Eladó ház 30 millióig (9540 friss hirdetés)
REGISZTRÁCIÓ

Eladó ház 30 millióig

rétköz vagyonértékelő banner
Összes találat: 9 540 db
Eladó Tófeji családi ház hirdetés (45572438)
20 napja a megveszLAK-on
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: 100 m2
Telekterület: 1523 m2
Szobaszám: 4
Zalaegerszegtől 22 km-re Tófejen kínálunk megvételre egy 4 szobás, 100 m2-es családi házat. Ideális választás mindazoknak, aki...
29 900 000 HUF
299 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Rábahídvégi családi ház hirdetés (13193667)
20 napja a megveszLAK-on
képek száma
14
Már
megnézted
Alapterület: 100 m2
Telekterület: 679 m2
Szobaszám: 3
Kedves Érdeklődő! Az Ön számára kínált ingatlan egy csodálatos lehetőség, hogy otthonra leljen, vagy befektetési célokra vásáro...
24 900 000 HUF
249 000 Ft / m2
🚀 Egyszerű, gyors, felhasználóbarát hirdetésfeladás
Eladó Kenézlői családi ház hirdetés (63747743)
20 napja a megveszLAK-on
képek száma
7
Már
megnézted
Alapterület: 90 m2
Telekterület: 1100 m2
Szobaszám: 2
Kenézlőn megvételre kínálok egy 62 m²-es családi házat, amely egy 1000 m²-es telken helyezkedik el, így bőven van lehetőség ker...
11 000 000 HUF
122 222 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XVIII. kerületi házrész hirdetés (92655734)
20 napja a megveszLAK-on
képek száma
9
Már
megnézted
Alapterület: 39 m2
Telekterület: 37 m2
Szobaszám: 1
Budapest 18. kerületének kedvelt, kertvárosias részén, Szemeretelepen kínálunk megvételre egy 39 nm-es, felújítandó házrészt. ...
26 000 000 HUF
666 666 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Abonyi házrész hirdetés (97242294)
20 napja a megveszLAK-on
képek száma
8
Már
megnézted
Alapterület: 80 m2
Telekterület: 434 m2
Szobaszám: 2
Leginkább befektetésnek ajánlom az alábbi ingatlant! - Az ingatlan 3/4 tulajdoni részét kínálom most eladásra - az 1/4 tulajd...
13 900 000 HUF
173 750 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Abonyi családi ház hirdetés (49318373)
20 napja a megveszLAK-on
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: 80 m2
Telekterület: 748 m2
Szobaszám: 2
Abony egyik kedvelt utcájában, eladó egy felújítandó, családi ház az alábbi paraméterekkel: - vegyes falazatú, - 63nm belső ha...
15 900 000 HUF
198 750 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Somogyszentpáli családi ház hirdetés (39369423)
20 napja a megveszLAK-on
képek száma
28
Már
megnézted
Alapterület: 136 m2
Telekterület: 2979 m2
Szobaszám: 4
Eladásra kínálok Somogyszentpál csendes, nyugodt utcájában egy 2979 m²-es telken elhelyezkedő, tégla építésű családi házat, ame...
29 900 000 HUF
219 852 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Csávolyi családi ház hirdetés (31337523)
20 napja a megveszLAK-on
képek száma
20
Már
megnézted
Alapterület: 119 m2
Telekterület: 465 m2
Szobaszám: 4
Csávolyon kínálok megvételre egy 119 nm fűtött alapterületű családi házat, amely egy 465 nm-es, könnyen karbantartható telken h...
13 900 000 HUF
116 806 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Kecskeméti családi ház hirdetés (33395543)
20 napja a megveszLAK-on
képek száma
2
Már
megnézted
Alapterület: 80 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Kecskemét kedvelt külterületi részén, a Ladánybenei útról nyíló Fenyves utcában eladó egy 1400 m²-es telken fekvő, 80 m²-es tan...
29 800 000 HUF
372 500 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Kisteleki családi ház hirdetés (63647334)
20 napja a megveszLAK-on
Már
megnézted
Alapterület: 90 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Kisteleken eladó egy 90 nm-es 2 szobás, jó állapotú sátortetős családi ház. Az ingatlan a 70-es években épült, 2 szobás, fűtésé...
27 000 000 HUF
300 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Sajósenyei családi ház hirdetés (46534747)
20 napja a megveszLAK-on
képek száma
17
Már
megnézted
Alapterület: 65 m2
Telekterület: 1102 m2
Szobaszám: 2
Sajósenyén jó alapokkal rendelkező, befejezendő családi ház eladó nagy telekkel! Sajósenye csendes, nyugodt, rendezett utcájá...
24 990 000 HUF
384 461 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Celldömölki családi ház hirdetés (38823647)
20 napja a megveszLAK-on
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: 59 m2
Telekterület: 1748 m2
Szobaszám: 2
Remek lehetőség termálfürdővel rendelkező településen, közel az osztrák határhoz! Vas vármegyében, Celldömölkön, nyugodt, csend...
11 750 000 HUF
199 152 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Zalaegerszegi családi ház hirdetés (63363457)
20 napja a megveszLAK-on
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 30 m2
Telekterület: 1432 m2
Szobaszám: 1
Eladó hangulatos ház Zalaegerszegen, a Géva-hegyen panorámával és bővítési lehetőséggel Zalaegerszeg egyik kedvelt, egyre inká...
12 500 000 HUF
416 666 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Egyeki családi ház hirdetés (42768137)
20 napja a megveszLAK-on
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 70 m2
Telekterület: 1038 m2
Szobaszám: 3+ 1 fél
Hajdú-Bihar megye, Egyek településen eladásra kínálok egy központhoz közeli, 70 nm alapterületű családi házat. Az ingatlan a 60...
10 500 000 HUF
150 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Hevesaranyosi családi ház hirdetés (94173291)
20 napja a megveszLAK-on
képek száma
14
Már
megnézted
Alapterület: 105 m2
Telekterület: 1299 m2
Szobaszám: 2
Csoda kis településen házikó, a hegyek között! Eladásra kínálunk Hevesaranyoson egy takaros kis kertes házat, nagy telekkel. a ...
21 500 000 HUF
204 761 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Dömsödi sorház hirdetés (42833373)
20 napja a megveszLAK-on
képek száma
16
Már
megnézted
Alapterület: 28 m2
Telekterület: 1 m2
Szobaszám: 1
***Modern nyaraló a Kis-Duna közelében – saját stéghasználattal! *** Dömsöd egyik közkedvelt, rendezett, 13 lakásos nyaralóöve...
27 900 000 HUF
996 428 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Beleznai családi ház hirdetés (69773594)
20 napja a megveszLAK-on
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 86 m2
Telekterület: 2400 m2
Szobaszám: 2
A lido home Nagykanizsa eladásra kínál egy beleznai családi HÁZAT. A lido home nagykainizsa által eladásra kínált beleznai csa...
9 500 000 HUF
110 465 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Gyulai családi ház hirdetés (66575533)
20 napja a megveszLAK-on
képek száma
14
Már
megnézted
Alapterület: 85 m2
Telekterület: 2163 m2
Szobaszám: 1+ 1 fél
Eladásra kínálok Gyula-Gyulavári városrészén egy felújítandó állapotú 1, 5 szobás 85 m2 hasznos alapterületű családi ház! Az ot...
16 900 000 HUF
198 823 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Igari családi ház hirdetés (59393272)
20 napja a megveszLAK-on
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: 60 m2
Telekterület: 1445 m2