Eladó ház 35 millióig (11552 friss hirdetés)
REGISZTRÁCIÓ

Eladó ház 35 millióig

rétköz vagyonértékelő banner
Összes találat: 11 552 db
Eladó Érsekcsanádi családi ház hirdetés (23193844)
90 napja a megveszLAK-on
képek száma
5
Már
megnézted
Alapterület: 60 m2
Telekterület: 579 m2
Szobaszám: 2
Bajától 10km-re Érsekcsanádon a Hunyadi János utcában eladó egy 579nm-es telek rajta egy bontandó ingatlannal. Telken belül ví...
6 500 000 HUF
108 333 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Hajdúdorogi családi ház hirdetés (46652363)
90 napja a megveszLAK-on
képek száma
20
Már
megnézted
Alapterület: 54 m2
Telekterület: 869 m2
Szobaszám: 2
Eladó Hajdúdorog Agyag utcán egy részben felújított 2 szobás Kádár kocka jellegű kertes ház. Ára: 24. 990. 000Ft Nézze meg v...
24 990 000 HUF
462 777 Ft / m2
🚀 Egyszerű, gyors, felhasználóbarát hirdetésfeladás
Eladó Szigetbecsei családi ház hirdetés (17327345)
90 napja a megveszLAK-on
képek száma
14
Már
megnézted
Alapterület: 76 m2
Telekterület: 1401 m2
Szobaszám: 2
Szigetbecsen felújítandó családi ház irányáron ELADÓ! Szigetbecsen csendes zöldövezeti részen egy 1400 nm-es telken 76 nm-es ...
22 900 000 HUF
301 315 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Katymári családi ház hirdetés (69584563)
90 napja a megveszLAK-on
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 200 m2
Telekterület: 1474 m2
Szobaszám: 5
Eladásra kínálok Bács-Kiskun vármegye Katymár településen egy 2 generációs családi házat 34. 000. 000. Ft irányáron. Az 1980-...
34 000 000 HUF
170 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Vámosmikolai családi ház hirdetés (39397669)
90 napja a megveszLAK-on
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: 110 m2
Telekterület: 2984 m2
Szobaszám: 4
Budapesttől egy órára, a Börzsönyben, Vámosmikolán kínálunk eladásra egy 110 nm-es, 4 szobás, jó elosztású, csendes, hangulatos...
32 500 000 HUF
295 454 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Dunafalvai családi ház hirdetés (99131473)
90 napja a megveszLAK-on
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 88 m2
Telekterület: 930 m2
Szobaszám: 3
Eladásra kínálok Dunafalván a falu központjában egy 88 nm-es családi házat. Az ingatlanban helyet kapott 3 szoba, zuhanykabino...
12 000 000 HUF
136 363 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Dunafalvai családi ház hirdetés (93978483)
90 napja a megveszLAK-on
képek száma
14
Már
megnézted
Alapterület: 80 m2
Telekterület: 6067 m2
Szobaszám: 2
Eladó Dunafalván csendes utcában 80nm-es vegyes falazatú családi ház. Az ingatlanban helyet kapott két különálló szoba, fürdősz...
10 000 000 HUF
125 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Bőnyi családi ház hirdetés (74249493)
90 napja a megveszLAK-on
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 85 m2
Telekterület: 828 m2
Szobaszám: 2
Irodánk eladásra kínál egy 85 m2 nagyságú ingatlant Bőny községben! Az ingatlan Győrtől 15- 20 km-re, Komáromtól 24 km-re tal...
24 900 000 HUF
292 941 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Vácegresi családi ház hirdetés (95859529)
90 napja a megveszLAK-on
képek száma
17
Már
megnézted
Alapterület: 44 m2
Telekterület: 1101 m2
Szobaszám: 1+ 3 fél
Erdőkertes határán, de közigazgatásilag Vácegreshez tartozó ház eladó tóparton, 1101 nm-es telken! Az épület az arter's rt-4 m...
28 000 000 HUF
636 363 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Vácegresi családi ház hirdetés (38726879)
90 napja a megveszLAK-on
képek száma
18
Már
megnézted
Alapterület: 36 m2
Telekterület: 1064 m2
Szobaszám: 1+ 2 fél
ÁRCSÖKKENÉS! ! ! ! Erdőkertes határán, de közigazgatásilag Vácegreshez tartozó részen található nettó 36 nm lakóterülettel ela...
