48749737)
13 napja a megveszLAK-on
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 96 m2
Telekterület: 1089 m2
Szobaszám: 3
Egy otthon, ahol jó megérkezni – nyugalom és lehetőségek Putnokon Ha olyan otthont keresel, ahol a család minden tagja kényelm...
12 800 000 HUF
133 333 Ft / m2
🚀 Egyszerű, gyors, felhasználóbarát hirdetésfeladás
Eladó Békési családi ház hirdetés (16329944)
13 napja a megveszLAK-on
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: 90 m2
Telekterület: 659 m2
Szobaszám: 2
Eladó részben felújított, 90 m2-es vegyes falazatú parasztház a Békésen a Dánfoki strand közelében, csendes környéken. Ingatl...
19 900 000 HUF
221 111 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Szigetszentmiklósi családi ház hirdetés (47273473)
13 napja a megveszLAK-on
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: 30 m2
Telekterület: 429 m2
Szobaszám: 1
Pest megyében, Szigetszentmiklóson, Duna parthoz közel 30nm-es alapterületű plusz tetőtér beépítéses házikó eladó. a könnyű sze...
28 900 000 HUF
963 333 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Bácsborsódi családi ház hirdetés (39646874)
13 napja a megveszLAK-on
képek száma
17
Már
megnézted
Alapterület: 86 m2
Telekterület: 1677 m2
Szobaszám: 3
Bács-Kiskun Vármegyében Bácsborsódon felújítandó családi ház eladó. Az ingatlan 86nm, mely 1677nm telken helyezkedik el, és az ...
13 000 000 HUF
151 162 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Szegedi családi ház hirdetés (64342554)
13 napja a megveszLAK-on
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 80 m2
Telekterület: 300 m2
Szobaszám: 2
Nyugodt, panorámás otthon Újszentiván szélén Szőreg külterületénSzeged-Szőreg külterületén, Újszentiván határában kínálunk meg...
29 000 000 HUF
362 500 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Ramocsaházai családi ház hirdetés (37152153)
13 napja a megveszLAK-on
képek száma
27
Már
megnézted
Alapterület: 75 m2
Telekterület: 2386 m2
Szobaszám: 2
Megvételre kínálok Ramocsaháza, csendes nyugodt utcájában egy 75 nm-es, 2 szoba, előtér, konyha+ebédlő, fürdő+wc, közlekedő, sp...
18 900 000 HUF
252 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Jászalsószentgyörgyi családi ház hirdetés (24545139)
13 napja a megveszLAK-on
képek száma
25
Már
megnézted
Alapterület: 94 m2
Telekterület: 1417 m2
Szobaszám: 2+ 1 fél
Jász-Nagykun-Szolnok vármegye csendes, barátságos településén, Jászalsószentgyörgyön kínálunk megvételre egy olyan otthont, ame...
22 800 000 HUF
242 553 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Jászfényszarui családi ház hirdetés (64659932)
13 napja a megveszLAK-on
képek száma
14
Már
megnézted
Alapterület: 57 m2
Telekterület: 1013 m2
Szobaszám: 2
Jászfényszarun 2 szobás családi ház eladó nagy telekkel, melléképülettel! Jászfényszarun, csendes, nyugodt környezetben kínál...
25 900 000 HUF
454 385 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Jászberényi családi ház hirdetés (34849377)
13 napja a megveszLAK-on
képek száma
16
Már
megnézted
Alapterület: 91 m2
Telekterület: 436 m2
Szobaszám: 3
Eladásra kínálok Jász-Nagykun-Szolnok vármegyében Jászberényben egy 91, 7 nm-es hasznos alapterületű, vegyes falazatú, felújíta...
