Eladó ház 50 millióig (16927 friss hirdetés)
REGISZTRÁCIÓ

Eladó ház 50 millióig

rétköz vagyonértékelő banner
Összes találat: 16 927 db
Eladó Sándorfalvai családi ház hirdetés (44251373)
9 napja a megveszLAK-on
képek száma
16
Már
megnézted
Alapterület: 70 m2
Telekterület: 600 m2
Szobaszám: 2
Kis családi ház eladó Sándorfalván – rendezett telekkel és külön melléképülettel Sándorfalván kínálok megvételre egy jó adotts...
42 900 000 HUF
612 857 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Nyíregyházai családi ház hirdetés (61882373)
9 napja a megveszLAK-on
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 86 m2
Telekterület: 776 m2
Szobaszám: 3
Kisebb lakás áráért saját tégla ház Nyíregyházán! Képzeld el, hogy nem egy lakásba mész haza… hanem egy saját házba, kerttel,...
44 900 000 HUF
522 093 Ft / m2
🚀 Egyszerű, gyors, felhasználóbarát hirdetésfeladás
Eladó Kemecsei családi ház hirdetés (55428786)
9 napja a megveszLAK-on
képek száma
17
Már
megnézted
Alapterület: 95 m2
Telekterület: 1609 m2
Szobaszám: 2
Eladó Kemecsén egy 95 m²-es családi ház, amely tágas telekkel és több melléképülettel kínál számtalan lehetőséget az új tulajdo...
29 900 000 HUF
314 736 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Abonyi családi ház hirdetés (58734494)
9 napja a megveszLAK-on
képek száma
1
Már
megnézted
Alapterület: 40 m2
Telekterület: 2200 m2
Szobaszám: n/a
Eladó Abonyban a Mária Terézia úton egy hatalmas lehetőségeket rejtő ingatlan, rendkívül kedvező, 6 millió forintos irányáron! ...
6 000 000 HUF
150 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XVIII. kerületi házrész hirdetés (44373578)
9 napja a megveszLAK-on
képek száma
9
Már
megnézted
Alapterület: 36 m2
Telekterület: 164 m2
Szobaszám: n/a
Eladó Budapest XVIII. kerületében, a Kossuth Lajos utcában egy 36 nm-es, másfél szobás házrész háromlakásos udvarban. A lakásb...
34 900 000 HUF
969 444 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Tószegi családi ház hirdetés (46127373)
9 napja a megveszLAK-on
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 55 m2
Telekterület: 875 m2
Szobaszám: 2
Tószeg nyugodt, csendes részén kínálunk megvételre egy kiváló lehetőségeket rejtő, felújítandó családi házat, amely ideális vál...
14 500 000 HUF
263 636 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Gyulai családi ház hirdetés (25935493)
9 napja a megveszLAK-on
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 80 m2
Telekterület: 524 m2
Szobaszám: 3
Kiváló lehetőség Gyula szívében, a MAGYARVÁROSON!  Saját otthont keres, amit a saját ízlésére formálhat? Megtalálta! Eladóvá...
44 990 000 HUF
562 375 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Gyulai családi ház hirdetés (84477435)
9 napja a megveszLAK-on
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 130 m2
Telekterület: 1020 m2
Szobaszám: 3
Kiváló adottságú családi ház vagy építési telek Gyula szívében, Magyarvároson! Eladó egy 130 m2-es családi ház Gyula közkedve...
27 990 000 HUF
215 307 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Zabari családi ház hirdetés (91344698)
9 napja a megveszLAK-on
képek száma
8
Már
megnézted
Alapterület: 55 m2
Telekterület: 2098 m2
Szobaszám: 1+ 1 fél
Eladó családiház Zabarban! Eladásra kínálom kizárólag a Gyémánt Ingatlaniroda portfóliójából Zabarban található 55nm-es család...
12 000 000 HUF
218 181 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Jánoshalmai családi ház hirdetés (29534443)
9 napja a megveszLAK-on
képek száma
18
Már
megnézted
Alapterület: 84 m2
Telekterület: 539 m2
Szobaszám: 3
Bács-Kiskun megye Jánoshalma, 84 nm-es családi ház eladó. Az ingatlan beton alapra épült, szilikát és tégla falazatú. Található...
13 990 000 HUF
166 547 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Komlói családi ház hirdetés (33776139)
9 napja a megveszLAK-on
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: 112 m2
Telekterület: 1790 m2
Szobaszám: 2
Komlótól néhány percre, Kisbattyán településen eladó egy 112 m²-es, vegyes falazatú családi ház cserép tetővel, 100 m2 mellék é...
23 000 000 HUF
205 357 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Tiszaugi családi ház hirdetés (95362359)
10 napja a megveszLAK-on
képek száma
3
Már
megnézted
Alapterület: 80 m2
Telekterület: 1438 m2
Szobaszám: 2
Tiszaugon, közvetlen a Holt-Tisza partján 1438 nm-es telken eladó egy 79. 97 Nm-es ház + 30 nm-es gazdasági épület. Horgászoknak, pihenni vágyóknak kitűnő választás. Busszal, autóval jól megközelíthető. Óvoda, iskola, élelmiszerbolt, buszmegálló a közelben.
23 000 000 HUF
287 500 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Kecskeméti családi ház hirdetés (73643376)
10 napja a megveszLAK-on
képek száma
8
Már
megnézted
Alapterület: 80 m2
Telekterület: 1632 m2
Szobaszám: 1+ 1 fél
Eladó egy bruttó 80 nm-es, 2002-ben épült, felújítandó ház Kecskemét-Kadafalva szélén. a telek 1632 nm, zártkert. Csak készpénzes vevőnek, az ingatlan nem hitelezhető.
32 000 000 HUF
400 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Pécsi ikerház hirdetés (45644264)
10 napja a megveszLAK-on
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 50 m2
Telekterület: 536 m2
Szobaszám: 2
Pécsett a Csákány utcában zöldövezeti részen ikerház rész eladó! Helyiségek: közlekedő, nappali-étkező-konyha, hálószoba, fürdő...
29 000 000 HUF
580 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Tófeji családi ház hirdetés (93495796)
10 napja a megveszLAK-on
képek száma
17
Már
megnézted
Alapterület: 100 m2
Telekterület: 1523 m2
Szobaszám: 3+ 1 fél
Zala megye, Tófej 100m2-es családi ház eladó. Az 1960-as évek közepén épült, majd 1983-ban bővített ingatlanban 4 szoba, előszo...
29 900 000 HUF
299 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Zalaszentgróti családi ház hirdetés (26964383)
10 napja a megveszLAK-on
képek száma
16
Már
megnézted
Alapterület: 99 m2
Telekterület: 903 m2
Szobaszám: 2
Zala vármegye, Zalaszentgrót, 99m2-es családi ház eladó. a részben felújítandó ingatlanban fedett terasz, tároló, előszoba, két...
38 900 000 HUF
392 929 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Zalakarosi családi ház hirdetés (69745734)
10 napja a megveszLAK-on
képek száma
20
Már
megnézted
Alapterület: 63 m2
Telekterület: 1496 m2
Szobaszám: 1+ 2 fél
Zala megye, Zalakaros 60m2-es családi ház eladó. a közel 1500m2-es telken elhelyezkedő két szintes zártkerti (gazdasági épület ...
26 000 000 HUF
412 698 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Balatonmáriafürdői ikerház hirdetés (54684356)
10 napja a megveszLAK-on
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 77 m2