24 990 000 HUF
694 166 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Bácsalmási családi ház hirdetés (92777793)
90 napja a megveszLAK-on
képek száma
17
Már
megnézted
Alapterület: 75 m2
Telekterület: 872 m2
Szobaszám: 2
Eladásra kínálok Bács-Kiskun Vármegye Bácsalmás településen egy 75 m2-es családi házat 13. 500. 000 Ft irányáron. Az 1980-as ...
13 500 000 HUF
180 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Zalaegerszegi ikerház hirdetés (97476743)
90 napja a megveszLAK-on
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 129 m2
Telekterület: 1000 m2
Szobaszám: 3
Bomba négyzetméterár! ‼️Nagyméretű udvarral, szuterénszinttel és garázzsal rendelkező, nem konvektoros, 129 m2 - es ikerházfé...
29 900 000 HUF
231 782 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Nemesrempehollósi családi ház hirdetés (21682349)
90 napja a megveszLAK-on
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 95 m2
Telekterület: 3300 m2
Szobaszám: 2
Egyet fizetsz, kettőt kapsz! Eladó családi gazdaság Nemesrempehollóson. Itt a lehetőség, hogy egy olyan családi gazdaság birt...
27 000 000 HUF
284 210 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Bezerédi családi ház hirdetés (18938572)
90 napja a megveszLAK-on
képek száma
14
Már
megnézted
Alapterület: 75 m2
Telekterület: 2278 m2
Szobaszám: 2
ÁRCSÖKKENÉS! ! ‼️Néhol ennyiért egy telket sem, itt egy családi házat, gyümölcsfákat, nagy területet, zavartalan nyugalmat - ...
12 900 000 HUF
172 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Alsórajki családi ház hirdetés (64977342)
90 napja a megveszLAK-on
képek száma
16
Már
megnézted
Alapterület: 100 m2
Telekterület: 1589 m2
Szobaszám: 2
Zala megyében 2 szobás családi ház melléképületekkel, ásott kúttal, sík területen eladó! Ha csendes, nyugodt környezetben sze...
25 000 000 HUF
250 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Vámosmikolai családi ház hirdetés (79948386)
90 napja a megveszLAK-on
képek száma
14
Már
megnézted
Alapterület: 78 m2
Telekterület: 1121 m2
Szobaszám: 3
Budapesttől egy órára, a Börzsönyben, Vámosmikolán kínálunk eladásra egy 78nm-es, 3 szobás, csendes, statikailag jó állapotú, f...
16 900 000 HUF
216 666 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Bácsbokodi családi ház hirdetés (87853754)
90 napja a megveszLAK-on
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 218 m2
Telekterület: 1201 m2
Szobaszám: 4
Kivételes befektetési lehetőség Bácsbokodon! Bácsbokod csendes, de jól megközelíthető, dinamikusan fejlődő területen eladó egy...
29 000 000 HUF
133 027 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Csonkahegyháti családi ház hirdetés (59994235)
90 napja a megveszLAK-on
képek száma
19
Már
megnézted
Alapterület: 200 m2
Telekterület: 1500 m2
Szobaszám: 6
Zalai dombokon vált eladóvá egy különleges ház. Irányára: 26 900 000 Ft Zalaegerszegtől mindössze 14 km-re, népszerű települ...
26 900 000 HUF
134 500 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Szabadbattyáni családi ház hirdetés (53743469)
90 napja a megveszLAK-on
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 40 m2
Telekterület: 1073 m2
Szobaszám: 1
Vh-004396 Szabadbattyánban, Emmarózán 40m2 hasznos alapterületű, kétszintes présház+ pince épület 1073 m2-es telken eladó! Az...
14 900 000 HUF
372 500 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Nagybaracskai családi ház hirdetés (82179993)
90 napja a megveszLAK-on
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: 130 m2
Telekterület: 1227 m2
Szobaszám: 3
Eladó családi ház Nagybaracskán, Bajától mindössze 16 km-re! Csendes, nyugodt környezetre vágysz, mégis jó megközelítéssel? A...
20 000 000 HUF
153 846 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
hirdetésfigyelő
Nem találtál most kedvedre való eladó házat?