23 600 000 HUF
259 340 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Ramocsaházai családi ház hirdetés (24779771)
13 napja a megveszLAK-on
képek száma
27
Már
megnézted
Alapterület: 75 m2
Telekterület: 2386 m2
Szobaszám: 2
18 900 000 HUF
252 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Kaposgyarmati családi ház hirdetés (24339867)
13 napja a megveszLAK-on
képek száma
19
Már
megnézted
Alapterület: 40 m2
Telekterület: 2213 m2
Szobaszám: 1
Az Openhouse Kaposvár Ingatlaniroda kínálatában eladó a #176350 hivatkozási számú kaposgyarmati családi ház. Saját erdei mene...
4 990 000 HUF
124 750 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Csongrádi családi ház hirdetés (67655177)
13 napja a megveszLAK-on
képek száma
14
Már
megnézted
Alapterület: 98 m2
Telekterület: 724 m2
Szobaszám: 3+ 1 fél
*** Csak az OTP ingatlanpont kínálatában! *** Eladó Csongrád egyik legcsendesebb részén egy 98 nm-es, részben felújított család...
29 900 000 HUF
305 102 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Ceglédi házrész hirdetés (35349523)
13 napja a megveszLAK-on
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 48 m2
Telekterület: 804 m2
Szobaszám: 1+ 1 fél
Kétszobás házrész eladó Cegléd frekventált részén. a 48 m2-es lakás kívánság szerint alakítható ki. A házban 3 lakás találhat...
23 500 000 HUF
489 583 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Csongrádi családi ház hirdetés (57773644)
13 napja a megveszLAK-on
képek száma
17
Már
megnézted
Alapterület: 55 m2
Telekterület: 507 m2
Szobaszám: 2+ 1 fél
*** Csak az OTP ingatlanpont kínálatában! *** Eladó Csongrád központjában egy 55 nm-es belsőportás ház, amely ideális otthont v...
19 900 000 HUF
361 818 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Felgyői családi ház hirdetés (99834587)
13 napja a megveszLAK-on
képek száma
20
Már
megnézted
Alapterület: 109 m2
Telekterület: 5036 m2
Szobaszám: 4
*** Csak az OTP ingatlanpont kínálatában! *** Ha a nyugalom, a természet közelsége és a vidéki élet harmóniája vonzza, ezt az i...
21 900 000 HUF
200 917 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Csongrádi családi ház hirdetés (99296437)
13 napja a megveszLAK-on
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 61 m2
Telekterület: 394 m2
Szobaszám: 2
Kizárólag az OTP Ingatlanpontnál! Megvételre kínálok egy kiváló szerkezeti állapotú 2 szobás tégla házat Csongrádon, a Piroska...
28 500 000 HUF
467 213 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Csongrádi családi ház hirdetés (31459431)
13 napja a megveszLAK-on
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: 102 m2
Telekterület: 330 m2
Szobaszám: 1+ 1 fél
Csongrád szívéhez közel kínálunk megvételre egy kb. 100 Nm-es, tornácos, vegyes falazatú parasztházat, igazi kis kerttel. Pár é...
12 900 000 HUF
126 470 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Tömörkényi családi ház hirdetés (52965975)
13 napja a megveszLAK-on
képek száma
23
Már
megnézted
Alapterület: 80 m2
Telekterület: 1110 m2
Szobaszám: 2
Csongrád-Csanád vármegyében, Tömörkény szívében kínálok családi házat eladásra. a házban két tágas, világos szoba, fürdőszoba, ...
8 000 000 HUF
100 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Baksi családi ház hirdetés (24191544)
13 napja a megveszLAK-on
képek száma
19
Már
megnézted
Alapterület: 65 m2
Telekterület: 566 m2
Szobaszám: 2
*** Csak az OTP ingatlanpont kínálatában! *** Eladó egy 65 nm-es ház Baks központjában! Az ingatlan két szobával, konyhával és ...
16 000 000 HUF
246 153 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
hirdetésfigyelő
Nem találtál most kedvedre való eladó házat?
Túl sok a találat. Szűkítsd a keresést.
© megveszLAK.hu - Az egyszerűen jó ingatlan hirdetési oldal