Eladó ház 30 millióig (9489 friss hirdetés)
REGISZTRÁCIÓ

Eladó ház 30 millióig

rétköz vagyonértékelő banner
Összes találat: 9 489 db
Eladó Orosházai családi ház hirdetés (35564393)
14 napja a megveszLAK-on
képek száma
9
Már
megnézted
Alapterület: 66 m2
Telekterület: 1518 m2
Szobaszám: 2+ 1 fél
Eladásra kínálok Orosháza, Gyökeres részen egy 1518 négyzetméter telken elhelyezkedő, 66 négyzetméter alapterületű, vegyes fala...
3 300 000 HUF
50 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Tiszaalpári családi ház hirdetés (31496422)
14 napja a megveszLAK-on
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 104 m2
Telekterület: 1398 m2
Szobaszám: 5
Tiszaalpáron, 104, 2 nm családi ház eladó. a téglából épült, nagyon jó állapotú ingatlan, közel a központhoz, egy csendes utcáb...
26 000 000 HUF
250 000 Ft / m2
🚀 Egyszerű, gyors, felhasználóbarát hirdetésfeladás
Eladó Pataki családi ház hirdetés (24236774)
14 napja a megveszLAK-on
képek száma
24
Már
megnézted
Alapterület: 107 m2
Telekterület: 1188 m2
Szobaszám: 3
Eladó 3 szobás családi ház Patakon! Eladó Patak községben egy 1188 m²-es telken fekvő, nettó 107 m²-es családi ház. Az ingatl...
27 500 000 HUF
257 009 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Tiszaföldvári családi ház hirdetés (56426355)
14 napja a megveszLAK-on
képek száma
21
Már
megnézted
Alapterület: 100 m2
Telekterület: 3670 m2
Szobaszám: 3
A Kunszentmártoni CasaNetWork Ingatlaniroda megvételre kínálja a Tiszaföldváron lévő befejezésre váró, jó adottságokkal rendelk...
13 900 000 HUF
139 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Erki családi ház hirdetés (33997479)
14 napja a megveszLAK-on
képek száma
18
Már
megnézted
Alapterület: 62 m2
Telekterület: 800 m2
Szobaszám: 2
Kiemelt ajánlat Erk központi részén – ideális otthon családoknak Ez a 1960-as években épült, jó állapotú, vegyes falazatú csal...
14 900 000 HUF
240 322 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Bácsalmási családi ház hirdetés (53534342)
14 napja a megveszLAK-on
képek száma
25
Már
megnézted
Alapterület: 89 m2
Telekterület: 979 m2
Szobaszám: 3
Bács-Kiskun megye Bácsalmás, Rudics utcában 89 m2-es családi ház eladó. a vegyes falazatú ingatlanban található három szoba, el...
9 600 000 HUF
107 865 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Mélykúti családi ház hirdetés (97431233)
14 napja a megveszLAK-on
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 82 m2
Telekterület: 688 m2
Szobaszám: 2
Bács-Kiskun megye Mélykút csendes részén 82 nm-es családi ház eladó. Az ingatlan vegyes falazatú, saralt födémmel rendelkezik. ...
9 500 000 HUF
115 853 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Bakonszegi családi ház hirdetés (75396449)
14 napja a megveszLAK-on
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 60 m2
Telekterület: 1800 m2
Szobaszám: 1+ 1 fél
Eladó Bakonszeg központjában 60m² családi ház, 1800m² telekkel, sok mellék épülettel. Összközművesített. Gázcsonk az udvarban. Az utca aszfaltos.
6 000 000 HUF
100 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Gávavencsellői családi ház hirdetés (77955694)
14 napja a megveszLAK-on
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: 60 m2
Telekterület: 1449 m2
Szobaszám: 1+ 2 fél
Eladásra kínálunk Gávavencsellőn egy 60 m²-es, felújított családi házat, amely 1+2 félszobás kialakításának köszönhetően ideáli...
19 000 000 HUF
316 666 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Lábatlani családi ház hirdetés (77892157)
14 napja a megveszLAK-on
képek száma
9
Már
megnézted
Alapterület: 27 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Eladásra kínálok Lábatlanon egy 27 nm-es, vegyes falazatú, külön bejáratú házrészt közös udvarral, amihez 18 nm-es tároló/garáz...
13 990 000 HUF
518 148 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Dormándi családi ház hirdetés (23937753)
14 napja a megveszLAK-on
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 86 m2
Telekterület: 1588 m2
Szobaszám: 2
Sürgős eladás jó áron! Heves vármegye Dormánd településén eladásra kínálok egy téglából épült, tehermentes, 2+1 szobás, 86 nm-e...
24 500 000 HUF
284 883 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Hajdúsámsoni családi ház hirdetés (97859943)
14 napja a megveszLAK-on
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 64 m2
Telekterület: 2878 m2
Szobaszám: 2
Hajdúsámson csendes, zöldövezeti részén a Buzogány utcában, kínálunk megvételre egy 64 m²-es, felújítandó családi házat, amely ...
17 500 000 HUF
273 437 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Parádsasvári ikerház hirdetés (46324122)
14 napja a megveszLAK-on
képek száma
19
Már
megnézted
Alapterület: 72 m2
Telekterület: 704 m2
Szobaszám: 3
A Mátra szívében, Parádsasvár egyik legnyugodtabb, fás-bokros, madárcsicsergős utcájában kínálom megvételre ezt a 46 m²-es, gal...
29 500 000 HUF
409 722 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Berhidai családi ház hirdetés (63834393)
14 napja a megveszLAK-on
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 110 m2
Telekterület: 744 m2
Szobaszám: 3
Berhida központjához közel, külső felújtásra váró 100 nm-es családi ház eladó! Berhidán, családiházas övezetben, 100 nm-es, há...
28 500 000 HUF
259 090 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Tiszacsegei családi ház hirdetés (49527572)
14 napja a megveszLAK-on
képek száma
21
Már
megnézted
Alapterület: 130 m2
Telekterület: 396 m2
Szobaszám: 4
Tiszacsege központjához közel, csendes, nyugodt mellék utcában ajánlok egy szerkezetkész lakóházat. A kivitelezés elkezdődött,...
9 900 000 HUF
76 153 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Kőröstetétleni családi ház hirdetés (43996553)
14 napja a megveszLAK-on
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 76 m2
Telekterület: 1371 m2
Szobaszám: 2
Kőröstetétlen főútján, kedvelt helyen a Törteli úton található családi ház a hozzá tartozó melléképületekkel, kerttel, gazdaság...
19 900 000 HUF
261 842 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Sajószentpéteri családi ház hirdetés (38149674)
14 napja a megveszLAK-on
képek száma
24
Már
megnézted
Alapterület: 67 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Otthon, amelyben benne rejlik a bővülés lehetősége – és a jövő értéke is. Sajószentpéteren, a Tompa Mihály utcában kínálunk m...
30 000 000 HUF
447 761 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Olcsvai családi ház hirdetés (82799232)
14 napja a megveszLAK-on
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 90 m2
Telekterület: 1285 m2
Szobaszám: 2
Eladásra kínálunk Olcsva településen egy csendes utcában található, 90 m² alapterületű családi házat, 1285 m²-es telken. Az i...
14 000 000 HUF
155 555 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Abonyi ikerház hirdetés (31528492)
14 napja a megveszLAK-on
képek száma
14
Már
megnézted
Alapterület: 90 m2
Telekterület: 523 m2
Szobaszám: 3
Pest-megyében, Abony városában, vasút állomáshoz közel, kiváló közlekedéssel 90nm-es ikerház fél eladó! a tégla falazatú ingatl...
26 900 000 HUF
298 888 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Kislődi családi ház hirdetés (67427647)
14 napja a megveszLAK-on
képek száma
28
Már
megnézted
Alapterület: 84 m2
Telekterület: 2223 m2
Szobaszám: 2
Panorámás családi ház - Eladó otthon Kislődön Eladásra kínálunk Kislődön egy 85 nm-es családi házat, amely egy csendes zsákutc...
24 900 000 HUF
296 428 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
hirdetésfigyelő
Nem találtál most kedvedre való eladó házat?
Túl sok a találat. Szűkítsd a keresést.
© megveszLAK.hu - Az egyszerűen jó ingatlan hirdetési oldal